eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Mehmet Özcan

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
Online Durum: Offline
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2019 saat 12:56
2 milyon euro deyip küçümsemeyin o para 13-14 milyon lira yani bizim kadronun yıllık maliyeti demek. %25 sonraki satıştan pay alırsak elimizi çok rahatlatır. Avrupa piyasalarında artık 3-5 milyon eurolar çerez parası, orada bir parlarsa en az 20 milyon eurolardan transfer yapar, bize ekstradan 35 milyon lira daha gelir.

Ancak bu şekilde genç topçularımızı satarak düzlüğe çıkabiliriz. Mehmet'in yerine altyapıdan başkaları çıkacaktır.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
Yer: Turkey
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2019 saat 14:25
Alıntı yapılan Maverick26

Avrupaya 2-3 milyon Euroya en fazla satilir. Örnegi Zeki Celik (Lille 2.5m€), C.Söyüncü (Freiburg 2.65m€). Bir sonraki satistan pay vereceklerse satilmasindan yanayim, aksi taktirde yabanci kurali geliyor, Istanbul kulübleri daha fazla ödemeyi kabul edecektir

Dediğiniz katılıyorum, yabacıya sınırlama gelirse yerlilerin piyasası yükselir, ayrıca mutlaka ama mutlaka bir sonraki satışına yüzde konulmalı, yönetimi ve başkanı çok tanımıyoruz, inşallah iş bilir yöneticilerden oluşuyordur!
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2019 saat 11:40
Alıntı yapılan Waddle

Alıntı yapılan Maverick26

Avrupaya 2-3 milyon Euroya en fazla satilir. Örnegi Zeki Celik (Lille 2.5m€), C.Söyüncü (Freiburg 2.65m€). Bir sonraki satistan pay vereceklerse satilmasindan yanayim, aksi taktirde yabanci kurali geliyor, Istanbul kulübleri daha fazla ödemeyi kabul edecektir

Dediğiniz katılıyorum, yabacıya sınırlama gelirse yerlilerin piyasası yükselir, ayrıca mutlaka ama mutlaka bir sonraki satışına yüzde konulmalı, yönetimi ve başkanı çok tanımıyoruz, inşallah iş bilir yöneticilerden oluşuyordur!

önemli tespit bende katılıyorum az paraya verilmemeli rakam 5m eurolara yaklaşırsa başka tabi ve sonraki seferlerdeki tansferlerinde %25 yine lazım. Tabi bu işin piyasasını uzamanlar bilir.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ağu/2019 saat 06:42
Olympiakos Sportif Direktörü Christian Karembeu - "Eskişehirspor'dan Mehmet Özcan ile ilgileniyoruz" (videonun 2 dakika 17 saniyesi):
https://twitter.com/trtspor/status/1158803674992431104
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2019 saat 11:01
TALİPLERİ ARTIYOR

Türkiye’den ve Avrupa’dan pek çok kulübün ilgilendiği Eskişehirspor’un genç yeteneği Mehmet Özcan’ın menajeri Cemal Taşlı açıklamalarda bulundu. Taşlı, Mehmet’le ilgi- lenen kulüpler arasında Beşiktaş, Galatasaray, Olympiakos, Strasbourg, Saint-Étienne ve Sevilla’nın ismini verdi

FRANSIZLAR DEVREYE GİRDİ
“Mehmet Özcan ile Türkiye’nin ve Avrupa’nın saygın takımları ilgileniyor. Galatasaray’ın da Beşiktaş’ın da Mehmet Özcan’a olan ilgisi devam ediyor. Olympiakos Sportif Direktörü ilgileniyoruz diye açıklama yaptı. Fransa’nın Strasbourg ve Saint-Étienne kulüpleri birkaç gün önce benden son durum hakkında bilgi isteyip, fiyat sordular. Sevilla’nın ilgisi devam ediyor”

DEĞERİ BU DEĞİL AMA…
“Eskişehirspor ekonomik anlamda zor günlerden geçiyor. 3 Milyon Avro olarak belirlenen miktar 1 milyon Avrolara kadar düşmüş durumda. Ancak Eskişehirspor’un bu rakamdan aşağı düşeceğini düşünmüyorum. Bu gelişmenin ardından takipteki kulüplerin ilgililerinin daha da arttığını söyleyebilirim”

YUNANLAR TEKLİF VERMEDİ
“Olympiakos kulübü henüz resmi bir teklif vermedi. Yunan kulübünün düşündüğü meblağ Eskişehirspor’un istediği meblağın altında bir miktardı. Başakşehir eşleşmesinden galip çıkarlarsa tekrar görüşülecektir diye düşünüyorum. Sevilla’nın Mehmet Özcan ile ilgilendiği bir gerçek. Ancak kiralık olarak başka bir kulübe vermek istemesi içimize sinmiyor”

GS’YE YAKIN DEMEDİM
“Mehmet Özcan’ın Galatasaray’a daha yakın olduğunu dair bir demecimin olduğuna dair haberler yapılmış. Benim böyle bir söylemim olmadı. Benim bu konuları konuştuğum basında çok az kişi var. Beşiktaş bu transferden vazgeçmiş değil. Beşiktaş ve Eskişehirspor yönetimleri iki kez görüştüler. Önümüzdeki günlerde bu işi bitirmek için tekrar görüşebilirler”

OLUMSUZ ETKİLENMİYOR
“20 yaşında bir oyuncunun transferinden bahsediyoruz. Bu haberler ve transfer talepleri onu mutlu ediyor. Kendisi böyle bir dönemi yaşayacağını düşündüğü için kendisini çok iyi hazırlamıştı. Mehmet Eskişehirspor’da kalacakmış gibi çalışmalarına ve antrenmanlarına devam ediyor. Transferine de mental olarak hazır durumda”

KARAKTERLİ BİR FUTBOLCU
“Mehmet Özcan’ın bana söylemiş olduğu bir cümle var. ‘Ben Adana’da doğdum, ama beni ben yapan Eskişehirspor’dur. Ben Eskişehirspor’a para kazandırmadan ayrılırsam için rahat olmaz. Bu kulübe vefa borcumu ödemeden ayrılmam.’ Mehmet’in düşüncesi böyle. Bu bile onun ne kadar karakterli bir futbolcu olduğunu gösterir”

TFF’YE ASLA BAŞVURMAYIZ
“Oyuncuların kulüpten ödeme almakta problem yaşadıkları bilinen bir gerçek. Eğer biz burada arka kapıdan dolaşmaya kalkıp TFF’ye alacaklarımızı alamıyoruz diye başvursaydık, Eskişehirspor’da ödeme yapmasaydı biz serbest bir şekilde istediğimiz takıma giderdik. Ama biz bunu asla yapmayı düşünmedik. Bizim ahlakımızda böyle bir şey yok”

ES-ES’İN PARAYA İHTİYACI VAR
“Eskişehirspor’un Mehmet Özcan’dan gelecek bonservis bedeline çok ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Kulübün ekonomik problemleri zaten biliniyor. Bu parayı aldıkları zaman FIFA dosyalarından tutunda kulüp personeline kadar ödeme yapacaktır. Siyah Kırmızılılar ikinci satıştan pay hakkı da istiyor. Mehmet Özcan hangi kulübe giderse gitsin yüzde 20 gibi bir pay talep edecekler.”

M. Anıl AKSOY
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2019 saat 19:35
Acilen toparlan kardeşim.Türk futbolu nice kaybolup giden süper yetenekler gördü.Ama ben geçici bir düşüş olduğunu düşünüyorum.Çünkü karakterlisin çalışırsan başarı arkasından gelecektir.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2019 saat 12:30
transfer falan olayımı aklını karıştırdım bilemem ama bu haliyle 3.lige bile transfer olamaz. 
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2019 saat 19:28
Toparlanmaya başladı.Bu hafta daha iyiydi.Eski Mehmet i bekliyoruz.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2019 saat 16:29
13 hafta oldu hala geçen seneki mehmet Özcan yok Saka gibi
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2019 saat 11:15
Ben ümraniye maçındaki Mehmet Özcan'ı beğendim. Mücadelesi gerçekten üst düzeydi, ama şu ileri çıkışlarda soğukkanlı olması gerekiyor Cemali o özelliğini de geliştirdi fakat Mehmet hala ne yapacağını bilmiyor ileride. Benim umudum var performansı artacak takım oturmaya başladı bu Mehmet'e de yarayacak
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır