eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 7.Hafta Eskişehirspor 1 - 0 Giresunspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
upper acchelon Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı upper acchelon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2016 saat 10:14
Facebook'taki üniversiteli eskişehirsporlular sayfasından alıntıdır:

Günaydın sevgili renktaşlar. Güne bir abimizin güzel bir önerisi ile başlayalım. Yönetimin bu konuya eğilmesini ve Giresunspor maçına özel kağıt bilet bastırmasını rica ediyoruz. Takıma destek zamanı!
"Bütün ESkişehirspor taraftarlarına; Var mısınız hepimiz Giresun maçına bilet alalım..Yönetim yasal zeminini hazırlasın ve bir hesap açsın (Admin: kağıt bileti gişelerden satabilir) maça gidemesekte herkes en azından bilet mukabili (15 tl) bu hesaba yatırsın. Hem biraz içimiz ferahlar, hem azda olsa yönetim rahatlar ve hem de Türkiye yine bizden söz eder...Cezalı maçımızda gıyaben bilet almak..Ne dersiniz ? 20.000 fanatik renkdaş buna katılsa, 300 bin eder..Sezon öncesi K.paşa ile Kemerburgazda ki hazırlık maçına bile otobüs kiralayamayıp, K.paşa otobüsüyle giden bir takımdan söz ediyoruz beyler..Biz bu işi başarırız (Hakan Üresin)"
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2016 saat 10:18
Hakan Abi nin başlattığı kampanyayı sonuna kadar destekliyorum. hatta o zamana kadar yayın problemi çözülürse valilik meydanında topluca maç izleme de olabilir.

ben bu kampanyaya destek veriyorum hesap numarası açıldığı anda biletimi alacağım.

haydi büyük taraftar başka ESES yok.
Yukarı
upper acchelon Liste gör
Yazar

Metin
  Alıntı upper acchelon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2016 saat 10:43
Bana kağıt bilet çok mantıklı geldi.
Hem maliyeti düşük olacaktır.
Hem de gidemediğimiz, izleyemediğimiz maçları hatırlatan anı olarak saklayabiliriz.
Ben iki adet alacağım.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2016 saat 10:44
300 - 500 kişide kalacak sonra hevesimiz kursağımızda kalacak. 10 bin gibi rakamları bulacağını düşünüyor musunuz
Yukarı
upper acchelon Liste gör
Yazar

Metin
  Alıntı upper acchelon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2016 saat 10:46
Giresun macına zaman var. Vakit kaybetmeden başlatılırsa ben 10binleri bulacağına inanıyorum.
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2016 saat 11:07
Eskişehirspor için karşılıksız bilet alacak kişi sayısı 3 bini geçmez. Bunun yerine kombine sayısını arttırmak için çalışmalar yapalım.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
akıncıspor Liste gör
Yazar

Kaan
Yer: İstanbul
  Alıntı akıncıspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2016 saat 11:17
Alıntı yapılan upper acchelon

Facebook'taki üniversiteli eskişehirsporlular sayfasından alıntıdır:

Günaydın sevgili renktaşlar. Güne bir abimizin güzel bir önerisi ile başlayalım. Yönetimin bu konuya eğilmesini ve Giresunspor maçına özel kağıt bilet bastırmasını rica ediyoruz. Takıma destek zamanı!
"Bütün ESkişehirspor taraftarlarına; Var mısınız hepimiz Giresun maçına bilet alalım..Yönetim yasal zeminini hazırlasın ve bir hesap açsın (Admin: kağıt bileti gişelerden satabilir) maça gidemesekte herkes en azından bilet mukabili (15 tl) bu hesaba yatırsın. Hem biraz içimiz ferahlar, hem azda olsa yönetim rahatlar ve hem de Türkiye yine bizden söz eder...Cezalı maçımızda gıyaben bilet almak..Ne dersiniz ? 20.000 fanatik renkdaş buna katılsa, 300 bin eder..Sezon öncesi K.paşa ile Kemerburgazda ki hazırlık maçına bile otobüs kiralayamayıp, K.paşa otobüsüyle giden bir takımdan söz ediyoruz beyler..Biz bu işi başarırız (Hakan Üresin)"

+1

Ben de varım.
Yukarı
upper acchelon Liste gör
Yazar

Metin
  Alıntı upper acchelon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2016 saat 11:28
Alıntı yapılan emrah

Eskişehirspor için karşılıksız bilet alacak kişi sayısı 3 bini geçmez. Bunun yerine kombine sayısını arttırmak için çalışmalar yapalım.

Her ikisini de yapalım.
Cok seviyoruz, ölürüz diyenleri görelim.
Yukarı
essum Liste gör
Yazar

UFUK
Yer: KKTC
  Alıntı essum Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2016 saat 13:37
+1
karakızıl oldu hep sevdam
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2016 saat 13:55
Çıkarsınlar kagıt bilet alalım
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır