eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kardeşlikmiş

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2016 saat 14:47
@birkan :) ne diyorsun hiç birşey anlamadım? "Bu siyasi gorusten zaten kardeş olmaz.." diyorsun.. Sonra "Mesele siyaset değil..." diyorsun..

Diğer söylediklerin mantıklı görülebilir fakat kendini ifade edemedin sanırım :)
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2016 saat 14:48
Alıntı yapılan e^3_Nicola

@birkan :) ne diyorsun hiç birşey anlamadım? "Bu siyasi gorusten zaten kardeş olmaz.." diyorsun.. Sonra "Mesele siyaset değil..." diyorsun..

Diğer söylediklerin mantıklı görülebilir fakat kendini ifade edemedin sanırım :)

en iyisi boşvermek, demek istediklerim yanlış anlaşılabileceği için yorumumu editledim.
Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2016 saat 14:50
edit
Yukarı
mecekes Liste gör
Yazar

ali boydağ
Yer: ankara
  Alıntı mecekes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2016 saat 14:57
Bakınız renktaşlarım;
Grupları bir kenara bırakın taraftarın asıl iskeleti ve sıklet noktası çekirdekçi tayfa diye küçümsenen kitledir. Onlar bu armayı tarihi ile bilen yaşayan acıyı da güzelllikleride yaşamış omuz omuza nın örneklerini ülkeye göstermiş ve sevdirmiş naciz bir topluluktur.
Onların rakiplerden dostu da düşmanı da yoktur. Güzel ve temiz futbolu alkışlarlar rakip de olsa art niyetli futboldan uzak hareketleri ise sevmezler.
Onlar renktaşları haricinde herkese aynı uzaklıkta ve yakınlıktadırlar. Dostları ise omuz omuza şarkılar söyledikleridir.
Yukarı
esbaker Liste gör
Yazar

Bekir
Yer: Eskişehir
  Alıntı esbaker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2016 saat 15:07
Alıntı yapılan mecekes

Bakınız renktaşlarım;
Grupları bir kenara bırakın taraftarın asıl iskeleti ve sıklet noktası çekirdekçi tayfa diye küçümsenen kitledir. Onlar bu armayı tarihi ile bilen yaşayan acıyı da güzelllikleride yaşamış omuz omuza nın örneklerini ülkeye göstermiş ve sevdirmiş naciz bir topluluktur.
Onların rakiplerden dostu da düşmanı da yoktur. Güzel ve temiz futbolu alkışlarlar rakip de olsa art niyetli futboldan uzak hareketleri ise sevmezler.
Onlar renktaşları haricinde herkese aynı uzaklıkta ve yakınlıktadırlar. Dostları ise omuz omuza şarkılar söyledikleridir.
👏👏👏
Dünyada senden başka hiç bir şeyi olmayan biz senden başka her şeyi olana acırız!...
Yukarı
NADİR Liste gör
Yazar

nadir
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı NADİR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2016 saat 15:53
Şu an kasımpaşa taraftarı farklı bir kitle,inanın benim o semtden birçok dostum var şu an maçlarına gitmiyorlar,bu çocuk kitlesinin çoğunun semtte oturmadığınada eminim
1965'den beri.
Yukarı
ferdi26 Liste gör
Yeni Yazar

Ferdi.
  Alıntı ferdi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2016 saat 17:00
Bizim kardeşlerimiz iki sezondur o stada gitmiyor.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2016 saat 17:19
Bunları önemsemiyoruz bile, çoluk çocuk hepsi
Yukarı
givemefredoom Liste gör
Yazar

Alper
Yer: İstanbul
  Alıntı givemefredoom Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2016 saat 17:51
Bazı arkadaşlar hala anlamamakta ısrarcı. Çok değil yakın geçmişe bakmak yeterli bir örnek olur.06-16-26 olayı vardı, bitti. Kocaeli vardı, bitti. Kasımpaşa vardı uzun süredir bir soğukluk vardı, bitti. Şimdide konya diyenler var o da bitecek arkadaşım. Bitsin zaten. Tek başımıza düşüyoruz, neyin kardeşliğinden bahsediyorsunuz siz? Sakın yanlış anlaşılmasın birileri samimi dost diye, rakı balık yapabiliyor diye niye herkes aynı düşünmek zorunda kalıyor, niye dost olmak durumunda bırakılıyorum ben? Bırakın kendimiz olalım sadece, tribün yapalım, deplasman yapalım, gücümüzü gösterelim ve herkesin saygı duyduğu bir takım ve taraftar kitlesi olalım. Ne dost ne düşman istiyorum.
Atatürk
Yukarı
1965es Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
  Alıntı 1965es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2016 saat 20:49

Yok renkdaşlarım bizim bizden başka kardeşimiz yok ben konyada kupa finali maçında konyaspor taraftarı tarafından üç arkadaşımla darp edildim konya lafını duyunca halen sağ göğsüm sızlıyor( sadece stada gitmek için kaldırımda yürüyorduk )

Dün de kasımpaşa maçında vip tribünde yöneticimiz futbolcumuz taraftarımız hep birlikte darp edildik onca görevliye rağmen ... Ben bundan sonra deplasmana nasıl giderim bilmiyorum üsküdar sur hastanesinde iki iğne olup eve bugun daha yeni geldim tüm camiamıza geçmiş olsun allahtan kalabalık olan taraf bizdik de hep birlik olup kurtulduk...
İlk NefES Son NefES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır