eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

NEBİ HATİPOĞLU GÖREVE

Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

Metin DURAN
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı eskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: NEBİ HATİPOĞLU GÖREVE
    Tarih: 22/Kas/2015 saat 17:23
Bu içinde bulunduğumuz şartlar içinde olabilecek yaşanabilecek en güzel şey kulübün camianın başına Nebi Hatipoğlu nun geçmesi olacaktır...Şahsen Mesut ve Halil çekişmesinin onlarda gösterilen ısrarının kulübü uçuruma sürükleyeceği inancındayım kurtuluş yolunda başımızda şahsen ben seni görmek istiyorum başkanım...

Bize reklam için kulüp başına geçen faydasından çok zararı olan başkan ve başkan adayları lazım değil...Gerek yaş gerek vizyon gerekse kulübe duyduğun sevgi bu isteği dillendirmemiz için fazlasıyla yeterli...Başkanım duy sesimizi şu kötü günlerde ekibini kur listeni oluştur kulübün dizginlerini eline al...Yeni sezonda hazır olacak stadımız da ptt 1.lig maçlarını seyretmeye bizleri mecbur bırakma...

Önce ki dönem bu takımı süper lige çıkardığın gibi bizi bu ligde tutmayı elbette başarabilirsin...Yaşanılanlara camiaya yaşatılanlara lütfen sessiz tepkisiz kalma...Sana inanıyoruz sana güveniyoruz...Seninle başarı dolu,şanımıza şerefimize yakışacak hakettiğimiz güzel günler yaşayacağımıza tüm kalbimle inanıyorum ve bu bağlamda kulübün başında başkanım seni görmek istiyorum...

(Aynı düşüncede olan renktaşlarımdan bu konu da destek bekliyorum...Lütfen bu konuyu Nebi Başkanın kulübün başına geçmesi gerekliliğini sanal ortamda da(facebook ta twitter da forumda) dile getirin güncel tutun...Kaybedilecek zamanımız ve başka bir sevdamız yok...

SEVMEK EYLEM GEREKTİRİR...
seninle açtık gözlerimizi ...
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
  Alıntı ceyhad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2015 saat 17:32
Su aşamada takım bu kadar kötüyken böyle bir enkazı devr alıp bu sorumluluğa girmez diye düşünüyorum...
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
eskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

Metin DURAN
  Alıntı eskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2015 saat 17:37
Kimse sonuç ne olursa olsun bu şartlarda ona mana bulmaz ligde kalsakta kalmasakta bence kötü günlerde gösterdiği destek eminim taraftarın camianın ve tüm şehirin gözünde onu bu kulübün bu şehrin unutulmazları arasına sokar...
Yukarı
boffin25 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı boffin25 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2015 saat 17:38
kendisi işleri sebebiyle KESİNLİKLE aday değil. boşuna bir başlık olmuş
Yukarı
aftor Liste gör
Yazar

necmettin
Yer: eskişehir
  Alıntı aftor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2015 saat 17:46
Evet Nebi Hatipoğlu bey başkan olarak senı görmek ,isteriz
başkan olarak takımın başında
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2015 saat 17:56
Gelmek keşke gelse
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2015 saat 17:57
Hıç yormayın kendinizi arkadaşlar..

geçen akşam kendi ağzıyla söyledi hiç bir şekilde Başkanlığı düşünmüyor kendisi
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
eskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

Metin DURAN
  Alıntı eskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2015 saat 19:46
Necati Abi peki biz böyle herşeyi kabullenecek miyiz ??? Mesudu istifa ettirteme Nebi yi ikna edeme ...Bu anlayış ve tutumla daha çok çile çekeriz...Mirasıyla hava attığımız gurur duyduğumuz koskoca camianın taraftarın ne yazık ki zerre kadar yaptırım gücü kalmamış suçu başkasında başkalarında aramamalıyız...

Adam yüzümüze baka baka bizimle dalga geçiyor salak saçma konuşuyor davranıyor haybeye koltuk işgal ediyor ve sadece 3 5 çapulcunun desteği ile tarihimizin en kötü dönemini yaşatıyor ama malesef bizde camia olarak ses getirecek tek bir eylem tek bir icraat yok...

Bu sessizlik bu kabullenmişlik yemin ederim kanıma dokunuyor...Bize bu acıları yaşatanlara sebep olanlara hakkımı helal etmiyorum...Halili ve Mesudu bu saatten sonra değil bu kulübün başında seyircinin içinde dahi görmek istemiyorum...

Allaha yakın bize uzak olsunlar...
Yukarı
genç26 Liste gör
Yazar

ENVER
  Alıntı genç26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2015 saat 20:03
Evet kulüp için en iyi aday başkalığı zamanında kulüp değer kazandı bu konuda en profesyonel yönetim uygulayabilecek ender insanlardan biraz baskıyla başkanlığa gelebilir de Hoşcan'ı nasıl istifa ettirecez. adam dışarıda yağmur yağdığı kanısında
Yukarı
fatih262626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Turkey
  Alıntı fatih262626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2015 saat 20:09
Nebi göreve, gerçekten bu şehre bir katkın olsun istiyorsan zor zamanda geleceksin
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır