eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Belçika'nın Kırmızı Şimşekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Es-Es_Bruksel Liste gör
Yazar

aykan 26
Yer: Belgium
Online Durum: Offline
  Alıntı Es-Es_Bruksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 19:35
Belcika'daki es-es'li arkadaslar internetten es-es'i takip etmiyorlar anlasilan, ben inaniyorum super ligte ilgi daha cok olacak ve buradaki es-es'li arkadaslarida bir araya getirecegiz. Ben belcikadaki tum es-es'li arkadaslarla dialog kurmaya caliyorum ama surekli bir takip olmadigi icin cevap alamiyorum...

Sonunda Zorda olsa basaracagiz Bitmeyen destan , Bitmeyen sevda , hala mi diyenlere inat sonsuza dek Es-es-es ki-ki-ki eski-eski-es
Basarilara degil Armaya Sevdaliyiz
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 22:22
Belçikadan eskisehirspor.com' a üye olan fakat üyeliği aktif edilmemiş bir çok  dostumuz olduğu haberini aldık bu sebeple bir kaç açıklama yapmak istiyorum...

Lütfen her üye üye olurken verdiği mail adresini kontrol etsin aktivasyon maili o adrese gelecektir eğer mail box da yoksa önemsiz posta bölümünüde kontrol edin...

Yinede aktivasyon maili gelmediyse aldığınız ve aktif edemediğiniz kullanıcı isimlerinizi liste halinde aşağıdaki mail adresime gönderiniz...

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
gent_eses Liste gör
Yeni Yazar

barış
  Alıntı gent_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2007 saat 23:43
ersın baskan ben barış yaptıkların için saol  bundan sonra belcıkanın da destegını arkanızda hıssedın herşey es es için ittibatı koparmayalım
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Yer: Turkey
  Alıntı ESErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2007 saat 00:05
nedemek kardeşim :) allaha şükür ölene kadar beraberiz...allan nasip ederse belçika oluşumundan ben çok ümitliyim...Tabi bu sizin sayenizde olacak

kizilcikli26_ersin@hotmail.com
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
  Alıntı eses2606 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2007 saat 20:15
Belçika da ki ESES taraftarlarının böyle bir oluşumundan memnun olduk takımımıza daha çok destek vermelerini bekliyoruz yurt dışında oynanan maçlara Eskişehirspor bayrakları ile gitsinler.renklerimizi orda görmekten gurur duyarız uçak sefeleri de başladı maçlara da bekleriz:D
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2007 saat 19:55
Anderlecht-Eskişehirspor Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları olursa (ki en geç 2 yıl içinde)Belçika'daki taraftarımızın desteğini o zaman hissedeceğiz...Belçika'daki bu oluşumda emeği geçen herkese teşekkürler
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2007 saat 20:48
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Anderlecht-Eskişehirspor Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları olursa .........

Umut, seni bu sözün nedeniyle kutlarım.

Clap
# Direnmüdavim....

Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2007 saat 21:21
eskısehırdeyım ama emırdaglıyım bız emırdaglılar eskısehırsporluyuz eskısehır ı sevıyoruz ve desteklıyoruz belcıkadakı emırdaglı kardeslerımız de eskısehırlı kardeslerımızde destek vereceklerdır hıc merak etmeyın hem su sozu soylemeyın artık tabiki TÜRKİYE büyük ama AFYON BİZDEN KÜCÜK ONU SOYLEYIM
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Es-Es_Bruksel Liste gör
Yazar

aykan 26
Yer: Belgium
  Alıntı Es-Es_Bruksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2007 saat 00:01
Inaniyorum ki Super lige ciktigimizda takip dahada fazlasacak.
Gozden uzaksin ama es-es'im gonlumuzden aslaaa!
Basarilara degil Armaya Sevdaliyiz
Yukarı
tatar ilker Liste gör
Usta Yazar

Tatar İlker
Yer: Istanbul
  Alıntı tatar ilker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2007 saat 00:47
Konuyu biraz gereksiz işgal etmiş olabilirim ama bu soru en uygun burda sorulur diye düşündüm. İş için 3 gündür Brükselde'yim. Bir 10 gün daha kalacağım. Özellikle haftasonu için Brüksel'de ne tavsiye edersiniz. Gezilecek, yemek yenilecek yerler olarak.
Şimdiye kadar bir Grand Place'a gittim ve Chez leon'da yemek yedim.
Feel the Difference, Feel the Excellence
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır