eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Halil ÜNAL

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 979899100101>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı emrah_eli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2018 saat 08:53
Ekonomi bitmiş ülke batakta ne yardımı.
Oy için emeklilere ikramiye verenler memur masalarını ödeyemiyoruz diye ne zaman acıklama yapacaklar merakla bekliyorum. Çok zor günler bizi bekliyor çokkk...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/May/2018 saat 20:17
Arife gününe denk geliyor
Eskişehirspor'un 7 Haziran'da yapılması planlanan kongresinde çoğunluğun sağlanamadığı taktirde, 14 Haziran’a erteleniyor. 14 Haziran ise Ramazan Bayramı arifesine denk geliyor. Yönetim, seçim gününün arife gününe denk gelmemesi için seçimi 6-13 Haziran tarihlerinde yapmayı planlıyor. Kararın bugün açıklanması bekleniyor.

Tarih tepki toplamıştı
Geçtiğimiz gün Eskişehirspor Kulüp Başkanı Halil Ünal basın mensuplarının karşısına çıkarak kulübün 7 Haziran’da Olağanüstü seçimli genel kuruluna gideceğini açıklamıştı. Başkan Halil Ünal’ın aldığı bu kongre kararı geç tarihte olması nedeniyle taraftarlar tarafından tepki toplamıştı. Başkan Ünal’ın kongre tarihini öne almak için kolları sıvadı.

Anadolu Gazetesi
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2018 saat 13:20

Genel kurul kararı alan Eskişehirspor’da başkan Halil Ünal hiçbir şekilde aday olmayacağını söyledi.

Bolu maçı sonrası ligde kalan Eskişehirspor’da Adana maçı sonrası yönetim genel kararı almıştı.

“BEN GÖREVİMİ YAPTIM”

Gazeteniz İstikbal’e değerlendirmelerde bulunan Eskişehirspor başkanı Halil Ünal “Aralık ayında‘Kulüp batıyor, düşüyor, küme düşer’ denilen ortamda Eskişehirspor’u sahipsiz bırakmamak için ben ve arkadaşlarım göreve geldik. Sıkıntı çektik, ama puan sildirmedik, eksi puan da almadık ve zor şartlarda takımı ligde bıraktık. Bu arada bir çok da kaynak bularak ödemeler yaptık. Ben görevimi yaptığıma inanıyorum” dedi.

“ARTIK YOKUM”

Şu anda hiçbir adayın çıkmaması üzerine şehirde ‘Yeniden Halil Ünal başkan olur’ sorusuna da cevap veren Eskişehirspor başkanı Halil Ünal “Ben genel kararı aldığımız gün yaptığım toplantı da yeniden aday olmayacağımı söyledim. Yine tekrarlıyorum. Ben artık kesinlikle yokum. Görevim bitinceye kadar da çalışmalarımı sürdüreceğim. Ankara ve İstanbul’a gittim, yarın yine İstanbul’da olacağım” dedi.

“ARKADAŞLARA DA YAPIN DEDİM”

Ünal kendi aranızda başkan adayı çıkar mı sorusuna da cevap vererek “Valla ben yönetici arkadaşlarıma da yok olduğumu söyledim. Ama içimizden biri çıkarsa destek olurum dedim. Arkadaşlarla sürekli konuşup istişare de bulunuyoruz. Ama onlarda başkanlık için niyetli gözükmüyor” dedi.

“GELSİNLER YARDIMCI OLALIM”

Ünal göreve talip kim varsa 24 saat yardım etmeye hazır olduğunu da söyleyerek “Lafa geldi mi herkes Eskişehirsporlu. Şehirde birileri çıksın, Es-Es’i yalnız bırakmasın. Ben varım desin. Hemen kulübe gelsin genel kurula kadar 24 saat ona yardımcı olalım. Her türlü desteği de sağlayalım” dedi.

6 VE 13 HAZİRAN’DA

Başkan Ünal son alarak genel kurul tarihi için de “6 Haziran çoğunluk sağlanmaz ise 13 Haziran’da genel kurul yapacağız. Yer ve saati için yönetici arkadaşlarım son görüşmeleri yapıyor. Zaten onu da bir kaç içinde açıklayacağız” dedi. 

İstikbal Gazetesi  

Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2018 saat 03:24
Hazirana kadar elimizde oyuncu kalacak mı bakalım
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2018 saat 08:38
Halil ünal'ın tekrar göreve gelmek istememesinin sebebi tff yönetim kurulu için adının geçmesi.Mevcut tff yönetiminden bir kaç ismin 24 haziran da siyaset ile isimlerinin'in anılması oluşacak boşluk için,yıldırım demirören'in halil ünal'a göz kırpmasıdır.Eğer ki olumsuz bir durum oluşursa koşa koşa başkanlığa geri döner insan evladından vazgeçermi gibi açıklamaları ile kongre salonunda esip gürler.Mevcut kongre tarihinin uzak bir tarihe koyulmasının nedenide budur.Halil ünal'ın olası bir tff yönetimin de yer almasının ardından başkanlık için 2 isim'in adı geçiyor,erdal şahbaz ve ismail ılgaz.Çok büyük ihtimal ile erdal şahbaz başkan olacaktır.Kime ne borcumuz var,kimden ceza gelmesi yakın,sıkıntıları bizden daha iyi bilen başka kimse yok diyerek kongrede açıklamalar sinan özeçoğluna bir iki gönderme yapılacaktır.Bu arada sinan özeçoğlunun da geri dönme isteği var.Bunu da halil ünal'ın son açıklamarından erdal şahbazın açıklamarından ayrıca koca sezzon esk basketin maçlarına gitmeyen tribünlerin bir anda buraya dönmesi son açıklaamalar ile mevcut yönetime ters eleştirilerinin altında sinan başkan'ın olması kuvvetli ihtimal gibi.
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2018 saat 17:58
İddia ediyorum; Başkan Ünal seçime kadar top çevirir, seçimden sonra iktidar değişikliği olursa, pılını pırtısını toplar, ardına bakmadan gider. Zira bu kulübü tamamen siyasetin kucağına oturttu. Seçime kadar o geliyor bu gidiyor haberlerinin hepsi palavradır. Ey benim sevgili taraftarım uyan uyan!
Yukarı
Ercan26HH Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Hamburg
  Alıntı Ercan26HH Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2018 saat 18:50
Alıntı yapılan Burak2626

<span style="font-size:15px;">İddia ediyorum; Başkan Ünal seçime kadar
top çevirir, seçimden sonra iktidar değişikliği olursa, pılını pırtısını
toplar, ardına bakmadan gider. Zira bu kulübü tamamen siyasetin
kucağına oturttu. Seçime kadar o geliyor bu gidiyor haberlerinin hepsi
palavradır. Ey benim sevgili taraftarım uyan uyan!</span>

Çok doğru tespit...
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2018 saat 00:30
Yerel medyadan iki arkadaş, transfer tahtasının açık olduğunu söylemiş. Bilgi yanlış. Transfer yasağımız 11 Temmuz’da kalkacak. O tarihe kadar yapılandırılmış tüm dosyalar kapanmışsa ve yeni başvuru yoksa transfer açılacak. Aksi halde cezanın devamı hatta puan silme söz konusu.

Kim transfer edilecek sorusu yerine, hangi dosya kapandı diye sormak önceliğimiz olmalı. Kulübe gelecek kaynakların seçimden önce gelmesi de mümkün değil. Bu sorun çözülmeden, hoca bulmak da, sözleşmesi biten futbolcuyu elde tutmak da çok zor.
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2018 saat 07:05
Halil ÜNAL yanlış ata oynadı.
Siyaset kurumundan yardım alacaksa tesislere Muharrem İNCEYİ davet etmeliydi.
Ama yeni dönemde paralar tek adamın elinde olmayacağından bundan da sonuç çıkmazdı
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2018 saat 13:34
Alıntı yapılan poyraz963

Halil ÜNAL yanlış ata oynadı.
Siyaset kurumundan yardım alacaksa tesislere Muharrem İNCEYİ davet etmeliydi.
Ama yeni dönemde paralar tek adamın elinde olmayacağından bundan da sonuç çıkmazdı

Ya tam tersi olursa?
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 979899100101>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,535 saniyede hazırlanmıştır