eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Acil Çözüm Rehberi

Cevapla Cevapla Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hakan_esk1 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: ESkişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı hakan_esk1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2015 saat 21:45
Yorumlar çok güzel. Peki nden birisi çıkıpta ben adayım demiyor.
Yukarı
Ercan26HH Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Hamburg
  Alıntı Ercan26HH Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2015 saat 22:30
Çözüm yok, Kliteli Futbolcu yok, iyi bir
Başkan yok, eses in Parası yok, iyi bir
Aday Başkan yok.. Malesef yakında Süper
Lig'te yok.. Maclara gitmeyip Protesto etmeli
Yukarı
NERUDA Liste gör
Deneyimli Yazar

Ulaş Kolaylı
Yer: Esgiad
  Alıntı NERUDA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2015 saat 22:44
Şu an sadece Halil ÜNAL ın başkanlığı durumunda ligde kalma adına bir şansımız olabilir.
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2015 saat 23:40
İş adamiymiş,ileri gelmemiş,Halil Ünalmış hepsi boş iş.Kimsenin beş kuruş faydasını var sanki?Kulübün parasıyla kabadayılık yapıyorlar.Kendi içimizden bir yönetim çıkartıp,kendi imkanlarimizla bu kulübü kalkindirabiliriz ancak.Artık taşın altına elimizi koyalım.Bu adamlar ne iş yapar ki ya?Kerameti nedir bunların yani?Kimse olmuyorsa ben adayım.Zengin olmayabilirim ama gelire gore yüzdeye vurulduğunda bu adamların hepsinden cok fedakarlık yapabilirim EsEs im için.Biz samimi insanlar eşliğinde üçyüzer,beşyüzer verip bu kulübü düzlüğe çıkarırız.Yeterki yurekten samimiyet ve birliktelik olsun.Artık biseyler yapmamız lazım.İçim içime sığmıyor.
__oldcity__
Yukarı
seanjean Liste gör
Yazar

Erdoğan
Yer: KONYA
  Alıntı seanjean Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2015 saat 09:14
Evet iş adamları yada ileri gelmiş önemli değil beş kuruş faydasi olmuyor. Gerçek bir başkan eskisehire gönülden bağlı olmalı. Ancak bu gönüllü arkadasin ortaya çıkacağını zannetmiyorum. Sadece halil ve mesut var. Al birisini vur ötekine. Yapabilecek, hesap yapmasını bilen bir arkadaş aramızdan secip desteklememiz gerekli. Hem maddi hem de manevi. Ben raziyim cebimden bin lira çıkmasına. Varsin bu şekilde düşsun eskisehir.
Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
  Alıntı turşucu hurşit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2015 saat 09:42
Diğer konu başlıkları altında 10 kere yazdım,

29 Yaşındayım, Avrupanın önde gelen Business Schoollarından birinden mezun oldum, Yabancı bir danışmanlık firmasının İstanbul / Dubai ofislerinde danışman (consultant) olarak çalışıyorum. Şu andaki maaşımın eşdeğerini almam durumunda işimi gücümü bırakıp Eskişehirspor'a başkan olmaya hazırım.

6-7 kişilik bir yönetim kuruluyla Eskişehirsporu her anlamda yeniden yapılandırmayı, ve rezil duruma düşen takımı şahlandırmayı tahattüt ediyorum.

Bana destek olacak şehrimizin abileri kişiler varsa işin boyutlarını konuşmaya her zaman hazırım
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı frk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2015 saat 10:53
öncelikle yapılan borçların detayları açıklanmalı kulübün içinde bulunduğu durum tüm gerçekleriyle anlatılmalı neler döndüğünü taraftar bilmelidir. daha önce bir renkdaşın da dile getirdiği gibi taraftarlar arasından en uygun kişiler tespit edilerek bir yönetim kurulu oluşturulabilir en azından gerçek es es sevdalıları iş başında olur şuan ki durumdan daha ne kadar kötü olabiliriz yönetim kurulu illa zenginlerden mi olmalı yada bu yönetim kurulundaki şahsiyetsizlerin bu kulube ceplerinden faydası oldu mu yoksa onlar mı ceplerini doldurdu
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
HakanTekkalmaz Liste gör
Yazar

HAKAN TEKKALMAZ
Yer: ESÇANAKKALE
  Alıntı HakanTekkalmaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2015 saat 12:40
Evet Eti,Sarar,Abacı,Tekgöz,Hatipoğlu,Karaca,Çakırgöz,Karacan.....Eskişehir'li işadamları artık bir araya gelin bir zahmette şu büyük taraftarı daha fazla üzmeden takıma sahip çıkın;biliyorsunuz takım küme düşerse şehir de küme düşer,şehrin tanıtımı süper lig de başka,ptt ligin de başka olur.Biraz elinizi vicdanınıza götürüp ekmek yediğiniz şehrin büyük ve efsane takımına sahip çıkın,yarın çok geç olabilir.
Tatar2648 marmariseses
Yukarı
hakan_esk1 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı hakan_esk1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2015 saat 13:48
eti : adam sallamıyor bu kadar uğraşmayın
sarar: terzicileri bırakın artık, trb bejeke febe gibi takımlara sponsor olurlar, reklamlar verirler esese gelince 1 lira vermezler. (staddaki sarar panolarından ücret alınmıyor 1 krş vermiyorlar bumu esesimiz kurtaracak
abacı : aman Allahım halilin adamı dahası varmı?
tekgöz : kişilik olarak çok kişi olumlu şeyler söylüyor ben tanımıyorum bişey diyemem.fakat mesut ile aday iken geri çekilmesi mesut a bırakması başkanlığı değişik oldu.
karaca: ismini bile yazılması tuhaf. adam sahtekar, her yol var aman uzak dursun takımımızdan adam almanyada işçi. tanıyanlara sorun.
çakırgöz :tanımıyorum
karacan: bence 10 numara olurdu, milletvekili ve bankanlık yolu açık. sanmam düşünmezde.

bakınız kaç kişi var başkan adayı.
Yukarı
hakan_esk1 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı hakan_esk1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2015 saat 14:04
ESKİŞEHİRİMİZDE BAŞKAN ADAYLARI OLACAK KİŞİLER:

1- Tuncer Alpata (ALP HAVACILIK SAHİBİ)
2- Cengiz MENTEŞOĞLU (MERCEDES SAHİBİ ESKİŞEHİR HASES YÖN KUR BAŞKANI)
3- KENAN IŞIK (SAVRONİK SAVUNMA SAN.SAHİBİ)
4- OĞUZHAN CELLAT (RADİM RADYATÖR YÖN KUR BAŞKANI)
5- ONUR SÜRMELİ (KYK YAPI KİMYASALLARI YÖN KUR BAŞKANI)
6- YURTBAY SERAMİK YÖNETİM KUR BAŞKANI (ADINI BİLMİYORUM BAŞARILI İŞADAMI)
7- HULUSİ ZAİM BUYAN (MİMAR-VERGİ REKORTMENİ ESKİŞEHİRLİ)

Bu isimler keske başkan adayı olabilseler, hepsi biribirnden değerli işadamları Eskişehirlidir.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır