eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalya maçı Kombine aktarım başlığı

Cevapla Cevapla Sayfa  123 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MOD Liste gör
Deneyimli Yazar

Moderatör
Online Durum: Offline
  Alıntı MOD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Antalya maçı Kombine aktarım başlığı
    Tarih: 08/Şub/2016 saat 22:58
Evet arkadaşlar

Bizim için hayati öneme sahip Antalya maçında maalesef Fenerbahçe maçında açık tribünde olan taraftarımız stadda yerini alamayacak.

Bugün kulüpten de yapılan açıklamaya göre kombinesi olup bu maçta Cezalı olan taraftarlarımız bu maçlığına kombine haklarını Fenerbahçe maçına gelmeyen taraftarlarımıza devredebilecekler.

Bu başlık altında taraftarlarımız arasında bu alışveriş ortamını sağlayıp Pazar günü stadı fullemeliyiz.Kombinesini devretmek ve devir hakkı almak isteyen renktaşlarımız bu başlık altına mesajlarını yazabilirler.

KOMBİNE NASIL TRANSFER EDİLİR?

Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2016 saat 23:37
Helal mod güzel başlık yonetim de biletleri 5 tl yapmalı. Bedava passo kampanyası olmalı. Cezali olan kombineliler cezali olmayan renkdaslarina mutlaka biletlerini aktarmalidir.
Yukarı
bthnbasay Liste gör
Yazar

Batuhan
Yer: Ankara
  Alıntı bthnbasay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2016 saat 23:40
Super baslik olmus gercekten stadi mutlaka doldurmaliyiz hakemi ve antalyayi baski altina almaliyiz en saglam tribunu yapmaliyiz ve son olarakta kesinlike takimi atesleyecek tezahurat yapmaliyiz.
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2016 saat 23:51
Son olarak cezalı olduğumuz Osmanlı maçında durum vahimdi. O maçta açıkta 1.500 kişi vardı. Umarım böyle bir tablo olmaz. Açık tribünde an azından 5.000 kişi olması gerekiyor.
Fener maçında toplam 8269 kişi varmış. Bu rakamın da yaklaşık 7.000'i açık tribünde maçı izlemiştir. 25.994 pasolig satışı yapıldığına göre yaklaşık 18.000 kişinin daha maça giriş hakkı bulunuyor.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
bthnbasay Liste gör
Yazar

Batuhan
Yer: Ankara
  Alıntı bthnbasay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2016 saat 23:54
Bana kalirsa bir seyler yapilmasi lazim yoksa dolmasi zor gibi geliyor bana
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2016 saat 04:21
Yokmu bilgisayardan anlayan. Giriş kapılarının kafasını karıştırşak. 😀😀😀😀
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2016 saat 04:41
Hayır benim anlamadigim kurunun yanında yaş da yanıyor ben fener maçında küfür etmedim kombine var maça giremiyorum böyle bir saçmalık zaten ancak bizim ülkede olur
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
bulutsuzluk Liste gör
Yazar

Talha
  Alıntı bulutsuzluk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2016 saat 06:10
Alıntı yapılan Güray26ES

Hayır benim anlamadigim kurunun yanında yaş da yanıyor ben fener maçında küfür etmedim kombine var maça giremiyorum böyle bir saçmalık zaten ancak bizim ülkede olur

Passoligi olup ta maça gitmeyeceklerin kartını kullansın cezalılar bence. Kimse kimliğe bakmıyor sonuçta. Stadın dolmaması için hiçbir neden yok. Herkes biraz uyanıklık yapacak, o kadar.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2016 saat 07:32
Çok mantıklı 😉
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2016 saat 07:45
nefer kombinesiyle açığa girilir mi ? benim nefer kombinem var fener maçına gelemedim yine gelemeyeceğim çorumda yaşadığım için
DSİ Es Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır