eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Semih Şentürk

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
Online Durum: Offline
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2016 saat 08:28
Bence yanlış bir transfer. Süper ligde bile oynamamış bir futbolcudan PTT liginde performans beklemek hem de emeklilik yaşında...
İnşallah yanılırım ama en fazla ilk 5-6 maçta 3 gol atar sonrası Pinto....
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2016 saat 09:45
Çoşkun Birdal 35 yaşında bize gelmişti golleriyle bizi bir üst lige taşıdı. PTT de bitiricilik çok önemli.

ben Çoşkun Birdal etkisi bekliyorum.(umuyorum) bundan sonrası Seöih in işi. antremanlarda iyi çalışırsa golleri sıralayacaktır.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2016 saat 09:47
Alıntı yapılan ender_26esk

Çoşkun Birdal 35 yaşında bize gelmişti golleriyle bizi bir üst lige taşıdı. PTT de bitiricilik çok önemli.

ben Çoşkun Birdal etkisi bekliyorum.(umuyorum) bundan sonrası Seöih in işi. antremanlarda iyi çalışırsa golleri sıralayacaktır.
Coşkun Birdal 10 semih eder benim gözümde
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2016 saat 09:56
benim içinde Çoşkun Birdal ın yeri bir başka. Eskisehirspor da izlediğim en iyi bitirici forvetti.
Yukarı
£$£$ Liste gör
Usta Yazar

Aydın
Yer: Eskişehir
  Alıntı £$£$ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2016 saat 11:16
Semih oynatılmadığı halde 18 maç 7 golattı super ligde
Ben inanıyorumki yürüse bu Ligde top gelirse 20den aşağı atmaz.
Lakin iyi bir pasör aisist kralı orta saha lazım birde savunmaya Yumlu gelse işlem tamamdır

Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2016 saat 13:22
Alıntı yapılan ender_26esk

benim içinde Çoşkun Birdal ın yeri bir başka. Eskisehirspor da izlediğim en iyi bitirici forvetti.

yerli olarak evet yabancı olarak youla
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2016 saat 13:23
Alıntı yapılan £$£$

Semih oynatılmadığı halde 18 maç 7 golattı super ligde
Ben inanıyorumki yürüse bu Ligde top gelirse 20den aşağı atmaz.
Lakin iyi bir pasör aisist kralı orta saha lazım birde savunmaya Yumlu gelse işlem tamamdır

valla sıze ınanmak ısterım ınsallah derım ben 10 golede razıyım gobegı gordunuzmu kondısyon yok lıg baslıcak hangı ara 20 gol atacak yas da masallah ancak erkan ofeadu beslıcek oyle atar ama 20 bence mucıze
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2016 saat 13:25
Yalnız rakibimiz göztepe bizden baya korkmustur resmen oraya gıderken baskan ne yaptı ettı aldı geldı ama eger denılen rakam dogruysa pahalı bece 2mılyon ıstemıs 1mılyona anlasmısız
Yukarı
AShen Liste gör
Usta Yazar

Ali
Yer: Hatay
  Alıntı AShen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2016 saat 11:05
konuya bir parantez açayım:

Semih, geçen sezon süper ligde 8 maçta toplam 78 dakika sahadaymış.  bu maçlarda en uzun süre görev aldığı maçta da 17 dakika sahada kalmış.  4 maçta ise 7, 7, 6 ve 1 dakika görev almış.  bu 8 maçta hiç golü yok.

kupada ise 9 maçta oynamış ve 474 dakika sahada kalmış.  bu 9 maçın 2'sinde 90 dakika sahada kalmış.  90 dakika oynadığı Amedspor ve Şanlıurfaspor maçlarında ikişer gol (iki maçta toplam 4 gol) atmış.  geri kalan 7 maçta oynadığı süre 294 dakika ve attığı gol sayısı ise 2 (Amedspor ve Bandırmaspor maçlarında birer gol). 

yani kısaca toplam 17 maçta sahaya çıkıyor; toplam 552 dakika görev alıyor; (hepsi kupada olmak kaydıyla) 6 gol atıyor. 

bir konu daha var ki onu da belirtme gereği duydum:  geçen sezon ilk 11 hafta "bilinmeyen sakatlık" sebebiyle kadroya girememiş.  sezonda toplam olarak 12 hafta sakat olarak görünüyor.  8 maçta ise kadroya alınmamış. 
E S E S
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2016 saat 12:57
Nöbetçi golcü diye alındı. Hoca bile kariyerini ve kalitesini tartışmıyor ama hazır olmadığının altını da çiziyor. Artık onu hazır hale getirmek hocanın; kadro içindeki dengeleri gözetip huzuru sağlamak da hem hocanın hem de yönetimin sorumluluğu. Umarım herşey yolunda gider ve ağzımızın tadı kaçmaz.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır