eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Felix Michel

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2016 saat 22:40
Hadi hayırlısı bakalım
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 00:45
4lu bı ımza torenı olur heralde yarın. Hakan , Gokhan , Ramazan ve Felıx
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 18:27
HAYIRLI OLSUN , HOSGELDIN...

Felix Michel, kendisini 3 yıllığına Eskişehirsporlu yapan imzayı attı.
Eskişehirspor Sportif Direktörü İzzet Erdoğan, Yönetim Kurulu üyeleri Ekrem Birsen, Erdal Şahbaz ve Figen Begiter’in hazır bulunduğu imza töreninde, Syrianska FC takımından transfer edilen Felix Michel, kendisini 3 yıllığına Eskişehirsporlu yapan imzayı attı.

Eskişehirspor’a geldiği için mutlu olduğunu dile getiren Felix, “Eskişehirspor’u hak ettiği Süper Lig’e hep birlikte çıkaracağız.” dedi
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 22:46
Hayırlı olsun.
Hiç izlemedim ama içimde bu çocuğa yönelik büyük bir umut var...
Es - Es
Yukarı
ArmaSevdası Liste gör
Yazar

Soner
  Alıntı ArmaSevdası Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 23:43
Duyumlar ne kadar doğru olur bilmiyorum ama Erkan ve İbrahimoviç referansıyla transfer edilmiş bu kardeşimiz.
Kendisine ve kulübümüze hayırlı olsun inşallah uzun yıllar formamızı terletirsin.
ESKİŞEHİRSPOR.!
Yukarı
prodigy Liste gör
Yazar

Ercüment Çözer
  Alıntı prodigy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 23:44
Temiz yüzlü, parlak bir arkadaşa benziyor. Twitter'da Eskişehirspor kadın futbolcu transfer etmiş diye dalga geçiliyor :)
Sımsıkı yumruk, omuz omuza..
Yukarı
gokhanbey26 Liste gör
Yazar

Gökhan ALAT
  Alıntı gokhanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 10:38
Felix e hayırlı olsun. Fakat bu nasıl bir rezilliktir. Ekrem BİRSEN denen yönetici kameraların karşısına geçmiş, basın toplantısı yapıyor. Sağ tarafındaki futbolcu yöneticisi olduğu klübe gelmiş imza atıyor, lakayt bir tavırla
- kaç yıllık imzaladı ya falan diye yanındaki diğer yöneticiye soruyor.
Arkadaş sırf kamera önüne geçmek için, sırf kendine prim sağlamak için koskoca camiayı bu şekilde temsil edemezsiniz , etmemelisiniz
İnadına EsEs
Yukarı
EsatakanEs Liste gör
Deneyimli Yazar

atakan
  Alıntı EsatakanEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 18:38
Nasıl oynadı manisa maçında
Yukarı
ArmaSevdası Liste gör
Yazar

Soner
  Alıntı ArmaSevdası Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 23:36
Alıntı yapılan EsatakanEs

2.yarı oyuna girdi uzun boylu atletik oyunu okuyan bir yapısı var savunma yönü başarılı neredeyse rakiplerine hava topu vermedi,her duran topta ileri çıktı boyu bizim için avantaj benim görüşüm takıma monte edilmesi gereken bir futbolcu yaşıda çok genç yetenek var yalnız bir maç hatasız oynayıp bir maç kötü futbol oynadığında ayarı vereceksek bu çocuk parlayamaz tekrar söylüyorum yaşı henüz 21 bu çocuğu takıma monte edip sabretmek gerekir geleceği olan bir kardeşimiz diye düşünüyorum.
ESKİŞEHİRSPOR.!
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Yer: Turkey
  Alıntı emirhan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 23:53
Alıntı yapılan ArmaSevdası

Alıntı yapılan EsatakanEs

2.yarı oyuna girdi uzun boylu atletik oyunu okuyan bir yapısı var savunma yönü başarılı neredeyse rakiplerine hava topu vermedi,her duran topta ileri çıktı boyu bizim için avantaj benim görüşüm takıma monte edilmesi gereken bir futbolcu yaşıda çok genç yetenek var yalnız bir maç hatasız oynayıp bir maç kötü futbol oynadığında ayarı vereceksek bu çocuk parlayamaz tekrar söylüyorum yaşı henüz 21 bu çocuğu takıma monte edip sabretmek gerekir geleceği olan bir kardeşimiz diye düşünüyorum.

Bende aynı şekilde düşünüyorum Alpay hoca Aykut yerine Felix ile başlasaymış daha isabetli olabilirmiş maç sonu röportajda da 1 oyuncunun yerini çok düşündüm defans hattı için demişti.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır