eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Denizli ESES ve Pamukkale Üniversiteli Esesliler

Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Denizli ESES ve Pamukkale Üniversiteli Esesliler
    Tarih: 05/Kas/2007 saat 23:21
Merhaba arkadaşlar,uzun zamandır düşündüğümüz bir süre önce denediğimiz ancak ilgisizlik nedeniyle rafa kaldırdığımız oluşumumuza yeniden ivme kazandırmak üzere toplanmak istiyoruz.

Şevkimin artmasında en önemli etken geçtiğimiz hafta başlayan Pamukkale Üniversitesi 15. Yıl Spor Şenlikleri'nin son gününde yüzme branşında katıldığım yarışta giydiğim Eses formam,sonrasında yapılan kokteyl sırasında da formamla bulunmam,birçok insanın ve hatta okulda önemli ağırlığı olan hocalarımızın gösterdiği ilgi,"Fethi Nihat Ender filelere gönder" şeklindeki esprili yaklaşımları oldu. 

Oluşumumuzda gerçekleştirmek isteklerimize gelirsek;

İlk etapta toplanmak, birbirimizi tanımak,
Sonrasında rektörlüğümüzden izin alınarak fakültelerde ve Yurt-Kur'un yurdunda stand açmak,
İzmir-Antalya deplasmanları ve hatta gösterilecek ilgiye göre diğer deplasmanlara organizasyon düzenlemek,
Gidilemeyen deplasmanların ya da Eskişehir'deki maçların TV yayını yapılacakları toplu şekilde izlemek,
Denizlispor'un maçlarına-özellikle İstanbul takımlarıyla oynayacakları maçlara- formalarımız ve atkılarımızla toplu halde katılım göstermek,destek olmak,Denizlispor taraftarlarıyla ortak hareket etmek,
Paü ESES ya da Denizli ESES adı altındaki oluşumumuz adına pankart ve forma yaptırmak.

Tüm bunları gerçekleştirebilmemiz için sitemiz üyelerinden önemli bir ricada bulunmak istiyorum.Lütfen Denizli'de okuyan,çalışan,askerlik yapan Eskişehirli,Eskişehirsporlu  arkadaşlarınız,akrabalarınız ya da tanıdıklarınızla ilgili olarak benimle irtibata geçiniz.Sitede özel mesaj,mail,ya da msn yoluyla olabilir.

Msn adresim:ozgur@ozgurteknik.com.tr

Unutmayalım ki biz büyük bir camiayız,büyük bir taraftarız.Her yerde varlığımızı hissettirmemiz,birlik ve beraberlik içinde hareket etmemiz gerektiğine inanarak çıktığımız bu yolda vereceğiniz en ufak desteğiniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Saygılar

Yukarı
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
  Alıntı ahmetk49 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 23:38

Öncelikle özgür kardeşimin cesaret edipte başlattığı bu oluşum için çok teşekkür ediyorum.

Bu güne kadar çok düşündük bu oluşumu kurmayı fakat artık icraat zamanıdır Özgür kardeşimin başlattığı bu oluşumun içinde denizlide olduğum süreç içinde sonuna kadar varım.

Şimdiden denizlideki eskişehirli ve eskişehirsporlu arkadaşlarımı toplamaya başladım en yakın zamanda isimleri alıp bir toplanalım bakalım ne kadar kuvvetliyizWink

Es-Es rüzgarı Denizlide de esiyor....

ve forumdan takip eden Denizlide ki arkadaşlara bende msn imi altta yazıyorum ve hepimizde yazalım ki iritabat halinde olalım :

MSN adresim : ahmetk49@hotmail.com
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
porsukes Liste gör
Yazar

murat erdal
  Alıntı porsukes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 23:52
özgür kardeşime bu oluşumun kurulmasında ve devamında başarılar diliyorum ve herzaman arkasındayım...
Yukarı
orba Liste gör
Yazar

orhan barda
  Alıntı orba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 07:25
Sevgili Özgür kardeşim;bende Pamukkale Üniversitesi mezunu bir ağabeyiniz olarak(1977-1981) size başarılar diliyorum.
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 12:07
Ahmet,Murat,Orhan Abicim çok teşekkür ediyorum.Yardımlarınıza,önerilerinize,taleplerinize,tecrübelerinize açığız...
Yukarı
mESutES Liste gör
Yazar

mesut
  Alıntı mESutES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 12:26
özgür başarılar kardeşim..İlk zamanlarda çok sıkıntı çekeceksinizdir fakat ilerleyen zamanlarda herşey yoluna girer..
Kütahya'nın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
  Alıntı ahmetk49 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 15:53

Umarım bu işin altından kalkabiliriz ilk tanışma olarak D-sporun vereceği ilk maçımız olabilir toplu olarak bi yerde izleyebiliriz. Herhalde bu haftaki Samsun maçını D-spor veriyordu. Ayarlayabilirsek bir yer neden olmasın :)

KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
Sivas_ES Liste gör
Yeni Yazar

Erdinç
  Alıntı Sivas_ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 16:16
Değerli Üniversiteli arkadaşlar;
Ben de Sivas - Cumhuriyet Üniversitesi'nden Erdinç,  böyle bir oluşuma niyetlendiğiniz için öncelikle sizleri tebrik ediyorum.
Sizleri Üniversiteli Eskişehirsporluların sitesi olan www.unieses.org' a davet ediyorum.
ÜNİESES - Sivas Cumhuriyet Üniversitesi
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2007 saat 20:06
Alıntı yapılan ahmetk49

Umarım bu işin altından kalkabiliriz ilk tanışma olarak D-sporun vereceği ilk maçımız olabilir toplu olarak bi yerde izleyebiliriz. Herhalde bu haftaki Samsun maçını D-spor veriyordu. Ayarlayabilirsek bir yer neden olmasın :)

Ahmet,bu haftaki Samsun maçı da,önümüzdeki haftaki Erciyes maçı da D-Smart'ta naklen yayınlanacak.Umarım bu maça kadar toparlanırız,ancak toparlanamazsak bile ben her şekilde maçı izlerim,seni de beklerim kardeşim...
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2007 saat 08:54
Denizli Eses'i temsilen bu haftasonu Ksk maçındayım...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır