eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.LİG 2016-2017 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 411412413414415>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
iso1965 Liste gör
Yazar

İSMAİL
Online Durum: Offline
  Alıntı iso1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 09:14
Alıntı yapılan iso1965

Alıntı yapılan forum26

Burhan Eser ile Murat Akin'i alin.Seneye super ligdeyiz...

Burhan'ı Alanya istiyor. Bu arada bizde transfer yasağı kalkmadan bişey alamayız.

transfer yasağı kalksa da alamayız. Hangi parayla alacağız
şortlularla,kravatlılar gider. Geriye ATKILILAR kalır.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 10:35
Bu saatten sonra ne transferi alacaklar dolu para da yok halil Ünal bırakır ben size diyeyim
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Ülkü Hoca Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Bey
Yer: İstanbul
  Alıntı Ülkü Hoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 10:56
İnşallah Eti desteğini çekmez.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 11:19
Alıntı yapılan iso1965

Alıntı yapılan iso1965

Alıntı yapılan forum26

Burhan'ı Alanya istiyor. Bu arada bizde transfer yasağı kalkmadan bişey alamayız.

-12 mi olur ? -15 mi olur? bi ceza puanıyla başlayabiliriz. zaten transfer yasağımız var. buna ilave şu an kadroda olanlar da federasyona ya da uefa ya başvururlar. ve takımın yarısından fazlası dağılır.

kalan birkaç oyuncu ve altyapı destekli bir takımla lige başlarız. bu arada sezon boyunca ara ara ödenmeyen borçlar gündeme gelir. ne bileyim belki kulübe haciz gelmeye başlar. düşmeme mücadelesi veririz. cezalarla falan sezon sonu alt lige düşeriz. düşeriz ama borçlar, faizler bitmez. aşağılara indikçede gelirler gitgide azalır

kötü senaryo bu. daha kötüsü de olabilir mi? olabilir.

daha iyi bir senaryo bizi bekliyor olabilir mi?

bilmiyorum. bu borç yükünün altına kim girebilir? nasıl olur ?
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 11:22
Alıntı yapılan meliheses

Alıntı yapılan iso1965

Alıntı yapılan iso1965

Alıntı yapılan forum26

-12 mi olur ? -15 mi olur? bi ceza puanıyla başlayabiliriz. zaten transfer yasağımız var. buna ilave şu an kadroda olanlar da federasyona ya da uefa ya başvururlar. ve takımın yarısından fazlası dağılır.

kalan birkaç oyuncu ve altyapı destekli bir takımla lige başlarız. bu arada sezon boyunca ara ara ödenmeyen borçlar gündeme gelir. ne bileyim belki kulübe haciz gelmeye başlar. düşmeme mücadelesi veririz. cezalarla falan sezon sonu alt lige düşeriz. düşeriz ama borçlar, faizler bitmez. aşağılara indikçede gelirler gitgide azalır

kötü senaryo bu. daha kötüsü de olabilir mi? olabilir.

daha iyi bir senaryo bizi bekliyor olabilir mi?

bilmiyorum. bu borç yükünün altına kim girebilir? nasıl olur ?

haa buna ilave şunu da eklemek lazım. oo müthiş taraftar gruplarımız sahaya meşale attılar ondan dolayı da bir 3-5 maç ceza alırız yine. bu da işin cabası olur.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 11:27
Sezonun Özeti;

herşeyi bir kenara bıraktım Alpay ın mallığı -3 puan vs.

Sezonu Mustafa Denizli geldikten sonrasıyla değerlendireceğim.

Özet şu. Ofoedu yerine Meye de inat etmesiyle ilk 2 dışında kalışımız.

Play off da Ofoedu yu çıkararak Meye yi oyuna alarak play off un kaybedilmesini sağlaması. olay Ofoedu ve Meye arasındaki fark kadar bariz.

ayrıca Göztepe nin tek kurşunu maçı penaltılara götürebilmek meşaleleri sahaya atıp oyunu soğutmak Göztepe nin ekmeğine yağ sürmek neden?

2 gündür uykusuzum. bu travmayı nasıl atlatıcam bilmiyorum.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 11:30
ayrıca şunu da belirtmek gerekir. Sivas ı da Malatya yı da Göztepe yi de kendi ellerimizle biz çıkardık. öyle hatalar yaptık ki buyrun siz çıkın dedik.

Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 12:22
1-Erkan Zengin
2-Ruud Boffin
3-Hürriyet Güçer
4-Hakan Çinemre
5-Dorukhan Toköz
6-H.Hüseyin Acar
7-Bruno Mezenga
8-Chico Ofoedu

Sıralamasıyla teşekkürler..

Allah yolunuzu açık etsin..
Biz cefa çekeriz..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
26_ES_222 Liste gör
Yazar

YILMAZ
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_ES_222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 13:08
Çıkamadığımız için değil; yaşım 29, 11 yaşımdan beri tribündeyim babamla, inegöller bugsaşlar oftaşlar pendikler kartallar ne kadar köy kasaba varsa gezdim arma peşinden alt liglerde... Taraftar oluşumumuz 0, sayı olarak belki fersah fersah üstündeyiz anadolu klüplerinden ancak oluşum 0, 3 5 ergenin başlarında reis diye tabir ettikleri çapsız bir insan... Bu çekirdekçi tayfa diye tabir edilen cefakar ve fedakar tayfanın tek bir isim ve çatı altında örgütlenmesi kendine özgü bir KÜLTÜR oluşturması gerekir, takıma tribüne yönetime doğrudan etki edebilecek, ve başımızda da gerçekten her kesimin kabullenebileceği, lafını sözünü geçirebilen saygı gören birisi (Mustafa Abi gibi mesela) geçmesi gerek. Çakma mafya ayaklarında, sabıkalı, lafını sadece 15 16 yaşında veletlere geçirebilen vizyonsuz tipler olduğu sürece ne bu takım bu taraftar bir adım ileriye gidemez. Allah aşkına doğru dürüst tek ağızdan söylenebilir ağzı doldura doldura tüm stadı inletebilecek tezahüatımız yok. Dün gece 'haydi bastır şanlı göztepe' sesleri geldiği anda kendi sesimi duyamaz oldum. Onlar bağırdığında bizim taraftar kendi sesinin bastırıldığını görünce tepki vermekten aciz anında bırakıverdi. Aynı olay İzmir'deki ZTK yarı finali Bursa maçında da oldu ama onda açıkta kayboluşumuz bursanın kapalıda olması, sıcağın etkisi ve erken gelen skor gibi şeylerden olduğunu düşünüp avunmuştum. Ancak bu maç tribün anlamında bu işi beceremediğimizi ezildiğimizi gördüm, kızanlar olacak elbet ama artık elimizi başımıza koyup özeleştiri yapma vaktidir...Kendimizi dev aynasında göre göre bu hale geldik!
Ben artık bu kadar kaybedişe kayboluşa erimeye takatim kalmadı, yemin ediyorum vücut kimyam bozuldu, saçlarım dökülmeye başladı... penaltılarda gözümü kapadım, kulaklıkla son ses müzik açtım yemin ediyorum ne göreyim ne duyayım diye, ritim bozukluğu olan kalbim taşımaz diye, nefes alamıyorum nabız atmıyor boğazım düğümleniyor... Bir süre uzak kalmak istiyorum EsEs e dair herşeyden formaları atkıları kaldırdım, zaten seyircsiz oynama cezası alırız 3 5 maç da öyle gider... Sağlık açısından kendimi iyi hissedene ve heyecanımı geri kazanana kadar tutmaya çalışıcam kendimi uzak kalmaya.
Yukarı
Furkan2696 Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Furkan2696 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 14:42
21 yaşındayım kenimi bildim bileli Eskişehirspor u destekliyorum. Benden daha eski hatta benden daha çok tribün görmüş deplasman görmüş adamlar var belki.
O insanların ebelkide benden daha çok söz vardır. Ama bende bana düşen söz hakkını kullanmak istiyorum. Gönül verdiğimiz takımı İSTEKSİZ adamlardan kurduk
ve daha sonra onlar İSTEK HIRS bulsun diye canla başla kanla mücadele verdik ne oldu yine yanlış taktik hatası ile maç verdik. Dünyada çok ender bir olaydır
savunma yapmak kar değil her zaman kayıp verir örnek R.MADRİD e karşı savunma yapanlar veya avrupada LYON a karşı savunma yapan BJK hepsi kaybetti
sen 2 yi bulucaksın adamlar açıkcası daha istekli oynadılar. Elindeki maçı sen MEYE yi oyuna alırken hata yaptın. Penaltı kullananlara da suç buluyorum.
Kimse kusura bakmasında hiç mi çalışmadınız ya hiç mi görmediniz sen Semihsin sen Uğursun tecrübe var ya farklı oyuncular kullansa atardı ayak içi penaltı mı
kullanılır ALLAH aşkına hiç mi mantık çalışmıyor kızdığımız Bruno bile sert kullandı sert penaltının kurtarılma imkanı her zaman daha azdır bakınız Ronaldo
direği vurmadığı zaman çok nadirdir kalecinin topu tuttuğu. Her neyse olan oldu artık futbolcular gidicek. Yönetimde gider. Bizim yapmamız gereken HAKAN , HÜRRİYET
BOFFİN , RAMAZAN , OFOEDU bu oyunculara teşekkür etmeliyiz yürekten oynadıkları için. Kızıyorum Murat uçarı kaçıranlara seneye elimzde iyi bir oyuncu kalabilirdi
şimdi borç batağındaki kulübün puanlarının silinmemesi için dua edip sırtlıcak bir yönetim beklicez. Kayacan , Dorukan , Hasan hüseyin , Furgan , Alperen ,
Feyzi , Hasan ayaroğlu , İsmail erdoğan , Andaç ile kadro oluşturmak alt yapıdan adam çıkarmak ne biliym orta halli ücret alıcak orta düzey ama mücadeleci
oyuncular ile kadro kurup ligte kalmayı hedeflemek. Zor ama malesef ki çok zor.

Aslında sorarsanız benim fikrim bir çok kişi karşı çıkar belki ama amatör kümeden bir takıma yatırım yapıp bu takım her sene düştüğünde o takımı yükseltmek en azından
bu takım 4 senede amatöre düşse o takım 4 senede falan iyi bir yatırım ile TFF 2.lig yani 3.Lig e yükselebiliriz. Kimse de kusura bakmasın kaç tane takım kulüp
birleştirerek iş yaptı Göztepe bile değiştirdi şimdi süperligte. Zararlı olmayız aksi halde zaten bu kulübr kimse sahip çıkmazsa aşırı borçtan kapanabilir.
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 411412413414415>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,645 saniyede hazırlanmıştır