eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 33. Hafta Eskişehirspor-Medipol Başakşehir

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 15:55

GS           Kayseri
Gaziantep    Antalya              Gbirligi     ESES
Başakşehir   Rize

Son hafta da nolur bilmem ama kayseri sivas i yenerse gs yenilirse 36 puan da bizle aynı olur.

Antep Rize ile bu maç tam bir kilit maçı.
Antep sonra Antalya ile oynayacak Antalya yatar bu maçta antep e.

Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 16:13
İshak noldu Sorun nedir bilgisi olan varmi
Yukarı
galadriel26 Liste gör
Yazar

Cengiz
  Alıntı galadriel26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 16:56
Alıntı yapılan meliheses

Haftalardır sahamizdaki maçlarda biletlerin tamamı satiliyor, bitiyor. Ama Tribünde 1000 - 2000 kişilik boşluk oluyor.neden? Çünkü sene başında ve ortasında kombineyi çok ucuz yapınca fb.li, gs.liler vs. Fb,gs,bjk yi izlemek için kombine alıp diğer maçlara gelmiyor. İ zaman da Tribünde hep bi boşluk kalıyor.

Üstte 1 koltukta 2 kişi duruyo bence onuda hesaba katmalısın..
Yukarı
Savas33es Liste gör
Yazar

Savas
Yer: Bursa
  Alıntı Savas33es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 16:57
Varya en kotu senaryo gerçekleşmez umarım sivas insallah kayseriden en az 1 puanı alır . Antalyanın gaziantepte kazanmasını beklemek işin mucize kısmı. Antep rizeden puan alırsa en azından rizede potada kalır.
Yukarı
lioneses Liste gör
Yazar

enginkayki
Yer: gaziantep
  Alıntı lioneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 17:40
Alıntı yapılan lioneses

Gaziantep macindan önce oteldeki atmosfer mukemmel oyuncusundan otobus şoförüne herkes inanmis hazirdi, macta ise bu görüntünün tam tersi idi bir anlam veremedim .stresmi sicak havami bir anlam veremedim .bizim ligte kalmamiz tek çaresi rakiplerimizin hata yapmasi sergenli antep hakanli kayseri bu hatayi yaparmi zannetmiyorum tek beklentim oynadiklari rakiplerin akhisar rize galatasaray kalleslik yapmasin aki halde biz kendi çaremiz ile bu isi basaramayiz bu oyunla hic basaramayiz

Korkum basima geliyor kume düşen takimlarin rakipleri cok basit teslim oluyor benim ümidim yok
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 18:10
3 rakibimizden (Rize, Antep, Kayseri) kimler 3 puan alırsa yırtıyor.
2 haftada da galibiyet almamaları lazım.
Umutsuz olmak istemiyorum ama hiçbir takım biz gibi değil ki; fırsatları değerlendiriyorlar.Kuyrukları sıkışınca sanla başla oynuyorlar.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 19:03
Alıntı yapılan ~ERHAN~

3 rakibimizden (Rize, Antep, Kayseri) kimler 3 puan alırsa yırtıyor.
2 haftada da galibiyet almamaları lazım.
Umutsuz olmak istemiyorum ama hiçbir takım biz gibi değil ki; fırsatları değerlendiriyorlar.Kuyrukları sıkışınca sanla başla oynuyorlar.

Bu 3 takimdan mutlaka biri 3 puandan az puan alacak. Zor olan bizim 2de 2 yapmamiz yaparsak kalacagimizi dusunuyorum.
Yukarı
Maverick26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: Almanya
  Alıntı Maverick26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 19:11
Basaksehir de sari kart sinirinda olan oyuncular:
Bekir İrtegün, Enver Cenk Şahin, Marcio Mossoro, Rajko Rotman

Hepsi de ilk onbir oyuncu, Mossoro ve Bekirin eksikligi kesinlikle süper olur. Cenk Sahin hizli ve teknigi olan oyuncu, bizim Engin gibi hatalari da var, karsisinda Sezgin gibi biri olursa hizindan avantaj alir
Yukarı
persecution Liste gör
Yazar

Abdürrahimi DEMİRLİHANOĞLU
Yer: İstanbulEMİRDAĞ
  Alıntı persecution Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 19:15
Rize antep i yenerse....antep antalyayı yenerse. Kayseri sivas ı yenerse Elveda .......Ancak rize antep i yenemezse işi zor bence yenemez bu moralle rize son hafta beraberlik harici Başakşehir yenerse oda şaibelerle anılır. Rize nin toplayacak puan en fazla 2 sıfır çekerse süpriz olmaz abicim...antep bence kurtardı... kayseriye gelince sivas çok çetin mücadele olur kayseri nin sivas ı yeneceğini hiç düşünmüyorum.sivas yanlız kesinlikle açık futbol oynayacak kaybedecek bi şey yok çünkü bence sivas yenecek abi. En normal sonuç beraberlik. Kayseri gs ı yenerse şaibeli olur ordada en fazla beraberlik kayseri de açık oynarsa cincon daha kolay basar kayseri normalde taş çatlasa 2 puan ... Velhasıl kelam herkesin dediği gibi 2 de 2 yaparsak kalırız
Yukarı
persecution Liste gör
Yazar

Abdürrahimi DEMİRLİHANOĞLU
Yer: İstanbulEMİRDAĞ
  Alıntı persecution Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 19:26
Es es 1-0 Başakşehir              g.birliği 0-1 Es es
Rize 1-2 Gantep                   başakşehir 1-0 rizespor
Kayseri 1-2 Sivas                 Gantep 1-0 Antalya
                                   GS     1-1 Kayseri
                                    Sivas 1-0 fener

SÜPER TABLO

Buna göre Sivasspor da yırtıyo
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz