eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 899091
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
öğüt Liste gör
Yazar

rauf öğüt
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı öğüt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 20:19
Alıntı yapılan kaansrdr

Alt Yapı Hocaları sadece aylık maaşları 107 Milyara isabet ediyor..Bu para ile iyi bir oyuncu transferi yapılır, 5 Trişyon civarındaki faiz korkunç rakam..Bu para kimlerden alınıyor kimin cebine gidiyor şeffaf olacaktınız faizi alanları görsek öyle değil mi yönetim bu tefeciler kimler
bu tefecilerde aktif bank denen pasoligin sahibi olup %25 faizle mesut hoşcan a para satan admlar çünkü başka hiç bir yerden kredi bulamıyorlar ayrıca pasolige bu yüzden isyan edemiyorlar kombinelerin 100 lira gibi komik bir rakam olmasını isteyenlerde bu kişiler...
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 21:09
ETInin ve diğer şirketlerin sahiplenmemesi normal. Sonumuz amatör kümeye kadar gidebilir bu zihniyet ve kişiler ve fazile alınan krediler bitmedikçe. Sonra Yeni Eskişehirspor adıyla başlanılır sıfırdan... Yeni Malatyaspor gibi... Bütün bunlar HÜ zamanında başladı, Hoşcan da vardı o grupta, sonra iyiniyetli ama beceriksizce daha da batırdı, bataklıktan kurtulmaya çalıştıkça daha da batıyor... Bir şekilde kredi faizlerinin, vergi borçlarının düzlenmesi lazım ve yeni kaynaklar lazım. Bunun için çırpınıyorlar hükümetten, belediyeden yardım için ama kimse 'güvenmiyor' artık 'önce güven' ekibine. Sözü Hoşcan, içi Boşcan oldu...
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
£$£$ Liste gör
Usta Yazar

Aydın
Yer: Eskişehir
  Alıntı £$£$ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 22:16
Alıntı yapılan ypeker

ETInin ve diğer şirketlerin sahiplenmemesi normal. Sonumuz amatör kümeye kadar gidebilir bu zihniyet ve kişiler ve fazile alınan krediler bitmedikçe. Sonra Yeni Eskişehirspor adıyla başlanılır sıfırdan... Yeni Malatyaspor gibi... Bütün bunlar HÜ zamanında başladı, Hoşcan da vardı o grupta, sonra iyiniyetli ama beceriksizce daha da batırdı, bataklıktan kurtulmaya çalıştıkça daha da batıyor... Bir şekilde kredi faizlerinin, vergi borçlarının düzlenmesi lazım ve yeni kaynaklar lazım. Bunun için çırpınıyorlar hükümetten, belediyeden yardım için ama kimse 'güvenmiyor' artık 'önce güven' ekibine. Sözü Hoşcan, içi Boşcan oldu...

arkadaşım Eskişehirsporu gerçek Eskişehirliler alır gerısı reklam bunlar sadece İnsanın içinde ESES sevgisi olmalıki takımı alsın bir sürü iş adamı var ama almıyorlar çoğu ESESlide değil ben onuda söyeleyeyim .

Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 23:53
vallahi billahi pes yani koca kongre oldu toplam borcumuz ne ne kadarı kısa vadeli ne kadarı uzun vadeli bilmiyoruz sonrada biz ligde kalabilirmiyiz diyoruz bu kafayla bu kongre şekliyle biz ligde kalırsak büyük bir mucize gerçekleşmiş olacak
Yukarı
hakan_esk1 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: ESkişehir
  Alıntı hakan_esk1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2016 saat 00:04
Taraftarlar olarak KÜME DÜŞTÜK gerisi önemlimi?
Mesut ve ekibi götüreceği kadar götürdü halile neden bırakmadı sanıyorsunuz! halil geldiğinde mesutu gerecekti. denetim şirketine verecek ve sonra savcılığa intikal edecekti olay.
şu an 80 trilyon borc 240 trilyon.
bilançolara gelince muhasebeciler bu işi iyi bilenler ayrıca vergi denetim uzmanlarına sordum gülüyorlar. kaba taslak çıkan borç 240 trilyoncuk.

5.5 trilyon her ay kredi borcu ödeyenin aldığı kredi tutarı ne kadardırdan ola çıkan diğerlerini hesaba katmıyorum.

artık iş işten geçti, dizini dövsende boşa. ne kadar küfretsekte, hakaret etsekte mesut a vız gelir tırıs gider.

Yukarı
levent1001 Liste gör
Yazar

levent
Yer: Germany
  Alıntı levent1001 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2016 saat 03:26
Değerli Arkadaslar

Genel kurul sonrası bir takim haksızlıkları gördüğüm ve bizzat yaşadığım icin bir anlık öfkeyle biraz kırıcı yazı paylaştım bundan dolayı.
İki kisi haric. 7 den 70 e herkesten. Cooook özür diliyorum. O iki kisi ye neden derseniz .beni sizlere karalayan , hakkımda iftira attıkları icin.
Artık bende sizler gibi sadece bir taraftarım.
Reklamla inanın hiçbir sekilde alakam yoktur.elimden geldiğince inanın aylardır çalıştım. Birkere ben Almanya'da yasıyorum .reklam burada hiçbir isime yaramıyor..
Hersey geldi gecti.Artık hic bir onemide kalmadı. Sizlere rahatlıkla simdi açıklanabilirim.
İsmini verdigim yıldız isimler. Turkiye imza yetkisini aldığım isimlerdi hatta Maradona   Ve mllio nun imza yetkisi ve on anlaşmayı basına vermiştim. Orijinal anlaşma.   İstenirsede adebayor ve digerlerinide gösterebilirim. Gerekirse.
Ben sadece Bsk adayı oldum. Cesareti olan .projelerini yapan,maddi destegi saglayabilen her bireyde aday olabilir.
Tabii iki kisinin hakkımda tek tek sizlere özelden yazarak beni karalayarak durumu bu noktaya getirdiler.sizlerde tabii beni kesinlikle tanımadan    idam ettiniz.
Cogu yerde evimin adresini,telefon numaramı açıkça yazdım.herkese. Boyle   Hakkımda anlattıkları gibi bir insan olsaydım. Ne adresimi nede telefon numaramı ulu orta yazardim.
Bir açıklamam daha olacak .ben yönetimimi kurarken 15-20 kişiyle birlikte yürüdüm .evet haklısınız kendi basima 30 milyon veremem.Halil'de,   hoscanda veremez   ama birlikte yürüdüğüm insanlarla 20-30 milyon para koymuştuk.yurt dısında istanbuldan ve eskisehirden isadamlaryla birlikte bu parayı cikartabiliyorduk. Hatta bir kac isimde verebilirim.Paris'ten bir işadamı hemşehrimiz.Engin ismi bir tane Kanada'dan işadamı hemşehrimiz.sevgili Mehmet akman başkanımız .dahada 10 tane orta ölçekli işadamı hemsehrilerimizdi. Bunu bilmenizi istedim.
Eger bunlar yalan ve reklam olsaydı. İsim veremezdim.ayricada bu yıldızların kontratlarını. Medyaya veremezdim.
Birde benim bu sayfalarda ve Facebook'ta sizlerle teketek yazışmamın sebebi Eskisehir medyasida hakkımda sizler gibi düşündükleri icin bana yer vermiyorlardı. Bende kendimi sizlere anlatmak icin boyle sosyal medyada demeçler vererek. Kendimi anlatmaya çalıştım.
Sonuçta hepimiz insanız.hiçbirimizin birbirimizden üstünlüğü yok.diger adaylar sosyal medyada yazmıyor diye onları
Gözünüzde büyütmemize gerek yok.
Herkese saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
Herkezden tekrar özür diliyorum. Sayfada istemeden kırıcı oldugum icin.

Levent Karaca
TÜRKMEN TOKAT KÖYÜ ESKISEHIR
Yukarı
upper acchelon Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Eskisehir
  Alıntı upper acchelon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Nis/2016 saat 08:15
Alıntı yapılan upper acchelon

Arkadas, Konyali bir arkadasimdan bugun Esesin haline cok uzuluyorum tarzi laflar duydum ya.
Adamin gs'yi birakip memleketinin takimini tutmasini saglayan ben, bu laflari bu adamdan mi duyacaktim.
Merak edip Konyanin durumuna baktim. 26 puanla 7. Siradalar. Transfermarkt degeri 30m euro, bizimki 31m euro.
Torkudan 2014'de aldiklari para (isim+forma+stad ismi) 6m tl, bizim etiden aldigimiz sadece forma 5m tl.
Simdi lutfen siyaset falan demeyelim, dogru yonetim aradaki fark.
Super ligin sadece adi super, dogru yonetimle ligde kalmamiz imkansiz degil ancak su an ki tablo ile imkansiz otesi.

Bu da ocakta paylastigim mesaj!
Bu mac cok zor olacak cok!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 899091

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır