eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.LİG 2016-2017 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 415>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2016 saat 22:45
Alıntı yapılan Scream26

Boffin kamil akaminko berkay kaan transfer transfer Bruno uğur erkan meye

Bugün antremana bilal aziz özer katıldı. Transfer yapmaya devam ederiyoruz farkındaysan. İyi bir ön libero ve 2 yönlü orta sahayla beraber işte sana kafaya oynayacak 11. Andaç Dorukhan Murat Uçar gibi gençlerimız var. Dediğim gibi daha transfer olacak. El kabir Nuhiu gibi isimler geçiyor. Yaptığımız bu transferler süper ligde ilk 8 e oynar. Siz hâlâ geçen seneki umutsuzluktasınız. Bence şampiyonluğun keyfini çıkarın

kardeşim ben de senın gıbı sampıyon olmamızı ıstıyorum el kabır erkan ınsallah olur ama daha resmı ımza yok dıger takımları bızım esesımızde sen gıbı kucumserse vay halımıze bende bılıyorum su kadro ılk 6 ya rahat oynar sampıyonlugun en buyuk adayı ama dur bakalım hoca tutacakmı nerde ne zaman hocalık yaptı her ıyı futbolcu ıyı hoca olsaydı en basta hagı olurdu ayrıca oynanmadan macta kazanılmaz zor ama bende ınanıyorum super lıge cıkacagımızı
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2016 saat 22:45
Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan Scream26

Bugün antremana bilal aziz özer katıldı. Transfer yapmaya devam ederiyoruz farkındaysan. İyi bir ön libero ve 2 yönlü orta sahayla beraber işte sana kafaya oynayacak 11. Andaç Dorukhan Murat Uçar gibi gençlerimız var. Dediğim gibi daha transfer olacak. El kabir Nuhiu gibi isimler geçiyor. Yaptığımız bu transferler süper ligde ilk 8 e oynar. Siz hâlâ geçen seneki umutsuzluktasınız. Bence şampiyonluğun keyfini çıkarın

kardeşim ben de senın gıbı sampıyon olmamızı ıstıyorum el kabır erkan ınsallah olur ama daha resmı ımza yok dıger takımları bızım esesımızde sen gıbı kucumserse vay halımıze bende bılıyorum su kadro ılk 6 ya rahat oynar sampıyonlugun en buyuk adayı ama dur bakalım hoca tutacakmı nerde ne zaman hocalık yaptı her ıyı futbolcu ıyı hoca olsaydı en basta hagı olurdu ayrıca oynanmadan macta kazanılmaz zor ama bende ınanıyorum super lıge cıkacagımızı

son bırsey daha soyleyeyım murat ucar gıttı berkay dabanlıya kaldıysak vay halımıze
Yukarı
emres26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Dur
Yer: Germany
  Alıntı emres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2016 saat 22:50
Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan Scream26

son bırsey daha soyleyeyım murat ucar gıttı berkay dabanlıya kaldıysak vay halımıze

Murat Uçar takımda bir yere gitmedi

Yukarı
eskies Liste gör
Deneyimli Yazar

KAYA
Yer: OLD CİTY
  Alıntı eskies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2016 saat 23:31
İyi akşamlar;ben ilk kez paso lig alıyorum geçen sezon almadım bende bu 4 haftalık cezadan etkilenecekmiyim acaba lütfen cevap yazarmısınız? Teşekkürler.
ALSADA BU SEVDA CANIMIZI HAYATIN ANLAMI "SİYAH KIRMIZI"

Yukarı
mocol26 Liste gör
Yazar

Aziz KILIÇ
Yer: Dominican Republic
  Alıntı mocol26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2016 saat 01:10
Alıntı yapılan eskies

İyi akşamlar;ben ilk kez paso lig alıyorum geçen sezon almadım bende bu 4 haftalık cezadan etkilenecekmiyim acaba lütfen cevap yazarmısınız? Teşekkürler.

Farketmez ilk 4 maç kimse maç izleyemeyecek abicim
senin sevgindir bizleri yaşatan!!!!
Yukarı
Tuna_26_Eses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı Tuna_26_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2016 saat 02:49
Şahsi düşüncem Sivas açık ara şampiyon olur, Adana Demir ve Göztepe ile ikincilik için kapışırız.
Bu arada fikstür iyi gelmiş. Göztepe, Giresun, Balıkesir gibi sıkıntılı takımlarla ilk hafta oynuyoruz. Sonlara doğru Gaziantep BŞB tehlike yaratabilir belki.
Yine de tabi futbol bu, ne olacağı belli olmaz. Hakkımızda hayırlısı
ESKİŞEHİR BEKLİYOR UYUMAZ GECE
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2016 saat 07:17
Alıntı yapılan Tuna_26_Eses

Şahsi düşüncem Sivas açık ara şampiyon olur, Adana Demir ve Göztepe ile ikincilik için kapışırız.
Bu arada fikstür iyi gelmiş. Göztepe, Giresun, Balıkesir gibi sıkıntılı takımlarla ilk hafta oynuyoruz. Sonlara doğru Gaziantep BŞB tehlike yaratabilir belki.

Sivasin atifi yarisiydi gitti neye dayanarak Sivas şampiyon olur dedin
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2016 saat 10:21
Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan Tuna_26_Eses

Sivasin atifi yarisiydi gitti neye dayanarak Sivas şampiyon olur dedin

Sivası düşüren atıfın bencillikleriydi sadece iyi oyuncu olmak yetmez futbol takım oyunu maalesef aatıf bu yıl takım oyunu oynamadı
Mevcut kadromuz şu an şampiyonluk için yeterli değil sivas iyi görünen takım
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2016 saat 11:08
Sivas'dan Setkus ve Tanase de ayrıldı. John boye de ayrılacak diyorlar. Klasik bir ptt takımına bürünüyor Sivas. Bizim kadromuz onlardan daha kaliteli oluyor.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
Yıldıztepeli Liste gör
Deneyimli Yazar

Nihat
Yer: Eskişehirspor
  Alıntı Yıldıztepeli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2016 saat 11:42
Geçen sene karşıyaka da çok kaliteli kkadro yaptı lig başlamadan süper lige karşıyaka çıkar diyorlardı devamlılık önemli Alpay hoca dikiş tuttursun gerisi gelir bu ptt lig geçen sene dünya rekoru kırdı teknik direktör değiştirmede inşallah her şey yolunda gider
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 415>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır