eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kardeşlikmiş

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ArmaSevdası Liste gör
Yazar

Soner
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ArmaSevdası Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2016 saat 22:28
Aslında olayın özü şu ben İstanbul takımlarıyla kardeşliğe karşıydım zaten lakin
gerçek kasımpaşa taraftarı bunlar değil bizim bağ kurduğumuz bunlar değil gerçek kasımpaşa taraftarı yönetim değiştikten sonra birbirlerini yediler yaraladılar öldürdüler ve o günden sonra da maçlara gitmeme kararı aldılar
Yani diyeceğim o ki tribünlerinde 17-18 yaşında ki bebeler var çoğu bizansın kahpe takımlarını tutuyorlar yani çift cinsiyetliler.
Bu olayda iyi oldu bu bebelerle kardeşlik falan kalmasın aramız da futbolda kardeşlik olmaz rekabet olur.
Biz işimize bakalım boşver'in konyayı kasımpaşayı bursayı diğerlerini düşersek bizle beraber düşmeyecekler kalırsakta emin olun sevinmeyecekler..
ESKİŞEHİRSPOR.!
Yukarı
esesin askeri Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Turkey
  Alıntı esesin askeri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2016 saat 22:59
2 yıl once esimle mactan donerken küfür ederek kacmislardi ben burada dile getirince bazi kasimpasa sevicileri beni suclamislardi.O arkadaslari bekliyorum onlarin yorumlari nasil olacak
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2016 saat 23:05
Ben futbolda kardeşlik falan olmayacağını düşünüyorum. Ama futbol yüzünden birilerine düşman olmak da ahmaklıktan öte bir şey değil. Çünkü futbol dediğin sadece bir oyun. Bir oyun yüzünden kan akıtabilecek kadar ruh hastası olanlara da Allah akıl versin. Gelelim siyasete. Bu konu hassas. Zaman zaman Eskişehirspor tribünlerinin tek bir siyasi düşünceden oluştuğu yanılgısına düşen renkdaşlarım oluyor. Mesela gezi sürecinde gidip Eskişehirspor forması ile gidip taksimde çadır kuranlar oldu. Onlar da Eskişehirsporlu ben de. Ama ben gezinin hata olduğunu ve gereksiz yere Türkiye'ye çok zarar verdiğini düşünüyorum. Şimdi aynı siyasi görüşte olmamak hep beraber tribünde Es Es'ime destek olmaya engel mi? Her şey kendi platformunda yapılır. Kravat ile spor, takım forması ile siyaset yapmaya kalkarsan hata edersin. Her maç öncesi beraberce İstiklal Marşını söyleyip ardından "şehitler ölmez vatan bölünmez" sloganı atıyoruz. Bunu yaparken rakip tribünlerle uyum içinde oluyoruz. Ama bazen maç sonrası öyle işler oluyor ki insanın aklı ermiyor. Mesala Bursa ile içerde oynadığımız kupa maçı sonrası 20-30 yeni yetme yumruk kadar taşları almış Bursa konvoyunu bekliyordu. Ne olacak peki? O taşları atacaklar, büyük mü olacaklar? Hayır ertesi gün sağda solda yaptıklarını anlatacaklar, sözüm ona namları yürüyecek. Ama o atılan taş can alabilir. Can kutsaldır, bırakın insanı sebepsiz yere herhangi bir canlıya zarar vermek vicdansızlıktır. O yüzden tribünlerin tozunu çokça yutmuş renkdaşlarımızın bunları gençlere anlatması lâzım. Kasımpaşa taraftarı ayıp etmiştir. Bize kardeş takım veya taraftar çok da lâzım değildir. Ama kimseye de düşman olmanın gereği yoktur. Herkes kendi yoluna gider olur biter. Bu yüzden kimse intikam naraları atmasın bence. Bizim için en önemli mesele ligde kalmak. Bu yüzden ceza almadan takımı ihtiyacı olduğu zamanda desteklemek gerekiyor. Sporun özünde rekabet var, futbol insanlar güzel vakit geçirsin diye uydurulmuş bir çok spor dalından sadece biri. O kadar.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2016 saat 09:32

Konyaspor taraftarının "ESES'in kurtuluş mücadelesine destek..." diyerek
Bir otobüs adamla sabahın köründe kalkıp Bursa maçına gelmelerine ne demeli!!!

http://www.memleket.com.tr/konyaspor-taraftari-esecek-813623h.htm

İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2016 saat 02:35
Sene 95'deki Konya lıları biz ve bir alt kuşağımız unutmaz!
İlk Erzurum maçı,Adana maçı ve final Aydın maçı.Şimdiye kadar 888 kardeşimiz olmuş,biri hayal kırıklığı Paşa diğeride Konya ne ara kardeşleşilişmişse ...
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
turkkartal Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞABAN ŞEN
Yer: BALIKESİR
  Alıntı turkkartal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2016 saat 09:30
Futbolda asılolan rekabettir.Her takıma karşı aynı mesafeyi koruyacaksın.Sonra spor ahlakına uymayan ilişkiler ve beklentiler oluşuyor olmasa bile o duygu algısı yaratılıyor.Bu sadece bizim ülkeye mahsus.Adamlsar hatır şikesi diyor yahu bir başkasının hakkını gasbeden bir şike ne hukuka nede ahlaka sığar.Bu zihniyeti yenmemiz lazım.
KALBİMİZE DÜŞMÜSÜN BİR KERE....
Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2016 saat 10:12
2-3 zibidinin halt yemesi işte.tribünlerde bunların-bursa paşa konya- bayraklarını sallayanlar yahu hangi akla hizmet ediyorsunuz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır