eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Forma Tedarikçisi Adidas

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
husss Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Online Durum: Offline
  Alıntı husss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 11:36
Dostlar, 3 gün sonra lig başlıyor formalar yok ortada, tanıyıldı da ben mi kaçırdım ? Var mı konu ile alakalı herhangi bir bilgisi olan ?
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 11:38
Alıntı yapılan gokhanbey26

bu sene para lazım, ben bu yönetimden daha orta seviye bir marka ile forma anlaşması beklerdim uygun fiyat ile daha çok satış yapılabilirdi. Bir gerçek var ki PTT ligindeyiz burada kimse antreman ekipmanlarının formanın kalitesine bakmaz. Yap lotto sat formanı 65 TL ye, Nedir bu Adidas Nike özentisi anlamıyorum.

Yıllardır aynı sey
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
STK Liste gör
Yazar

Barlas
Yer: Eskisehir
  Alıntı STK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 15:41
Alıntı yapılan EsBoraEs

Bu sezon nike ile devam etseydik,ilk formamıza ithafen beyaz geçişli çubuklu formamız olabilirdi. Nike bu sene belli ki Anadolu kulüplerine bu çubukluyu verecek, Rize ve Trabzon'a verdiği çubuklular aynı kalıptan.

nike iğrenç forma yapmış yine. allahtan değiştirdik ama adidasa da karşıyım. kappa çok güzel forma yapıyor özel oluyor forma onu isterdim
Ya arkan zengin olacak
Ya erkan zengin
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 15:55
Öle deme Barlas formalar çok güzel ama bizim kulüpler pazarlama yoksunu olduğu için böyle görüntüler çıkıyor. Bak mesela bu sezon nike'ın Anadolu kulüplerine verdiği çubukluları geçtiğimiz sezon Malaga giymişti. İş pazarlama ve reklamda bitiyor göbekli bir dayıya o formayı giydirince formada kötü gibi algılanıyor.

ANTİ-BİZANS
Yukarı
sines26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sines26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2016 saat 17:04
yeni sezon Adidas formaların satışa sunulması "eylül" ayı ortalarını bulacakmış.. esstore den bizzat alınan bilgidir..
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2016 saat 17:49
Alıntı yapılan ULTRAS_ESES

çok şey istemiyoruz iç saha maçlarında rakip kim olursa olsun düz kırmızı forma altına siyah şort ve siyah konç ile çıkalım. bunu neden yapamıyoruz çok mu zor?

Yıllardır aynı şeyi yazıyorum. İç sahada marka formamız olması lazım. Adam görünce bu Eskişehirspor demeli. Her sene iki tane de deplasman forması çıkakar tamam.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2016 saat 19:01
PTT'de ki en özgün formalar Göztepe'de herhalde. Harika gözüküyor.

ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
STK Liste gör
Yazar

Barlas
Yer: Eskisehir
  Alıntı STK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2016 saat 19:42
Alıntı yapılan Curva_Eses

PTT'de ki en özgün formalar Göztepe'de herhalde. Harika gözüküyor.

Anlatamıyoruz ki lotto ile anlaşalım özel forma yapıyorlar diyoruz yok illa adidas nike nin bize yaptığı pazar formasını çok seviyor bizimkiler.
Ya arkan zengin olacak
Ya erkan zengin
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2016 saat 19:57
TFF 1. Lig takımlarından Eskişehirspor'un, 19 Ağustos Cuma günü kent merkezinden geçen Porsuk Çayı'nda kurulacak platformda, futbolcularını ve yeni sezon formalarını tanıtacağı bildirildi. 

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, saat 19.00'da Porsuk Çayı'nda kurulacak platformda TFF 1. Lig'in 2016-2017 sezonu tanıtım etkinliği düzenleneceği belirtildi.

Kent ve kulüp yöneticilerinin yanı sıra futbolcuların da etkinliğe katılacağı ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Eskişehirsporumuzun 2016-2017 futbol sezonunda kullanacağı formalar, yeni takım kadrosunda yer alan futbolcuları ile sanatçımız Mithat Körler'in takımımız için hazırladığı 'Yeniden dirilişin gür sesiyiz biz' adlı CD'nin tanıtımı yapılacak. Taraftarlarımızla klip çekimi gerçekleştirilecek. Etkinliğe, Eskişehirsporumuza gönül vermiş büyük taraftarlarımız ile kent halkı davetlidir."

Kaynak: AA
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2016 saat 20:15
Marjınal formalar gormek ıstıyorum artık. Goztepe'nın gayet guzel. Bunu Nıke ve Adıdas ıle gormek ımkansız sankı
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır