eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 33. Hafta Eskişehirspor-Medipol Başakşehir

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

Metin DURAN
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı eskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 22:17
Alıntı yapılan Es-Astaraftar

ALIN SİZE YENİ BİR HESAP
kalan iki maçımızda Kazanmak ile kaybetmenin Kulübe maliyeti Mayıs sonu itibariyle tam 20 milyoncuk . (İki maçta galibiyet 2 milyon+ 8 milyon yeni sezon yayın+seyirci+iddia lig başlamadan gelecek para)
Eğer bu 10 milyonu kazanamaz isek seneye borç olacak, yani kayıp+kazanç= toplam 20mly. Paraşütsüz çakılır gideriz. Yönetim hemen pirimi adam başı 200-300 yapsın bi şekilde ödenir galip gelirsek. Yoksa durum vahim. Paranın açmadığı kapı yoktur. Ver coşkuyu...
Abi güzel tespit Lakin bunu idrak edecek bizde ne başkan nede yönetim var...Olsa zaten bu hallere düşmezdik...
seninle açtık gözlerimizi ...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 23:00
Alıntı yapılan ypeker

Rize Antep, Kayseri Sivas maçları berabere bitse, en iyisi bu olur bu hafta... Bizim yenmemiz şartıyla...

Abi Antep ve Sivas'ın yenmesi bizim için en iyi sonuç.

Kayseri-Sivas beraberliği de işimize yarar Kayseri'nin Galatasaray'a yenilmesi koşulu ile ama o zaman 1 galibiyet 1 beraberlik yetmez mutlak 2 galibiyet gerekir bize. Kayseri 34 puana ulaşır ikili averajla biz düşeriz.

Antep Rize maçını kaybetse bile Antalya'yı evinde yener. 36 puana ulaşır ikili averajdan dolayı biz iki maçımızı alsak bile Antep'le rakip olursak düşen biz oluruz. Ama Rize kaybederse Rize'nin deplasmanda Başakşehir'i yenme ihtimali Antep'in evinde Antalya'yı yenme ihtimalinden çok daha düşük. Rize'nin alacağı 1 puan Rize'ye son maçta berabere kalma hakkı verir ikili averajdaki bize karşı üstünlüğü nedeni ile. O yüzden Antep yensin. Ha Antalya Antep'ten mutlaka puan alır yenemese de yenilmez diyorsak beraberlik en iyi sonuç bizim için.   

Bir de son maçlara rakiplerin kazanmak zorunda olarak çıkması lazım. Beraberlik yetiyor olursa işleri çok kolaylaşır Rize de Kayseri de sıkarlarsa berabere kalırlar ama yenmeleri zor. Bunun yolu da Sivas ve Antep'in yenmesinden geçiyor. Son maçlara Sivas 32 ESES 33 Kayseri 33 Rize 34 şeklinde çıkarsak Rize de Kayseri de beraberliğe yatamaz, kazanmak zorunda kalırlar. Son haftaya bu şekilde çıkar Sivas ve biz yenersek Kayseri ve Rize berabere kalsa bile düşen Rize ve Kayseri olur.

Son olarak Sivas'ın içinde olmadığı her türlü ikili, üçlü, dörtlü averajda düşen biz oluruz. Sivas'ın da artık bizi ilgilendiren ikili, üçlü, dörtlü averaj hesabı içinde olma ihtimali yok.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
hakanselim76 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı hakanselim76 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 23:03
Maçlar aynı saatte oynanmalı,tff ye sormak isterim cumartesi öğle sıcağında maç mı olur?
Yukarı
Innuendo Liste gör
Deneyimli Yazar

Berkay
Yer: İzmir
  Alıntı Innuendo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 23:59
Bırak şampiyonluk küme düşme maçlarını, futbolcunun sıhhati için öğlende maç mı oynatılır? Gelmişiz mayıs ayına 1300'de maç oynatılmaz.
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2016 saat 00:53
BEN MAİL ATTIM YARIN DA TELEFONLA ARAYACAĞIM
SİZ DE MAİL VE TELEFONLA ELİNİZDEN GELENİ YAPIN LÜTFEN

Telefon:
0 216 554 51 00
0 216 554 51 01
E-Mail: iletisim@tff.org
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
canegemen Liste gör
Yazar

Egemen
Yer: ADANA
  Alıntı canegemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2016 saat 06:09
Alıntı yapılan EAL

BEN MAİL ATTIM YARIN DA TELEFONLA ARAYACAĞIM
SİZ DE MAİL VE TELEFONLA ELİNİZDEN GELENİ YAPIN LÜTFEN

Telefon:
0 216 554 51 00
0 216 554 51 01
E-Mail: iletisim@tff.org

Bende mail yolladım. Böyle saçma sapan maç düzenlenmesi olamaz.
Seninle daha Şampiyonluk göreceğiz be ESES'im...
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2016 saat 07:08
Alıntı yapılan EsesLi Onur

ah ulan ilk yarı antep ve kayseriye yenilmeyecektik kendi sahamızda

Esas ikinci yarı da ki maçlarda beraberliğe çıkmayacaktık.
Ligin bitimine birkaç hafta kalmış rakiplerinle maçın var ve averajla 4 puan geridesin büyük hoca!!!Samet bu maçlarda beraberliğe yatıyor,beraberlik hakkını kullandık diyor.
Çıldırmamak elde değil.İki maçtan en az birini kazansaydık yendiğimiz takım düşerdi.Şimdi büyük ihtimal biz düşeceğiz.
Kayseri maçında 0-0'a yat vakit geçirmeler filan,
Antep maçında hezimetten kalecin kurtarsın,
Sen rakiplerinin hiç birini yenememişsin ondan sonra Antep düşsün,Kayseri düşsün...
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2016 saat 07:09
biz iki maçı alalım kesin ligde kalırız.odaklanmamız gereken iş bu.bıırakalım diğerlerini şu anda en iyi iş bu hafta başakşehiri yenmek için çok iyi çalışmak.sen iki maçı al gerisini düşünme.düşmeye en büyük aday bence kayseri ve kesin puan  kaybedecek.
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2016 saat 08:20
biz istediğimiz kadar hesap yapalım takım kazanamadıktan sonra hiç bir anlamı olmuyor sürekli başa sarıp yeni bir hesap yapıyoruz kayseri ve antepi yensek bugün takımda kim kalsın kimi transfer edelim yeni yönetim kim olsunu hesaplıyor olurduk.ligte kalmayı sivasın ve antepin bu haftaki galibiyetine bağladık
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
musti1963 Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: istanbul
  Alıntı musti1963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2016 saat 08:24
kilit maç kayseri -sivas maçı kayseri yenerse biz küme düşeriz.bizim kalan iki maçıda alacağımızı varsayıyorum.Ayrıca kalan maçların aynı saatte oynanması lazım kayseri hep bizim maçtan sonra oynuyor.yönetim biraz gözünü aç
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır