eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bruno Mezenga

Cevapla Cevapla Sayfa  123 26>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ouzhannov26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ouzhannov26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Bruno Mezenga
    Tarih: 15/Mar/2018 saat 03:46
6 aylık alacağı 1milyon 80bindi yıllık 2milyon, primlerle 2.5milyon eder. Ne verdi yahu 500bin lik oyuncu kendisi şu performansla o kadar bile etmez.
Kaçırdığı penalti oynadığı oyunla hem maçı kaybettik hem tribün cezası hem potaya girdik iyice.
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Mar/2018 saat 02:01
Bu adama tahammülüm kalmadı artık.
Gençler böyle hatalar yapsa, penaltı kaçırsa, pozisyonu ezse eyvallah derim. Tecrubesizdir, eti ne budu ne aldığı para ne der geçerim.Ha keza Semih Senturk yapsa onada eyvallah derim. Bir hata yapiyorsa uc mac kazandiriyor sonucta. Ama bu herife cidden tahammülüm kalmadı.
Hiç bir halta yaramadigi gibi bir yılda bir milyon TL yi cebe indiriyor. En cokda bu koyuyor bana.
Artık kasıtlı olduğuna inanmaya başladım.
Yücel hocayı sever sayarım ama bu hetiftedeki ısrarı devam ederse tribunle papaz olması yakın.
Halil Ibrahim oynasın anasını satayım. Ne kaybedebiliriz ki? Sanki Brunoyla çok şey kazanıyoruz.
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2018 saat 22:40
İbrahim Halil isimli oyuncumuzun attığı goller asistler varsa paylaşabilirler mi?
hiç bir maçta görmedim kendisini.
tskler
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2018 saat 21:51
Sabote ediyor sabote daha anlamadinizmi
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2018 saat 20:33
Ben bir kaç ay önce Bruno ancak bayanlar liginde futbol oynar oda belki diye yazmıştım bu forumda..
Vay efendim anında bizi topa tutanlar olmuştu sen bizim futbolcumuza nasıl hakaret edersin diyenler olmuştu, hatta zannedersem kulüp personeli olduğunu düşündüğüm bir arkadaş bu yazdıklarını Bruno ya bizzat ileticem ve sana hakaret davası açsın demişti..
Şimdi forumda ve Facebookta millet ana avrat dümdüz gidiyor niye?
Çünkü sonunda Brunonun bırakın bu ligi Amatörde oynayacak kapasitesi olduğunu bu Altınordu maçında ancak anlayabildik..
Tamam iyi bir insandır, yardımseverdir, takım içinde sevilen bir futbolcudur eyvallah ama ben 35 yıllık futbol izleyicisiyim bunun kadar güçsüz, yeteneksiz bir futbolcu emin olun görmedim..

Sezon sonuna kadar forma verilmemeli, bunun yerine U21 takımımızda çok güzel işler yapan İbrahim Halil şimdiden hazırlanmalı
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2018 saat 19:13
Keşke bunun yerine Meye kalsaydı. Defol git.
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
Yer: Turkey
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2018 saat 09:07
Hep olumlu yönünü görmeye çalıştık ama bu maç artık kredisi tamamen bitti,resmen çıldırttı, küme düşeceksek gencecik Eskişehir çocukları ile düşelim, bu adamı artık ilk 11 de görmek istemiyorum!
Yukarı
Mer Liste gör
Usta Yazar

Mertcan
Yer: İst - Plovdiv
  Alıntı Mer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2018 saat 01:05
Aralık ayında kulübe ihtar çekip 200bin küsür euro'yu aldın , bir faydan olmadığı halde kadro dar kalsın , adam gerekli dedik keşke devre arasında serbest kalıp gitseydin
Yukarı
latilES Liste gör
Yazar

Levent
Yer: İZMİR
  Alıntı latilES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2018 saat 23:56
Alıntı yapılan fanatik026

Takımı sabote ediyor kesinlikle sabote ediyor. Sen penaltıyı atama her aldığın topu kaybet.Kaybettiğin top gol olsun. Sonra burda desinler ki 'daha iyisi mi var?' bundan kötüsü mü var ulan? bostan korkuluğu olsa bundan daha faydalı olur.Topla pılını pırtını çektir git.

Nokta.
Sen ES Kİ Efkarımız dağılSın.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2018 saat 23:45
takımın en kötüsü. haftalardır boş boş sahada gezip, takımın 10 kişi oynamasına sebep oluyor. yinede takımda ilk 11 de sahaya çıkıp 90 dk oyunda kalıyor. 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 26>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır