eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 33. Hafta Eskişehirspor-Medipol Başakşehir

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 10111213>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2016 saat 17:57
Bu aksam fener maçını iyi analiz etmek lazım. Emre Belözoğlu bekir irtegun fener e karsi oynamaz.
Kartın çok olmadığı fenerin kazanacağı maç olacak
Yukarı
meraavi Liste gör
Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı meraavi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2016 saat 20:34
Başakşehir artık rahat
Lamba cininin “Dile Benden Ne Dilersen” cümlesine, “canının sağlığı” cevabını verebilecek, mahcup adamların hatırı için dönüyor dünya…
Yukarı
cemege Liste gör
Yazar

Cemal
Yer: ankara
  Alıntı cemege Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2016 saat 21:14
Düşme hattındaki 3 maç saat 19.00 da başlayacak.
ATAM İZİNDEYİZ
Yukarı
cemege Liste gör
Yazar

Cemal
Yer: ankara
  Alıntı cemege Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2016 saat 21:17
Alıntı yapılan cemege

Düşme hattındaki 3 maç saat 19.00 da başlayacak.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=201&ftxtID=25060
ATAM İZİNDEYİZ
Yukarı
emreaybek Liste gör
Yazar

emre
Yer: Jamaica
  Alıntı emreaybek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2016 saat 21:33
Olması gereken buydu. Nihayet yanlışı düzelttiler...
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2016 saat 21:38
Şimdi iş bizde.Cumartesi akşam üzeri o stadın ağzına kadar dolup taşması gerek.Başakşehir çok iyi bir takım ama feneri yenmenin rehavetiyle gelecekler.Avrupa içinde artık rahatlar.Taraftarın desteğiyle Başakşehiri yenip,Ankaraya binlerce taraftarımızla bu kabusu bitirmeye gideceğiz.
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2016 saat 21:40
Bsehir de sakat veya cezali oyuncu yok.
4.luk kesinleşti mi bsehir in bilmiyorum
Bizim maça önce yedekler le çıkarlar sonra gidişata göre as oyuncuları alırlar.
Bşehir bizi zorlar eğer antep teki gibi oynarsak kaybederiz.. edim vista gol makinası gibi fener e 2 gol attı bu adamın kim tutar belirsiz.

Taraftarlarimizla kaZnacagimiz bir maç olacak
Yukarı
Ersin26 Liste gör
Usta Yazar

Ersin
Yer: Austria
  Alıntı Ersin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2016 saat 22:51
Simdi gercekci olmak lazim kadro yapisina bakilirsa 10mac oynasak 9unu basaksehir kazanir bu net Ama iste o 1macin bu cumartesi olmasi icin taraftar konumuz konumlari birlesip ortaya cikmasi lazim Allah yardimcimiz olsun hayirlisiysa olsun bizim hakkimiz ise olsun bu arada Mahmut tekdemir sari Kart cezali oldugu icin bize karsi oynamiyacak
Yukarı
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
Yer: ANTALYA
  Alıntı EKREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2016 saat 02:22
Arkadaşlar bu cumartesi hayati maçımız var.Antalya da yasayan bir Eskisehirspor lu olarak taraftara büyük iş düşüyor. Bu cumartesi stadı doldurarak,cigerlerinizi patlatincaya kadar bagirmaniz gerekiyor. Zira başka türlü yenemeyiz.Stadı onlara dar etmeniz gerekiyor.90 dakika susmamalisiniz. Tum kalbimle dualarimla bu cumartesi ESES le beraber atacak.Hadi koca taraftar iş sana düşüyor.
ESES1965
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2016 saat 07:25
Mersin maçına kadar hiçbir şekilde umudum yoktu.Oynanamayan futbol ve futbolcuların ruhsuzluğu yüzünden Kesinlikle düştük gözüyle bakıyordum.Fakat o mersindeki son dakka golü tüm sezon boyunca inanmadığım kalma kelimesini düşündürttü beni acaba olur mu dedim ilk defa.Ve bu haftaki son saniye penaltısının kurtarılması ile inanın dedim bu ligde kalacaz.Öyle bir inanç geldiki içime sezonun bütününde 1gr inancı olmayan ben o mersin ve antepdeki son saniyelerdeki gol ve kurtarılan penaltı inancımı inanılmaz şekilde artırdı.
Bütün futbolcularımız eğer bizim yarımız kadar inanırlarsa kalan 2 maçıda kazanır. Tek isteğim futbolcularımızın kalan 2 maçı futbolcu gibi değil bir taraftar gibi oynaması. Zaten geri kalanı taraftarımız hallediyor. İnanıyorum bu ligde kalıcaz futbolun adaleti varsa biz kalacaz kayseri antep rize gibi taraftarsız şehirler dururken bizim düşmemiz zaten çok acı olucak. İNANIN ÇOCUKLAR,ÇOCUKLAR İNANIN....
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 10111213>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır