eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Eskişehirspor Futbolcuları

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 2016-2017 Sezonu Eskişehirspor Futbolcuları
    Tarih: 24/Eki/2016 saat 12:07
Sevgili futbolcu kardeşlerimiz/abilerimiz,

Geçen sene ve bu sene yaşanan hakem hataları malumunuz. Umarım dünkü maç artık birbirinize daha fazla kenetlenip tüm hırsınızı (pozitif anlamda) sahaya yansıtmanız için bir kıvılcım olur. Rahmetli Ediz'i kaybettikten sonra yakalanan takım ruhu ve kenetlenme sahada sonuçlara olumlu yansımıştı, dünkü maç sonrası da sizden aynı kenetlenmeyi bekliyoruz.

Bu ligin üstünde kaliteye sahip olduğunuzu siz de biliyorsunuz ve istediğiniz zaman oyunu sürklase edebileceğinizi de. Siz isterseniz ve inanırsanız ilk yarının sonuna kadar rakiplere beraberlik bile vermeden devreyi bitirirsiniz.

Alın tüm maçları, hem bu camiayı hem de kendinizi hakkettiğiniz yere taşıyın.
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2016 saat 13:24
Şu ligi küçümsemeyin her rakibi ciddiye alın
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2017 saat 18:45
Bugün futbolcularımızın büyük çoğunluğunun antremana keyfi ve protesto olarak çıkmadığı ve yönetime alacak ihtarı çektiği haberleri geliyor. Örgütlenme var takımda. Abileri kim acaba ?
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2017 saat 21:06
ayaklarını denk alsınlar paraları asla kalmaz. uefaya fifaya casa tffye vb kurumlara şikayet ederler geç de olsa elbet alırlar. binlerce kişi peşlerinden geliyor soğukta destekliyor kilometreler tepiyorlar işlerine güçlerine odaklanamıyorlar saygı duysunlar. kalabalık kitle arkalarında büyük bir kulüpte top oynamaktalar. yönetime ihtar çekip antremanlara çıkmamalar,örgütlenmeler,her hafta sıkıntı çıkarmalar yetti artık. eskişehirspor camiası evinde hiç bir takımdan 5 gol yemeyi yediremez futbolcular da bu kadar rahat hareket edemezler. sakın yeni gelecek hocayı yemeye kalkmasınlar artık geri dönüşü olmayan haftalardayız biraz ciddi olun. arkanızdaki bu büyük kitle için sene sonuna kadar maddi problemleri sineye çekin. buradan taraftarlarımıza da söylüyorum hiç bir futbolcuya gereğinden fazla ilgi gösterip dokunulmaz yapmayın buna boffin falan da dahildir.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2017 saat 00:20
Gözünüzü seveyim biraz daha dayanın haklısınız kimse para almasa çalışmaz yada çalışmak istemez zoraki çalışır ama ne olur taraftar için oynayın
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
ESES_SEVDASI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı ESES_SEVDASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2017 saat 20:33
Şu 37 yaşındaki Gekas' tan utanin be, başka da birşey demeyeceğim. .
Yukarı
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2017 saat 00:38
Takım oyuncuları, taraftarlar da, medya da umudu var gibi gösterip aslında o umut kaybolmuş durumda. Çaresizce bir dala uzanıp kurtarılmaya bekliyoruz. Geçen sene de aynı durumdaydık. İleryen haftalarda belki bir yükseliş olacak 13'te 13 galibeyetle bitircez ama işte kimse birbirine güven vermiyor. Yönetim, oyunculara, oyuncular taraftara, taraftarlar medyaya, medya da yönetime şeklinde bir kısır döngüye girmiş durumda. Bu kısır döngüyü taraftarlar geçen yıl kırdı ama sonuç yine küme düştük. Taraftarlar bu yılda aynısını yapsa döngüyü kırsa yine sonuç aynı olacağını düşünüyorum. Bu yoldan çok su geçer ama önceden geçen su iz bırakır, gittiği yolu gösterir. Benim korkum bu ligden çıkamazsak Samsun gibi bakanlar tarafından yardım alamayız, 1 yıl daha takmazlar bizi. Yeni bir takım kurulup Yeni Eskişehirspor diye bir takım oluşmasından korkuyorum. Osmanlıspor, Kasımpaşa gibi takımların yönetimlerine sahip olmaktan korkuyorum. Bu koskoca mazinin bir anda kapatılıp Anadolu'nun kalelerin birinin düşmesinden korkuyorum. Bu kulüp kapanırsa her yerde Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe formalarının satışlarını, mağaza açtıklarından korkuyorum. Burada yapacakları hazırlık maçları için bizim stadyumu kullanmalarından korkuyorum. Benim gibi yeni nesiller çocuklarının bu kulübü bilmeden, şehir takımı tutmasını bilmemesinden korkuyorum. Ben korkuyorum arkadaş. Artık bu güvensizliklerin bir kenara bırakılıp hep birlikte bir takım olmayı, bir yönetim olmayı, bir taraftar olmamız lazım. Taraftar bu güveni kırmak için neler yaptı neler ama oyunculardan karşılık bulamadık. Evet para sıkıntımız var, evet primlerini bile yatıramıyoruz ama gönül zenginliğimiz, efsanelerimiz, kupalarımız, Avrupa'ya seferlerimiz var. Bu maddiyatı doldurmayabiliriz ama maneviyatı doldurabiliriz. Antrenmana gidersek bu maneviyatı aşılamak lazım. Taraftarın elinde tek koz bu kaldı. Bu profesyonellik adı altındaki kapitalizm en çok zararı bize vurdu, şehir takımlarına, Anadolu kalelerine vurdu. Bizim elimizden gelen bu direncimiz azaldı artık ve bu direnç tamamen kırıldığı zaman sizin vicdanınız rahat olacak mı? Para uğruna on binlerce hatta yüz binlerce kişinin hayalini, umutlarını kırdığınız için vicdanınız rahat olacak mı? Eğer olacaksa yedek kulübesinde oturun ve sezon sonu bu şehri terk edin hatta geçen yıl da yarı yolda bırakan isimler gibi sezon sonu gelmeden kaçın. Onların şuan nerede olduklarını ve nasıl düşüş yaşadıklarını, röportajlarında çektikleri vicdan azabıyla yüzleşin. Eğer hala da gönlünüz el veriyorsa, onları gibi bu gemiyi terk edin. Çünkü biz bu geminin kaptanıyız. Kaptan ile kalanlar ya gemiyi kurtaracak ya da geminin batışında birlikte olacak. Bu şehir olarak saygıyla ve mertlikleriyle efsaneleri, hikayeleri çocuklarına anlatılacak. Umarım ki hepiniz bizi Süper denen Lige çıkartısınız ve sizin bu kulübü kurtarışınızın hikayelerini anlatırız. Önceden anlatıldığı gibi.
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 20:16
Haftaya mactan once bol bol cagirin alkislayin hatta bunu 2 3 kere yapin pohpohlayin bir guzel sıvazlayin emi!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2017 saat 23:54
Tamam hersey para ama be arkadaş 3 maç vardı gitti birisi kaldı iki maç allah aşkına oynayın şu taraftar için sonra ne halt ederseniz edin o parayi her türlü alacaksınız zaten
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
ESES_SEVDASI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı ESES_SEVDASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 14:17
BU TAKIM BU SENE CIKAMAZSA SENEYE BU KADAR BORÇLA DUSMENIN EN BÜYÜK ADAYI OLUR. BİRAZ OLSUN FUTBOLCUYSANIZ, BU TAKIMI BU BATAKTAN KURTARACAKSINIZ..
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır