eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Atkılar Açılsın Samanyolu Başlasın!

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Online Durum: Offline
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2007 saat 22:18

nefer atkılarından elinde fazla olan varmı ne istiyorsa fiyat olarak verebilirim.

SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2007 saat 23:12
Alıntı yapılan es_es_emrah

Alıntı yapılan scarface_hkna

bugün gencfebeelilerle papaz oluyordum atkı yüzünden çıkar dediler çıkarmadım çıkarmamda..!!
Kardeşim biz karşıyakayı siyah kırmızıya boyadık.Adamlar korkar oldu bizden.Karşıyakanın her yerinde eses atkılarıyla geziyoruz.O meşur çarşılarında arkadaşımla beraber eses atkısı ve formasıyla gezdik.Kimse karışamadı Dayım karşıyakanın bazı yerlerine eses yazılarını yazmıs.Şimdi o geleneği biz sürdürüyoruz az kaldı O meşur çarşılarınıda siyah kırmızıya boyuyacaz.Karşıyaka çarşının girişinede yazı yazaçağız yazınca buraya görüntülerini atarız BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİZ (KIZILCIKLI) CILDIRIRSA DENİZ YILMAZ KİMSE TUTAMAZ....

çok iyi abi işte bende inat ettim 4-5 kişilerdi ama gözümü kararttım zaten maçtan çıkmıştım o sevinçle 40 kişi olsalar yine gaza gelirdim heralde Smile
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2007 saat 23:31
Atkı olayında bir kampanyanın vakti geldide geçiyor bile..
stada gelen her taraftara bir atkı..
inşallah en kısa zamanda gerçekleşir..
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
  Alıntı durukan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2007 saat 23:38

http://img250.imageshack.us/img250/237/eses2uq6.jpg">

Keçiören civarlarııı

Bir gece ansızın gelebilirim
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 07:16
Alıntı yapılan durukan

Keçiören civarlarııı

Adamların kendi kentinde yazdıklarını silip üstüne kendi takımımız dahi olsa başka takım adı yazılması etik değerlere aykırıdır. Aynısını Eskişehir'de bir Ankaragüçlünün yaptığını düşünün neler hissedersiniz? Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına asla yapma.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 09:27
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan durukan

Keçiören civarlarııı

Adamların kendi kentinde yazdıklarını silip üstüne kendi takımımız dahi olsa başka takım adı yazılması etik değerlere aykırıdır. Aynısını Eskişehir'de bir Ankaragüçlünün yaptığını düşünün neler hissedersiniz? Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına asla yapma.
bence de etik değerlere uymuyor.keşke ankaragücünün yanına eses yazsaydın.
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 10:30
istanbulda  gungorenbld.-bozuyuk maçına gitmiştim gungoren taraftarları(sanırım toplama)hepsiinin elinde atkılar vardı ''best of texas-efsane inegol-yalovalıyız-gecekondu-gfb-rh/ultraslan''gibi hepside istiklal marşında açmışları içimden keşke eses atkımla gelseydim demiştim ve bundan sonra butun maçlarda helekı gurbette olduğumuz için eses atkımı 1an bile çıkarmayacağım...
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 15:34

1984 yında Ayder trübünü olarak şampiyonluk anısı olarak yaptırdığımız kaşkol.Bir çok arkadaş saklayamadı sanırım benden başka kimsede göremiyorum.Birde eski forumda bir arkadaş kaşkol koleksiyonunu yayınlamıştı çok hoştu.

http://img155.imageshack.us/img155/4697/eseskakol001vg9.jpg">

Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
13sector Liste gör
Yeni Yazar

Arshat
Yer: Kazakhstan
  Alıntı 13sector Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 08:48

Kazakistanda lig bitti, Aktobe şampiyon oldu. seneye yeni atkılar lazım, Türkiyeden sipariş vermek istiyorum. 500-1000 adet olacak. Kalitesi önemli değil fiyatı uygun olsa iyi olur. İlgilenen arkadaşlar varsa haberleşsin. asaubota@gmail.com icq: 66626408
Yukarı
gardasch Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı gardasch Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2007 saat 17:50
merhaba atkı talebiniz varsa her türlü yardımcı olabilirim.ulaşabileceğiniz mail adresi
Ali
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır