eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu M. Ulaş Ortakaya

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 11:50
1995 yılında şampiyon olduğumuzda defansımızın belkemiği bolu spor dan aldığımız Erkal idi...
Erkal iri fiziğiyle tam bir defans oyuncusu idi...sağlamdı...tecrübeliydi...vede özveriliydi...

biz naptık...tuttuk yılmaz vural ın aklına uyduk böyle bir oyuncu bize yeterli değil dedik...vede Erkal ile yolları ayırıp, yerine galatasaraydan 36 yaşındaki kuzmanovski flaş transfer diye getirdik...sonucunu herkes biliyor...CryCry

ulaş ın gönderilmeside hemen hemen aynı...sözüm ona yeterli değil...yahu bu adam geçen sene karşıyaka dan ayrılınca adamlar günlerce en iyi adamımız gitti diye yas tuttular...

yine bu Ulaş bizde son haftaların kemik defans oyuncusu olmadımı???
onun sayesinde istanbuldada 2 maçtada gol yemeden döndük...
yine onun sayesinde biyediç ile son haftaların en istikrarlı defansına kavuşmuştuk...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 13:15

bu ne ya yönetim ne yapmaya çalışıyor

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 13:49

Ulaş'ın neresi yeterli değilmiş? Ama yok, yabancı yabancı diye tutturduk, yabancı olunca kesin kaliteli oluyor ya(!). Çok ararız Ulaş'ı çok...

YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
escem Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
  Alıntı escem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 13:51
Rıza kaç kere seyretti acaba ulaşıda beğenmedi çok merak ediyorum,tamam mutlaka gönderilemsi gereken oyuncular var ama,ana sayfadaki gidenler kısmına bir bakın,  seneye tekrar ilk 2 ye oynıcak ekip var orda
Yukarı
Narin Liste gör
Deneyimli Yazar

Selahattin
  Alıntı Narin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 15:10

Yönetim, teknik yönetimin kaprisleri doğrultusunda geçen yıl gibi bu yılda da defans da güvenirlilik sağlamış oyuncularımızı gönderiyor. Yerine getirilmek istenenler, gönderilenlerden daha mı iyi? İşte orası şimdilik çok bilinmeyenli denklem. Umarım geçen yıl olduğu gibi gönderilen ve gönderilmek istenenleri aramayız.

ES ES TÜRKİYEDE TEKSİN
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 15:18
Alıntı yapılan KaRa

Ulaş'ın neresi yeterli değilmiş? Ama yok, yabancı yabancı diye tutturduk, yabancı olunca kesin kaliteli oluyor ya(!). Çok ararız Ulaş'ı çok...

+1965
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
sefa26 Liste gör
Yazar

sefa
  Alıntı sefa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 15:29
ulaş ın bu sezon yaptığı bana bariz 3 tane hata söylesinler ???
çok verimli olacaktı bence ulaş... hırsı es-es i bizim kadar sevmesi birçok özelliğiyle harika bir topçuydu... Yolun açık olsun ulaş seni çok sevdik hepte seveceğiz...
es es imi çoook seviyorum
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 15:40
ulaş gerçekten defansta çok iyiydi bu sene ama top karşılamaktaki becerisini topu oyuna sokmada göstemiyordu genede kalması lazımdı hayırlısı olsun
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
essmrah Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
Yer: izmir
  Alıntı essmrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2008 saat 16:14

Ulaş gibi bir adamı nasıl gönderirler.Geçen seneki olaya döndü ulaş meyanı gönderdik pişman olduk bu senede ulaş ortakayayı gonderioz yine pişman olacagız yazık

Semt-i Mukaddes Örnekköy (İZMİR-ESES)----   CaDDe-i KıZıLCıKLı!!!   ----EMRAH !!!
Yukarı
celaluslu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

celal
Yer: SAKARYA
  Alıntı celaluslu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2008 saat 19:06
Yaklaşık 10 gündür izmir de tatildeyim, hergün gelenlere gidenlere bakıyorum ULAŞ ı gidenler listesinde gördükçe kahroluyorum.Sayın başkanım HALİL seni sever ve sayarım ama lütfen şu rıza yla birlikte ayaklarınız yere bassın bu sitede yarın size küfür edildiğinde biliyorsunuz buna en çok üzüleceklerden biri benim.Geçen sezon takımın en iyi futbolcusunu göndermek sana ve futbol bilgine yakışıyormu HALİL?
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır