eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESKOD

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ykp26 Liste gör
Yazar

Dünden sonra,Yarından önce.
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ykp26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 23:09
Sadece ,HELAL OLSUN SİZLERE...
Yukarı
eskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

Metin DURAN
Yer: Estanbul
  Alıntı eskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 23:11
Bu zor günümüzde bizi temsil ettiğiniz için sonsuz teşekkürler...
seninle açtık gözlerimizi ...
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 23:35
Alıntı yapılan 1965es

Eskod başlığı hayırlı olsun, bu takımın taraftarın olduğunu hem hatırlattılar hem anlattılar.
Ve forumumuza "Genel" ana basligindaki 1000. konu olarak giris yaptilar:

Bu mucadelenin ve birlikteligin olumlu sonuclarini yakin bir gelecekte gorebilmek dilegiyle...
Yukarı
caner26 Liste gör
Usta Yazar

caner
Yer: Bursa
  Alıntı caner26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 23:40
Taraftarın varlığını hissettirdikleri için teşekkür ederim kendilerine. Çok duygulandım ekranda izlerken.
Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2016 saat 23:55
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 03:07
Kongrede Taraftarlarin varliginida hatirlattiniz. Tesekkürler.
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
neandertal Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı neandertal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 10:41
Satılmamış insanların olduğunu görmek ümit verici. Gurur duyduk. Bundan sonraki süreçte Kulübün gerçek sahiplerinin Taraftar olduğunu her maç hissettirmek gerek. Bunu yapacağınızdan hiç kuşkumuz yok.

Yalnız değilsiniz...
Yukarı
yorum_es Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı yorum_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 11:00
Orada sayılan oyların bizim gözümüzde hiç değeri yok bugünün kazananı bence ESKOD ekibidir. Taraftarın böyle dik duruşlu seslere çok ihtiyacı var. Kendilerini ekip olarak tebrik ederim.
Anlatılmaz yaşanır...
Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
Yer: Turkey
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 13:30
Hadi herkes bu dernege guc vermeli.dernekler uyeleri ile guc bulur.bu yuzden tum eses taraftarlarini bu dernege uye olmaya cagiriyorum.eskod yonetici arkadasalar uyelik sartlarini aciklarmisiniz.
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 15:08
Alıntı yapılan ezbol

Hadi herkes bu dernege guc vermeli.dernekler uyeleri ile guc bulur.bu yuzden tum eses taraftarlarini bu dernege uye olmaya cagiriyorum.eskod yonetici arkadasalar uyelik sartlarini aciklarmisiniz.
Aynen katılıyorum . . . Artık taraftarım diyen herkes burada buluşmalı hepimiz bu oluşuma üye olarak destek vermeliyiz , ben hemen üye olucam ve bütün taraftarlarıda üye olmaya davet ediyorum . . . ESKOD fitili ateşlemiştir bu oluşumu çığ gibi büyüterek ESKİŞEHİRSPOR umuzun gerçek sahibi olduğumuzu cümle aleme  deklare etmeliyiz . Ayrıca fener maçıyla birlikte ESKOD u tamamen doldurup isyan ateşini başlatmalıyız.
AnTiBiZaNs
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır