eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 29.Hafta Eskişehirspor - Torku Konyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 11:41
Anlamsızca sahaya sürdüğün sezgin ve ishak neredeler hocam neden çıkardın bu iki adamı yanlış kadrolar çıkararak bitirdin takımı şu maçta adamlar ilk 11 de oynuyan beş adamını oynatmıyor sen gölgenden korkuyorsun çok yazık be taraftar kadro çıkarsa bugün yenerdik bugün istiyorum istifa bekliyorum senden
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 11:44
osmanlı maçında boffin olmasaydı en az 3 yerdik kimse boş yere yüklenmesin takımda 2-3 iyi oyuncudan biri
DSİ Es Es
Yukarı
ES0626 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı ES0626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 11:45
utanmasa sezgini forvette oynatacak da biraz utanıyor, babasının oğlu , anlaştı sanki
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 11:50
Stadyumdan yazıyorum, tribün ölü. Çıkarılan kadro yine berbattı, Samet Aybaba şaşırtmadı. Samet Aybaba'yı gönderin bu takım kümede kalsın. O kadar net söylüyorum.
Yukarı
anadolu26 Liste gör
Yazar

ali
Yer: Turkey
  Alıntı anadolu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 11:51
bu kadar amatör gol yenmez madem gol yedin nie kırmızı kart görüyorsun ! işimiz çok zor !
Açıktayım çekirdekten taraftarım
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 11:52
Beyler birileri güzel bir şey söylesin, takım ikinci yarıda maçı çevirir desin. Biraz umut verin yaa :S
Es - Es
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 11:53
İlk yarı bitti , boffenin hamlesi penaltı ama kırmızı kart değil sarı karttı ama takımımız 10 kişi oynadığımızı hissettirmiyor mücadele var ama bu maçta eleştirilecek tek nokta var TARAFTAR devre arası tanıdıkları olan varsa bu sette duran konu mankenlerine bi ulaşsın ıslık yapılsa 5 fazla düdük alırız ama tabiri caizse koyun gibi millet orada güdülüyor böyle taraftarlık olmaz hayatımda ilk defa TARAFTARIMIZI eleştiriyorum en önemli maçımız 10 kişi kalmışız bi de siz oraya güdülmeye mi gittiniz be adamlar ıslık yapın ıslık yeter beee yemin ediyorum yetti bu 23 nisan şenlikleri taraftarlığı bırakın gidin dikilmeyin o setlerde yeter yaaaaa
AnTiBiZaNs
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 11:53
Bu maçada beraberliğe cıkmışız. 1 puan bizi kurtaracak sanki. İlginç olanı takım yenik ve 1 kişi eksik.ama hala oyunu berabere sanıyo zaman geçiriyo kendi sahasında maçı kabul etmiş.bokila ilerde yanlız.ee nasıl olcak bu iş
Yukarı
AnkaES Liste gör
Deneyimli Yazar

Tayfun
  Alıntı AnkaES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 11:53
Şu an maçı netspor8.tv den izliyorum.

Tribünlerin tamamı dolu, süper. Ama ilk yarı bitiyor tribünlerde bütünlük yok, herkes kafasına göre ve anlamsız tezahürat yapıyor. Bando Eses yokmu, neden düzgün, bütünleştirici, takımı ateşleyici birşeyler söylenmiyor?

Herşeyi bilen, hocaların eniyisi Samet hocaya birşey demiyorum artık. Sezon bitiyor ilk 11'i geçtim hala kafasında 18'i bile kuramamış, hala arayış içerisinde. Neden çift forvet oynamıyoruz enazından kendi evimizde? Herhafta farklı kadro başka 11, başka 18.

Şu cefakar, fedakar, vefakar, efsane taraftara yazık oluyor. İnşallah bu maçtan iyi bir sonuçla ayrılırız. Daha koskoca 45 dk var.
Alsada Bu Sevda Canımızı, Hayatın Anlamı SİYAH - KIRMIZI...
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 11:55
Alıntı yapılan KEMAL YILMAZ

Stadyumdan yazıyorum, tribün ölü. Çıkarılan kadro yine berbattı, Samet Aybaba şaşırtmadı. Samet Aybaba'yı gönderin bu takım kümede kalsın. O kadar net söylüyorum.

Kümede Kalma Mücadelesi Veriyoruz Ha Gittik, Ha Kurtarırmıyız Derdindeyiz Tribün Şampiyonluk Şarkıları Söylüyor

Sahada da 10 Tane Çok Umurunda Olmayan Adam ....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır