eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Halil ÜNAL

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 101>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2018 saat 03:24
yukarı da 2 mesaj var alt alta sayılır biri taraftar halilin istifasını istiyor diyor, biri geri dön diye yalvarıyor diyor. kimse halil gitsin yada halil kalsın demiyor. erkenden soruluyor. paralar nerde? geçen sene ki hataya düşmemek için yönetim devam edecekse erkenden seçimsiz kongre kararı alsın en azından anlatsın olan biteni deniyor, yok gidecekse de yine erkenden çeksin gitsin diyor siz nasıl takip ediyorsunuz olayları gerçekten güç abiler. halil ağam etb açıklamasının neresinden nem kaptıysa bize küfür ettiler biz gidiyoruz diyorlar ee git tamam git ama neden 1 ay sonra çoğunluk sağlanamazsa 1 hafta daha ertele o tarihte arefe gününe denk geliyor sonra 1 hafta daha ertele tam yumurta göte dayansın çık sonra çıkabilirsen işin içinden. halili gram sevmem ama kayyumdan iyidir diye katlanıyoruz. ne yapılacaksa erkenden yapılmalı kongre tarihi çok geç !!
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2018 saat 06:25
Alıntı yapılan esist

Mrb renktasim 

bu iddia mi yoksa bildiğinizi mi paylasiyorsunuz?
Ne iddaası arkadaşım. Alın tüm ESES lilere kronoloji. 

1. 2008 yılında süper lige çıkıyoruz. Unakıtanın desteği ile borçsuz kulüpler arasında gösteriliyoruz. (Halil Ünal beyanları ile örtüşür). Halil ayrıca yönetimden para toplar. (En fazla Mesut verir) O dönem transfer gideri olmaz boşta olan futbolcular alınır. Gider kalemleri bellidir. YIL SONU GELİRLERİ GİDERLERİ FAZLASIYLA KARŞILAR DURUMDADIR. 
2. Halil ve Mesut karar verirler. GELİRLER TEMLİK EDİLİR. Aslında hiç gerek yoktur. İŞTE O ANDA KLÜBE BOL MİKTARDA NAKİT GİRER. Harcamalar 2008 yılında nakit yapılarak sen sonunda KREDİ YIL SONU GELİRLERİYLE KAPATILACAKTIR. 
3. Bu nakit para 2008 yılı içindeki harcamalara gitmez. 2009 yılında KREDİ OLDUĞU GİBİ KALIR VE YENİDEN YAPILANDIRMALAR BAŞLAR. FAİZLER BİRİKİR BORÇ KATLANMAYA BAŞLAR. 
4. 2008 yılı bilançolarında nakit miktarı DEVLETTEN GELEN 2006-2008 YARDIMLARI BORÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLEREK ERİTİLİR. 
5. GELİRLER VE GİDERLER ASLEN BİRBİRİNE YAKINKEN 2008 YILINDA ALINAN VE BİLANÇODA HİÇ EDİLEN TEKRAR EDİYORUM HİÇ EDİLEN BU MİKTAR HER YIL ARTAN FAİZ YÜKÜ İLE BİRLİKTE BİRİKMEYE BAŞLAR. 
6. 2008 Yılında Ticari faaliyetleri riskte olan Halil Ünal o yıldan sonra ticari faaliyetlerini çıkışa geçirmeye başlar. 
7. Halilin ticari hayatı yükselirken Mesut sıranın kendisine geleceğini bekler durur. Halil oralı olmaz. MESUT 2008 YILINDA VERDİĞİ PARALARI GERİ ALMAK İÇİN HALİLİ DÜŞÜRÜR. 
8. Mesut Bağımsız denetim kurullarına inceleme başlatır. Ancak görür ki 2008 yılında ki yolsuzlukların üstünü örtmek için yapılan kumpasta Halil akıllı davranarak Yönetim kuruluna imzalattığı belgeler var. MESUTTA SUÇLU DURUMDA. Sesini çıkartmaz. 
9. Mesut alacağımı kurtarayım derken eline bomba almıştır. TAKIMI VE GİDERLERİ KÜÇÜLTEREK MALİ DURUMU DÜZELTMEYE ÇALIŞIR. Başaramaz küme düşeriz. 
10. Halil tekrar başa gelir. Başa gelirken Nefer grubunu kullanır. Kamuoyu oluşturur. Çünkü başkası yönetime gelirse 2008 yılı hesabı sorulacaktır. Süper lige çıkamayız. 
11. Tepkiler üzerine yönetime Yönetim Mesut ve Halil dışında bir ekip gelir. Yine bağımsız denetleme kuruluşuna gidilir. BAĞIMSIZ DENETLEME KURULUŞLARI SON YILLARDA Kİ YOLSUZLUKLARI ARAŞTIRIKEN UFAK TEFEK BİRŞEYLER BULURLAR ANCAK 2008 E KADAR GİDEMEDEN HALİL DEVREYE GİRER. 
12. BORÇLAR HUKUKU ZAMAN AŞIMI 10 YILDIR......... 

İŞTE BURAYA DİKKAT. 
Halil 2018 i atlatırsa Türkiyede hiç bir kanun 2008 yılında oluşan yolsuzluğu ortaya çıkartamaz. Diğer yıllarda katlanan borçların dayanağı bulunur ANCAK 2008 YILINA GİDİLİRSE ESAS O ZAMAN BUGÜN GELİNEN DURUMUN KAYNAĞI ORTAYA ÇIKACAK VE MESUT İLE HALİL YARGILANACAKTIR. 

SON İKİ AY. 
Zaman aşımını ortadan kaldırmanın tek yolu savcılığa suç duyurusunda bulunmaktır. Bunun içinde 2 ay zaman vardır. 
KİMLER SUÇ DUYURUSUNDA BULUNABİLİR? 
1. Öncelikle Genel Kurul üyeleri ferdi olarak. (Neden üye kaydı yapılmadığına dikkat çekerim. Sadece oy için mi? 
2. Eskişehirspor için çalışan diğer dernekler. 
3. Savcılar resen. 
4. Eskişehirsporun bağlı olduğu mülkü amirlik. (Valilik) 

SONUÇ: 
ESKİŞEHİRSPORUN AYAKTA KALMASI HALİLİN UMURUNDA DEĞİL. TEMMUZ SONUNDA DESTEK BULAMADIM DİYE KAÇACAK. ZAMAN AŞIMINDAN AKLANMIŞ OLACAK. 

GEÇMİŞ OLSUN. 
(Bu açıklamalar forumun diğer sayfalarında aynen bu şekilde iki yıldır anlatılıyor. Özelden irtibata geçilen diğer dernek üyelerine daha kapsamlı anlatılıyor. Belge ve kayıtlar 2007-2009 bilançolarına inildiğinde görülecek. evraklar imha edilmişse bile kredi alınan kuruluşların kayıtları, futbol federasyonu kayıtları ortadan kalkmaz.)

GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2018 saat 08:11
Eskiden başkanın kendini taraftara anlatamadığı durumun biri şu bence misal bir futbolcu bizden alacaklı diyelim ki 500 bin bunu söyleyince alacaklıyla pazarlık yapıp ödemeyi azaltması imkanı azalıyor çünkü o alacaklı futbolcunun da bir piyasası var ve bu indirimi açıktan yaparsan o futbolcunun piyasası düşer o yüzden açıktan bu indirimi yapmaktan alacaklı kaçınır haklıdır da.
Bu ve bunun gibi şeyler vardır biz işin içinde olmadığımız için bilemeyiz.
Tamama şirketleşme filan olmalı ama önce bir düze çık önünü bir gör, borçta olsa gerekirse şirket olup hisse çıkarılıp mümkünse sadece Eskişehirlilere satılabilir bile ama bunlar sonraki konular şu an bu kulüp yaşam mücadelesi veriyor komada yatıyor serum lazım başkan söyledi işte 40 milyon lazım aslında çok para değil şu şehirde 2-3 binanın ederi kadar çok deniyor ama değil aslında başkanın istediği destek bir zahmet verilsin.
Söylentilerle zanlarla yöneticilere saldırmak yanlış. Bak şimdide ETB ciler (ki biz yaşını başını almış taraftarlar onların taraftarı temsil etmesini zaten kabul etmiyoruz) yöneticilere bırakıp nereye gidiyorsun diyorlar yahu ne diyelim biz size şimdi. Sanki Eskişehir de bir ton bu kulübe başkanlık yöneticilik yapmak isteyen planlı projeli adam kaynıyor da şu ankileri küstürüyorlar.
Esas bu tribün liderleri taraftarın, kulübün bir çok kere ceza almasına sebep oldu yada engelleyemedi, hala maçlarda küfürlü tezahüratı yapmıyor diye bazı ahlaksızlar tribünde babası hatta dedesi yaşındaki adamlara hemde yüzlerine karşı bağırıp küfür ediliyor işte tribünün gerçek hali bu bunlardan güya kendilerini tribün lideri ilan eden kişiler sorumlu yok sorumlu değiliz diyorlarsa ortalıkta ben şu tribün lideriyim filan diye dolaşmasınlar ki bunları gerek bu sayfalarda gerek maç içinde tribünde uyarıyoruz ama nafile.
Esasen tribün liderleri gerekirse kalksın yada olgun birileri o görevi yapsın.
Külübün güvenlik görevlileri ise tribünde sadece maç seyrediyor bu tip yanlışlara müdahale etmiyor seyrediyorlar hiç bir işe yaramıyorlar sadece görüntü oluşturuyorlar. Genç ayaklarıyla koltuk üstünde maç seyrediliyor, koltuklarda zıplıyorlar biz taraftarlar uyarıyoruz sadece, ama takan mı var güvenlikçilerin stadı koruma görevi yok mu?
Koltuklara basmak onlara zarar verebilecek hareketler topluma saygısızlıktır suç işlemenin ilk ayaklarıdır kuraldan yani doğru yoldan çıkan genç az bir kışkırtmayla daha ilerisini de yapabilir önlem ilk başta alınmalı. Çünkü ilk önce koltuğa basıyor zıplıyor sonra maçta sinirleniyor bu sefer koltuğu tekmeliyor ilerisini siz düşünün nerede stad güvenliği!
Yani biz taraftarlar çok mu iyiyiz bu kulübe bu takıma hiç mi zarar vermiyoruz hem de aleni zarar veriliyor herkes şapkasını önüne koysun yeter artık.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
eses_erkann Liste gör
Deneyimli Yazar

ERKAN
  Alıntı eses_erkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2018 saat 08:16
Seçim öncesi blöf yapıyor olabilir zamanlama mükemmel ben halil unalin bi şekilde parayi bulup yeni sezona yeni umutlarla girecegimize inaniyorum halil ünal zekidir işini herkesden ıyi bilir
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2018 saat 08:27
Alıntı yapılan eses_erkann

Seçim öncesi blöf yapıyor olabilir zamanlama mükemmel ben halil unalin bi şekilde parayi bulup yeni sezona yeni umutlarla girecegimize inaniyorum halil ünal zekidir işini herkesden ıyi bilir

Kesinlikle katılıyorum
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2018 saat 09:15
inşallah öyledir ama öyleyse açığa vurmuş olmanız bu kulübe zarar değilmidir? Bu mesajlarınızı silmenizi tavsiye ederim.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2018 saat 09:17
Alıntı yapılan eses_erkann

..
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2018 saat 09:39
Hepsi danışıklı dövüş, ETB başkanının açıklaması da Halil Başkanın açıklamasıda, ETB başkanı durup dururken Halil Ünal'a böyle bir açıklama yapabilir mi ? Cesaret edebilir mi? Kongre için hiçbir bahane bulunamadığından Halil Başkanın KUMANDASIYLA değişik kanallara geçiliyor tiyatro oynanıyor.
Yukarı
flaneur2016 Liste gör
Deneyimli Yazar

aydın tufan
  Alıntı flaneur2016 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2018 saat 16:44
seçim öncesi para bulamazsa sonra hiç bulamaz zaten,
Yukarı
emrahaydogmus104 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı emrahaydogmus104 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2018 saat 22:59
gecen sene de blof denildi sonrasi malum.bu sene benim tek umidim secimler.secimler ayagina klube yardim gelirse gelir gelmezse de buyrun cenaze namazina :(
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 96979899100 101>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır