eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

NEBİ HATİPOĞLU GÖREVE

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2015 saat 21:32
Kurtarıcıya ihtiyacımız var
Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
Yer: Turkey
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2015 saat 21:50
Ümitsiz bir yorum yapacağım ama gerçekleride söylemek gerekli.Nebi Hatipoğlu bu yönetim istifa etmeden gelmez.bu yönetimde istifa etmeyeceği için bu durum imkansız.Bu yönetimin istifa etmeyeceğini bazı yakın çevremden aldığım bilgiye dayanarak söylüyorum.Aslında yönetim kurulu istifa etmek istemekte,ancak içlerinde bir yönetici varki bakın yönetici diyorum başkan değil.çekilen kredilere şahsi imzasını koymuş durumda tüm iyi niyetiyle.yani başkanın hiç bağlantısı yok aslında.eğer o yönetici zor durumda olmasa yönetim kurulu çoktan istifa etmişlerdi,bundan eminim.Bu sebeple sene sonuna kadar bu yönetim istifa etmez.aslında yöetim kurulu yapacağı toplantıda başkanı istifa ettirip içlerinden bu yöneticiyi başkan atasa bile olur,ama mesut yakalamış bu açığı sonuna kadar götürecek,durum ne olursa olsun.
Emin olmamakla birlikte Ali Eldemin yönetim kurulundan ayrıldığını duydum.
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2015 saat 22:50
Nebi hatipoğlu bu enkaz takıma başkan olmaz zaten geçen hafta estv açıkladı başkan adayı olmayacağım diye
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
eskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

Metin DURAN
Yer: Estanbul
  Alıntı eskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2016 saat 00:47
Bu zor günümüzde bizi ite çakala mahkum etme...Olmaz diye kestirip atma...Kurtar şu takımı camiayı efsane ol rahmetli Aziz Bolel gibi seni de dilimizden düşürmeyelim...Hep hayırla sevgiyle yad edelim...Ne olur...
seninle açtık gözlerimizi ...
Yukarı
gokhan26 Liste gör
Yazar

GÖKHAN
Yer: new york
  Alıntı gokhan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2016 saat 09:33
yalvarcaz mi ¿
Yukarı
1965es Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
  Alıntı 1965es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2016 saat 10:02
başlık kapatılsın
İlk NefES Son NefES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2016 saat 11:33
yok arkadas herkes kendını dusunuyor eskısehırı dusunen yok
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2016 saat 11:51
Haddimi aşmak istemem ama bu başlık benim bu forumla tanıştığım günden bu yana gördüğüm en anlamlı başlık. Açan renkdaşımızı tebrik ediyor ve herkesten destek olmasını umuyorum.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2016 saat 12:54
Alıntı yapılan kagankayra

Haddimi aşmak istemem ama bu başlık benim bu forumla tanıştığım günden bu yana gördüğüm en anlamlı başlık. Açan renkdaşımızı tebrik ediyor ve herkesten destek olmasını umuyorum.
Yukarı
ykp26 Liste gör
Yazar

Dünden sonra,Yarından önce.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ykp26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2016 saat 13:23
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır