eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Halil ÜNAL

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 101>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2016 saat 09:53
Alıntı yapılan lvntkrgl

Başta transferler olmak üzere işler iyi gidiyor gibi duruyor ama bu parasızlıkla ilerleyen zamanlarda bu adamları nasıl idare edecek gerçekten çok merak ediyorum...

Aynen bende öyle üç gün sonra baslicaklicaklar para diye ayrıca bir sözü vardı 200 trilyon yerine borç 500 trilyon olsaydı da keşke superligde de olsaydık çünkü haklıydı PTT ligde gelir üçte biri kadar çok az ama futbolcular anlamaz alacaklarına bakar bence işi çok iyi biliyor dayadi sırtını devlete aziz yildirima Yıldırım Demirören e destek kesinlikle geliyor Yeni stada güveniyor birde traktorler bicerdoverler azaldı belkide sattı cebinden verip geri alacak superligde benim tahminlerim bunlar ama bir gerçek var ağzı iyi laf yapıp işi bağlayıp sportif başarı yapıp taraftarı kendine çevirdi mesut Hoşçan çok hatalı piyasada yok halil ünal i tebrik etmek gerek
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
esesfatih Liste gör
Yazar

fatih bağ
Yer: eskişehir
  Alıntı esesfatih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2016 saat 10:07
yeni stadyumun isim hakkı 5 yıllığına kiralanacak.150 milyon tl karşılığı talibi var.buda tüm borçları temizler.Halil başkan buyüzden rahat hareket ediyor.Hatta miktarın bir miktar arttırılması ve iyi bir forvetinde tüm masraflarını bu firmanın karşılaması gündemde.Stadın resmi açılışından sonra imzalar atılacak.stadın adı ESKİŞEHİR ........ARENA olacak.Başkan yeni talipleri bekleyip fiat arttırmayı istiyor.     
eskişehir sen bizim herşeyimizsin.
Yukarı
uLTRasLiberi Liste gör
Yazar

Efe
Yer: Magma
  Alıntı uLTRasLiberi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2016 saat 10:47
Bu şartlarda kimse 150 milyon tl vermez.Kendimizi kandırmayalım böyle bişey olacağını düşünmüyorum.Senelik en fazla 10 milyon verirler oda 50 milyona tekabül eder totalde.10 milyon tl verecek firma eskişehirli bizden biri zaten.
Es-Es
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2016 saat 11:14
Eti eti eti :) Eskişehir eti Atatürk Stadı olsa daha mı iyi olur sanki heryer Arena oldu
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
Yer: Eskişehir
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2016 saat 12:39
Alıntı yapılan esesfatih

yeni stadyumun isim hakkı 5 yıllığına kiralanacak.150 milyon tl karşılığı talibi var.buda tüm borçları temizler.Halil başkan buyüzden rahat hareket ediyor.Hatta miktarın bir miktar arttırılması ve iyi bir forvetinde tüm masraflarını bu firmanın karşılaması gündemde.Stadın resmi açılışından sonra imzalar atılacak.stadın adı ESKİŞEHİR ........ARENA olacak.Başkan yeni talipleri bekleyip fiat arttırmayı istiyor.     
50 Milyon Euro fazla değil 5 yıl için. Ama içimden Atatürk ismini kaldırmak için Tayyip Oğlanın bile paranın yarısını verdiğini düşünmüyor değilim..
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2016 saat 22:44
Stadyum isim hakkı ile ilgili yukarıda bir çok fiyat yazmışsınız

Konyaspor 3 milyon 250 liraya anlaştı. Süperligte ve Konya ili nüfusu düşünülürse

biz bana göre maksimum 1 milyona anlaşırız. O dediğiniz 5 yılda bütün borç

biter lafı çok havada kalıyor.
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2016 saat 09:29
Arkadaşlar ne çabuk unuttunuz gazete köşelerinde mikroskobik EsEs haberi aradığımız günleri. PTT ligi kimsenin umrunda değil, süper ligde bile 3 takımdan başkasının adı geçmiyor. Hal böyle iken kim versin stadın ismine o kadar parayı.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
Yer: Türkiye
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2016 saat 17:45
Bir başkan görüyoruz bir telefonuyla süper ligte bile çoğu takımın kadrosunda görmek istediği futbolcuları rahatlıkla transfer edebilen o futbolcu ona güvenmese sevmese tanimasa inanmasa gelmez helal olsun diyorum Halil Ünala bizim için şans kendisi.
Bır başkan gördük 3 sene içinde takımı en az 5 sene geriye götüren alt lige düşüren itibarını yerle bir eden ve en kalitesiz futbolcunun bile arkasına bakmadan kaçarak gittiği ben eminimki şuan süper ligte dahi olsaydık bu transferleri yapamazdı Mesut hoşcan. Bir daha yolumuzun hiç ama hiç kesişmemesini diliyorum
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2016 saat 17:53
Az once spor yorum programında. Guven hoca (Guven Sabaz) Yonetımın ınanılmaz maddı sıkıntı yasadıgını soyledı kafalarını sagdan sola cevıremedıklerını soyledı.

Sezon ıcersınde futbolculara yapılacak odemelerde sıkıntı yasarsak sayet kadro ne olursa olsun cok sıkıntı yasarız

En cok korktugum sey de bu.. Ne yazık kı...

Necmı Aktuna'da eksı hakem ve futbolcu. Hocam sızın de alacagınız var baya.. buradan yonetıme seslenıyoruz dıye esprı ıle yaklastı.

UMARIM HALIL BASKAN'IN BIR PLANLAMASI VARDIR, Sıkıntı yasamayız ben guvenıyorum .
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2016 saat 18:33
halil ünal bilir işini
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 101>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır