eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 187188189190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2017 saat 10:57
Ayrıca çok ilginç bir taraftar grubuyuz.Daha satışa çıkmamış fiyatı belirlenmemiş kombine için hedefler koyuyoruz.Başka bir benzerimiz yok vesselam.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
Yer: Eskişehir
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2017 saat 11:57
Alıntı yapılan furemen

Ayrıca çok ilginç bir taraftar grubuyuz.Daha satışa çokmamış fiyatı belirlenmemiş kombine için hedefler koyuyoruz.Başka bir benzerimiz yok vesselam.

Vallah tam t..ş..k geçilmelik taraftar kitlesi. Febe taraftarını geçeriz yakında sosyal medyada tüm takımlar t.ş.k geçiyor bu taraftar kitlesiyle.
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2017 saat 12:01
26 binmiş zor işiniz zor. Bu kazmalardan geçen sene herkes illallah etti ve şimdi yine mecburiyetten onlara kaldık. 6-7 bin alırsa şükür edin ki gb de macları burada oynayacak ve bu fiyata bu kazmaları izleyecegime gbnin süper lig maclarini izlerim diye onun kombinesini alacak.
Yukarı
liq26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Yer: Turkey
  Alıntı liq26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2017 saat 12:04
Alıntı yapılan CK_26

26 binmiş zor işiniz zor. Bu kazmalardan geçen sene herkes illallah etti ve şimdi yine mecburiyetten onlara kaldık. 6-7 bin alırsa şükür edin ki gb de macları burada oynayacak ve bu fiyata bu kazmaları izleyecegime gbnin süper lig maclarini izlerim diye onun kombinesini alacak.

??? fatal error ???
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...
Yukarı
**eses-26** Liste gör
Deneyimli Yazar

Taylan ATAKURU
  Alıntı **eses-26** Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2017 saat 12:06
Alıntı yapılan CK_26

Siz almayın kardeşim o zaman GB ni izleyin. Ben şehir dışındayım alacağım ve imkanı olmayan genç bir arkadaşıma aktaracağım. 26 bin hedeftir ve bu taraftar isterse o rakama ulaşır.
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2017 saat 12:15
babam hayatında kombıne almadı ben 2.lig b kategorısınde aldım bu yıl 2mizde alacagız
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2017 saat 12:22
Alıntı yapılan **eses-26**

Alıntı yapılan CK_26

Siz almayın kardeşim o zaman GB ni izleyin. Ben şehir dışındayım alacağım ve imkanı olmayan genç bir arkadaşıma aktaracağım. 26 bin hedeftir ve bu taraftar isterse o rakama ulaşır.

Yine çıkmıs siz almayin gelmeyinciler. Almayacam zaten merak etme! İster gb ye giderim ister esese! Sizler gibi egoist, en büyük taraftar benim, iste elestiri yapinca "sen bizden degilsin" gibi insanları ayrıstirici kelimeler kullanan taraftar kitlesiyle maç izleyecegime gbyi izlerim. Ha ben 5 yasindan beri bu takimin maclarina geldim gönül verdim halada veriyorum. Benim ve benim gibi çok kişinin artık maçlara gelmeme sebebi sizler gibi ayristirici ve herseye okey diyen taraftar kitlesi yüzündendir. Ben bir Eses taraftariyim ve yanlisinizi görüp söylüyorum. Ister gb li deyin ister iyi gün dostu deyin ama bilin ki insanlar bu huylariniz yüzünden maçlara gitmiyor Esesin başarısızlığından değil! Iyi günde 25 bin kisi doldurabildin stadini oda 2 kez. Ben burada yorum yazdiysam bir seyleri görüp yazdim.
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2017 saat 12:30
Alıntı yapılan liq26

Alıntı yapılan CK_26

??? fatal error ???

Erroru Eskisehir taraftari vereli 8 sene oldu. Bir bakin Allah askina size hatanizi söyleyen herkesi düsman gördünüz böyle aklinizca dalga gecmeye çalistiniz. Şimdi Göztepesinden Trabzonuna, Bursadan Antalyasina, Sakaryadan Ankarasina, Türkiyenin hiç bir bölgesinde sevilmeyen taraftar oldunuz farkindasiniz dimi?
Yukarı
**eses-26** Liste gör
Deneyimli Yazar

Taylan ATAKURU
  Alıntı **eses-26** Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2017 saat 12:39
Alıntı yapılan CK_26

Alıntı yapılan **eses-26**

Alıntı yapılan CK_26

Yine çıkmıs siz almayin gelmeyinciler. Almayacam zaten merak etme! İster gb ye giderim ister esese! Sizler gibi egoist, en büyük taraftar benim, iste elestiri yapinca "sen bizden degilsin" gibi insanları ayrıstirici kelimeler kullanan taraftar kitlesiyle maç izleyecegime gbyi izlerim. Ha ben 5 yasindan beri bu takimin maclarina geldim gönül verdim halada veriyorum. Benim ve benim gibi çok kişinin artık maçlara gelmeme sebebi sizler gibi ayristirici ve herseye okey diyen taraftar kitlesi yüzündendir. Ben bir Eses taraftariyim ve yanlisinizi görüp söylüyorum. Ister gb li deyin ister iyi gün dostu deyin ama bilin ki insanlar bu huylariniz yüzünden maçlara gitmiyor Esesin başarısızlığından değil! Iyi günde 25 bin kisi doldurabildin stadini oda 2 kez. Ben burada yorum yazdiysam bir seyleri görüp yazdim.
Egoist değilim. Hiç bir zaman büyük taraftarım da demedim. Hatta en küçük ESES taraftarının yapması gereken davranışı yapıyorum. Daha önce hiç kombine almadım Halil ve Mesut un yönetimini beğenmediğim için ancak bu sene farklı. Bu sene o beğenmediğiniz kadro rakipleri sahaya gömemeyecek belki ancak stadı dolduran taraftarımız gömecek o 4-3 lük denizli maçını çeviren taraftar. Ayrıca size bir hakarette de bulunmadım sadece almıyorsanız almayın GB ni izleyin dedim.
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2017 saat 15:36
Alıntı yapılan CK_26

Sen ne ayaksın kardeş? Her mesajında tutturmuşsun, taraftar şöyle taraftar böyle.. İtin götüne sokup çıkarıyorsun.. Bir kaç kişinin yaptığına kızıp burada herkesi aynı kefeye koyamazsın.. Senin kızdığın kişilere buradaki herkes kızıyor, yeri geldiğinde lafını da söylüyor ama her Allah'ın günü taraftarı küçümsemiyor burada..

Biz o stada iyi futbolcu izlemeye gitmiyoruz, varsın kazma olsun giydiği forma yeter..

Geçen sezon kötü oyunda protesto edilmedi oyuncular, bu sene de edilmeyecek.. Hep alkışlayacağız.. Çünkü onlara muhtacız şu an anlayabiliyor musun? Bunu daha önce de anlattım sana bir mesajda ama anlamamak için inat ediyorsun..

Bizim futbolcu seçme gibi bir durumumuz yok şuan.. Elde olanlar idare edicez.. Futbolcuya PARA vermezsen OY NA MAZ.. Sende para var mı? Yok.. Napacaksın oynatmak için gaz vereceksin..

Sen yok, ben protesto etcem dersen adam sezon ortasında sözleşmesini fesh eder gider.. Sonra ne olur alt yapıdan oyuncular oynatmak zorunda kalırsın.. Tecrübeli oyuncuyu protesto eden senin gibi skor sevdalısı arkadaşlar, kazma diye oyuncu beğenmezken bu durumda bir daha hiç gelmezsiniz maçlara.. Çoluk çocuğu mu izlicem diye.. Sonra ne olur siz gider Bizans takımlarının maçlarını izlersiniz biz köy takımlarına deplasmanlara gideriz..

Bu sebeplerden ya çeneni kapat protesto edin, demekten vazgeçin ya da nasıl faydalı olurum derdine düş.. Moralini bozma milletin..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 187188189190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır