eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 55565758>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2016 saat 21:22
Üst açılmadan almam diyenler 200 300 mü :) o sayı sırf bu forumda bile çıkıyo. Ayrıca maç yaklaşınca artar dediğin en fazla 200 300 olur onu demek istedin galiba :) geçen sene 100 liralık kombineyle neferde 500 kişiydik mac gunleri 800 felan. Öteki de dır dır etmeyin demiş. Artık stadı tribünü bıraktılar forumda milletin ne konuşacağına da karar veriyorlar. Ağlamaya gerek yok. Bizim grupların kapasitesi belli. Öyle zorlama ile milleti neferli altesli yapamazsınız. O üst tribünlerde seve seve açılacak. Yukarı full çekerken aşağıda 500 kişi olacak. Seneye de yularıya çıkıp üstler bitmeden aşağı açılmayacak olmasın :)
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2016 saat 21:24
Bulut Kekilli, biletini al git üstte otur! Neyin peşindesiniz???
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2016 saat 21:25
Alıntı yapılan red_thunder

Egeli üst kata kombine alıp girtlagim patlayana kadar bağırmak istiyorum
egeli cevap ver hadi hadi
Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2016 saat 21:28
3 tane zibidinin haltları oraya otur başka takım tut yok esesli onlarmış falan filan.ne diyelim yönetim sana bu zırtapozlara teslim ediyorsun ya taraftarı yatacak yerin yok...
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2016 saat 21:28
Egeli kombinemi aldım neferden 124. Bloktan ;) ben dayatmalara karşıyım. Neferdeyim diye neferin her yaptığını onaylayacak halim yok. Ben her yerin açılıp 33 binlik stadın dolması peşindeyim.
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2016 saat 21:37
Bulut kardeşim; yönetim beğenirsin beğenmezsin böyle bir karar aldı. Amaç tribün bütünlüğü sağlamak. Koca stadda eşşek kelebek görüntüsü olmasın diye ! Bölünmüş parçalanmışlık izlenimi yaratmasın diye! Nedir bu inat? Yönetim de tecrübesiz! Bakacak görecek duruma göre vaziyet alacak. 35 bin kişilik stadın ne kadarının dolacağını kestiremiyor! Emin olun seneye daha tecrübeli olacak ve daha az hata yapacak! Bu sene geçiş dönemi, mazereti bırakın gidin takımınızı destekleyin!!!
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2016 saat 21:38
Bu işin çözümü de çok basit. Dolduramayız diye mi böyle bir uygulama yaptın. Üst maraton için resmi siteden ön başvuru al. De ki 2000 üstü talep gelirse üst maraton açılacak. Bakarsın talep az açmazsın. Ama en az 4000 talep gelmezse hiç birşey bilmiyorum.
Yukarı
Takkalı Liste gör
Yazar

ibrahim
Yer: eskişehir
  Alıntı Takkalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2016 saat 21:39
gördük adamlar change de başlık açtı madem bu kadarız duyuralım sesimizi diye ama 100 bile oldumu şüpheli. bende dayatmalara karşıyım fakat uygulamaya hak vermiyor da değilim, dolacak olduktan sonra böylede dolar açalar üstü yine. ama üst açılmasını bekleyenler almazsa tribünler boş kalır demekte saçmalık.
Bir defa değil, bin defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2016 saat 21:43
Alıntı yapılan kekillist

Alıntı yapılan red_thunder

Egeli üst kata kombine alıp girtlagim patlayana kadar bağırmak istiyorum
egeli cevap ver hadi hadi

Kekilli ben de halamın bıyıkları olsun istiyorum ama olmuyor! Demek ki her istediğin her zaman olmuyor bu hayatta!!!
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2016 saat 21:45
Eskisehir sokaklarına çıkın ve change nedir diye insanlara sorun:)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 55565758>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır