eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu M. Ulaş Ortakaya

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Online Durum: Offline
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 14:42
Dün gördüm Ulaş'ı Doktorlarda. Hala Eskişehir'de. Özel işleri olabilir.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
emre1965 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Ankara
  Alıntı emre1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 08:52

Halil Ünal gitmemesi gereken oyuncuları gönderip duruyo. Ulaş yabancı olsa jübilesine kadar oynatırlar.

AnkaraESES / Emre
Yukarı
çakarşimşek Liste gör
Yazar

şimşek
Yer: eskişehir
  Alıntı çakarşimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 09:13
doğru söylüyosun emre bizim ülkemizde bi yabancı hastalığı var elindekini görmez dışarının en kötüsünü alır onunlada gururlanır ....bak biz yabancı aldık diye ....hiç alma elindeki yerliler  daha iyi ulaş gibi bi oyuncu getirdikleri yabancılardan bin gömlek iyi
ölürüm ama ölürken eğzımda o kelime olur...eses
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 16:40
ulaş gelen topa dan dun vurmaktan başka birşey bilmeyen bir adam yönetim en doğrusunu yaptı bravo yönetime...30 yaş üstü adam tutmasınlar takımda
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 16:58
Alıntı yapılan esesliates

ulaş gelen topa dan dun vurmaktan başka birşey bilmeyen bir adam yönetim en doğrusunu yaptı bravo yönetime...30 yaş üstü adam tutmasınlar takımda
Daha önceden söyleseydiniz, nazik nazik uzaklaştırırdı topu ama neyse geçti artık.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 18:09

dan dun hee.ne biçim maç seyrediyosunuz anlamıyorum...adam canını dişine takarak,tekmeye kafa koyarak oynadı bu takımda helal olsun..şuan takımda kalan ki benim hiç istemdeğimi sezgin antalya maçında ayağındaki topu sizin tabirinizle dan dur vursaydı o maçı allmıştık...neyse bu sadece bi örnekti..düşün işte dan dun yapamayan adamı takımda tutarlar ama yürekten oynayan  ulaşı gönderirler...
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 18:18
Alıntı yapılan KaRa

Daha önceden söyleseydiniz, nazik nazik uzaklaştırırdı topu ama neyse geçti artık.

Bütün koca sezonu geçtim en azından playoff maçlarında aslanlar gibi savaştı.Özellikle D.Bakır maçında süperdi.Ayrıca son derece düzgün ve karakterli birisi olan Ulaş'ı hiç olmazsa hakettiği şekilde uğurlamak gerekir.
Es-Es'imizin şampiyonluğunda emeği geçen ve formayı hem sportif hemde ahlaki açıdan son derece iyi taşıyan Ulaş'ı bu şekilde eleştirmek hiç yakışmamış.
Hele 30 yaş üstü adam tutmasınlar takımda diyen esesliates için fazla diyecek birşey bulamıyorum.AngryAngryAngry
KaRa'yı alkışlıyorum.ClapClapClapClap   
Yukarı
emr26e Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
Yer: Turkey
  Alıntı emr26e Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 18:40
geçen sene gelmesi hataydı iyiki gitti onun olduğu bi defans bu lige başlamadan düşer
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 20:06
Alıntı yapılan emr26e

geçen sene gelmesi hataydı iyiki gitti onun olduğu bi defans bu lige başlamadan düşer

sen hiç maca gittinmi? ulaşı izledinmi? bence ulaşı hayatında görmedin
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2008 saat 21:00
Alıntı yapılan emr26e

Siz Bu seneki maçları izlediniz mi acaba? Bu sene Ulaş defansta oynamasaydı inanın 2 kat daha fazla gol yerdik.Belki bazı arkadaşlar bana katılmıyo olabilir ama benim görüşüm defansta tufan-sezgin ikilisi tam bir el bombasıydı.ikiside sahada ne zaman baksam hata yapacak gibi duruyo.Allahtan ulaş vardı da en azından o biraz topladı defansımızı.Zaferi diyadin harcadı ulaşta olmasaydı zaten geçen sezon defansımızın göbeğinin halini düşünmek bile istemezdim.Ama sezgin son maçlarda iyiydi onunda hakkını verelim...
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,561 saniyede hazırlanmıştır