eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Belçika'nın Kırmızı Şimşekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ceyyas Liste gör
Usta Yazar

veli
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ceyyas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 14:52
Alıntı yapılan EjderHudsy

Lokeren de oynancak,klub sitesine gir adressi var.ama insallah o stadda oynarlar.
Mac saati 19 da.maca beraber gireriz insallah bidon 26!
aman ha ıyı cekım yapın macıdasizler sayenızde macı ızleyelım uyduruk kamerayla cekmeyın ıuı yerden cekın
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 22:13
avrupa da uyduruk kamera ne gezer hehe
en az 12 milyon pixel hehe
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 00:12
Alıntı yapılan EjderHudsy

Lokeren de oynancak,klub sitesine gir adressi var.ama insallah o stadda oynarlar.
Mac saati 19 da.maca beraber gireriz insallah bidon 26!

Adres falan yazmıyor
Sporting Lokeren Stadyumunda mı oynanacak ?
Girişler 15€ yazdığına göre Sporting Lokeren Stadyumundadır galiba...
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 00:23
Belçika'daki Renktaşlarım .. Abilerim .. Kardeşlerim .. İmkanınız varsa fotoğraf ve video çekebilir ve buraya yükleyebilirseniz minnettar kalıcam .. Bi de ben ESkişehir'deyim .. Maçtan bi haber olucam Cry Maç skorlarından ben ve benim gibi forumdan takip etmek zorunda olanlar için bi şekilde buraya yazabilirseniz sevinirim .. ESkişehir Merkez-Ertuğrulgazi mahallesinden bütün Beçika'daki ESESLİ renktaşlarıma selamlar .. saygılar ..
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 00:27
Alıntı yapılan EyupCelt

Belçika'daki Renktaşlarım .. Abilerim .. Kardeşlerim .. İmkanınız varsa fotoğraf ve video çekebilir ve buraya yükleyebilirseniz minnettar kalıcam .. Bi de ben ESkişehir'deyim .. Maçtan bi haber olucam Cry Maç skorlarından ben ve benim gibi forumdan takip etmek zorunda olanlar için bi şekilde buraya yazabilirseniz sevinirim .. ESkişehir Merkez-Ertuğrulgazi mahallesinden bütün Beçika'daki ESESLİ renktaşlarıma selamlar .. saygılar ..

kardeş bize selam yokmu? biz Hollanda'dan TongueTongueTongue
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 11:09
Alıntı yapılan Bidon26

Alıntı yapılan EyupCelt

kardeş bize selam yokmu? biz Hollanda'dan TongueTongueTongue
Ayıb ettin Kardeşim .. Hollanda'daki ESESLİLERE De kucak dolusu selamlar ..
Dünya'nın her yerinde Türkiye dışında ne kadar gurbetçimiz varsa hepsine kucak dolusu Sevgiler,Selamlar Hug..
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2011 saat 08:10
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
beleses Liste gör
Yazar

erdogan
Yer: Belcika
  Alıntı beleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2011 saat 15:34
astarci kardesim kusura bakma o gun maca gelemedik ufakligin antremani 19:00 bitti bende yetisemeyiz diye gelmedik seninle bir ara tanisalim ben heusden-zolder,de kaliyorum
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2011 saat 13:11
Abicim bende gidemedim malesef;
Ufaklik Heusden'de mi oynuyor? Tanisalim abicim
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2011 saat 23:28
Bizim bir ögrenci dernegimiz var üniversitede. Arada maç yapiyoruz hep beraber. Geçen hafta sonundan bir kare

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,529 saniyede hazırlanmıştır