eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

9 Ocak 2016 Olağanüstü Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 88899091>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 17:00
Aynen bende inanmıyorum ver kağıdı kalemi bende yazayım ortalama bi rakam oraya laf olsun torba dolsun işte
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 17:23
Eski A4 lere göre daha aciklayici...
Ama cok yetersiz...
5.577.000 faiz...
Burdan baslamak lazim...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 17:45
Alıntı yapılan hakan_esk1

sn gündüzlerli bu gelir gider hiç anlamam ama pek doğru olduğuna inanmıyorum herşey üç kağıt.takımın borcu, 200 trilyonu aştı hala 80 trilyon diyorlar.komik giderler var hepsi şişirilmiş.neyse takım kulup zaten bitmiş

Sn.Hakan kardeşim bu Resmi sieden alintidir şikayetlerini bizzat kendin yönetime ilet.
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 17:47
Kongreyi tv'den seyrederken ilk konuşmasında kimsenin dikkatini çekmedi mi ?

''Ben mi yaptım 200 milyon borç''

Bu lafı söyledi. Demek ki borç 200 milyon tl. Kendisi söyledi çünkü.
Kaynak: Mesut Hoşcan
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 17:53
Alıntı yapılan gündüzlerli26

http://www.eskisehirspor.org.tr/B%C4%B0LANCO.PDF

Yaklaşık 5 aylık bilanço olmuş; yani yaklaşık 90 trilyon gider var yıllık, bunun 12 trilyonu yıllık eski borçların faizleri. Ama 80-85 triyon da gelir olmuş. Yani hemen hemen denk bütçe. İyi tarafından bakarsak böyle. Ama eski yönetim zamanından kalan anaborç ne, bu dönemde ne kadar borç alındı, onlar görünmüyor. Ne kadarı kredi borcu, ne kadarı ödenmeyen vergiler v.s bunlar görünmüyor.

Kaliteli futbolcu almış olsalardı, hem seyirci hasılatı artardı, hem galibiyet başına alınan TFF paraları artardı, yeni kaynak ta üretemedikleri için çuvalladılar.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 17:57
Giderlerin %63'ü futbolcu giderleri, yani virus diye uzaklaştırdıklarının fıyatları yüksek geldi Hoşcana, ama 18 tane işe yaramaz adam alacağına 5 tane adam gibi futbolcu alsaydı, daha ucuza gelecekti.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 18:26
Canlı yayını izlerken önceki borçları da söylediler önce ki borçlarla beraber 159 Milyon TL yapıyor masraf .

70 Milyon TL 'de gelir olduğu söylendi buna karşılık .

Söylenen rakamlara göre düz hesap 89 Milyon TL borç olması bekleniyor . 40 Milyon TL'si vergi borcu .
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 19:46
Alt Yapı Hocaları sadece aylık maaşları 107 Milyara isabet ediyor..Bu para ile iyi bir oyuncu transferi yapılır, 5 Trişyon civarındaki faiz korkunç rakam..Bu para kimlerden alınıyor kimin cebine gidiyor şeffaf olacaktınız faizi alanları görsek öyle değil mi yönetim bu tefeciler kimler
Yukarı
hornby Liste gör
Yazar

Nick Hornby
  Alıntı hornby Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 20:04

*Kongre,pazar günü ve daha erken bir saatte olmalı.
*Konuşmacı olarak çıkanlar tahrik etmeden somut şeylerle ne diyeceğini bilerek,zamanı idareli kullanacak şekilde çıkmalı,Ali Haydar Bey gibi.
*Levent Karaca Bey gibi oradaki herkesin zamanını çalıp üstüne anlamsız bir şeyler gevelip kürsüyü işgal etmemeli.
*Bir program yayınlanmışsa ona uyulmalı,ciddiyet korunmalı.
*Kongrenin toplanmaması için kamuoyu oluşturmak ne kadar yanlışsa,başkan adayı Uğraş'ın da konuşturulmadan oylamaya geçilmesi hatta listesinin başta anlamsızca alınmaması sonra "ver haydi" şeklinde kabul edilmesi de yanlış.
*Bu bilançolar,gelir gider tabloları erkenden açıkça yayınlanmalı.
*Reklamcılar,külübün parasını cukkalayanlar salona gelmediler görebildiğim kadarıyla bu da güzeldi.

*Yeni yönetim hayırlı olsun.Bu takım hepimizin düşersek de çıkarsak da hep beraberiz, isimler geçici.

Yukarı
öğüt Liste gör
Yazar

rauf öğüt
Yer: eskişehir
  Alıntı öğüt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2016 saat 20:10
Alıntı yapılan kaansrdr

Alt Yapı Hocaları sadece aylık maaşları 107 Milyara isabet ediyor..Bu para ile iyi bir oyuncu transferi yapılır, 5 Trişyon civarındaki faiz korkunç rakam..Bu para kimlerden alınıyor kimin cebine gidiyor şeffaf olacaktınız faizi alanları görsek öyle değil mi yönetim bu tefeciler kimler
aldığınız oyuncu hem oynar hemde 22 tane altyapı hocasının görevini yaparlar...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 88899091>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,233 saniyede hazırlanmıştır