eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Acil Çözüm Rehberi

Cevapla Cevapla Sayfa  123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
Online Durum: Offline
  Alıntı turşucu hurşit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Acil Çözüm Rehberi
    Tarih: 24/Eki/2015 saat 09:39
Sevgili Hemşerilerim, EsEs Sevdalıları,

Görünen köy kılavuz istemez, Göz göre Küme düşüyoruz, eğer çok acil bir çözüm yolu izlemezsek. Balık baştan kokar derlermiş.

Dünkü maçta gözlerim doldu resmen,
- Sahaya bakıyorum, 35lik Gekas ve Kaptan Sezgin hariç beyinsiz ve en önemlisi ruhsuz bir oyuncu kitlesi

- Saha kenarına bakıyorum, ben neden buradayım diyen, futbolu okuyamayan Arap İsmail. İkea Köftesi kıvamında galatasaray sevdalısı iş bilmez bir menajer. Oyunu çevirebilecek kalitede olmayan bir kulübe

- Çıkıyorum tribüne bakıyorum, sözde şerefli insanların oturması gereken şeref tribününde işi olmaması gereken tipler. maçın son anlarında direkten dönen şuttan sonra masayı yumruklayan iş bilmez bir şahıs.

Kalan 25 maçta bu takımın maç kazanabileceğini düşünen var mı aranızda? Eskişehirspor ÇOK ACİL yönetim değişikliğine gitmezse 15 puanı geçemez bu sene ve rekor puanla küme düşer

ACİLEN YAPILMASI GEREKEN ÇÖZÜMLER,

* İş bilmez, takımın için boşaltan başkan bozuntusu şahıs ve şakşakçıları yönetim kurulu acilen istifa edecek

* Yerine Maksimum 7 kişilik tamamen Eskişehirspora odaklanmış bir yönetim kurulu gelecek. (30 kişi yönetim kurulu olmaz - dergici zengin bebeler, tırcılar vs)

* Kovulacak oyuncuların, teknik heyetin tazminatlarını BOŞCAN VE EKİBİ ÖDEYECEK

* Aktifbank denilen kan emici bankayla acilen imzalanan kredi sözleşmesinin detayları halka açıklanacak. GEREKLİ FAİZLERİ BOŞCAN VE EKİBİ ÖDEYECEK

* YENİ BAŞKANIN HİTABET GÜCÜ yüksek olacak. Halil AĞA'nın sevdalısı değilim. AMA bize böyle bir adam lazım. HALİL AĞA Diyecek ki ben Sezon sonuna kadar bu takımı kümede tutarım, tutarsam 3 yıl daha verin bana. Küme düşersek o da gidecek.

* ARAP İSMAİL yerine iş bilen bir HOCA gelecek. MIYMINTI bir hocayla bu ligde kalamayız.

* Ligde kalmamız için EN AZ 9 GALİBİYETE İhtiyacımız var, Bu TAKIM son 60 lig maçında 12 galibiyet almış. Galibiyet yüzdesi %20, biz kalan 25 maçta 9 galibiyet bekliyoruz bu %36 oran.

* Devre arasında çer çöpler yollanacak, tazminatlarını BOŞCAN ve EKİBİ ÖDEYECEK. KALİTELİ 5 ADAMa ihtiyacımız var.

ALLAH YARDIMICIMIZ OLSUN. İşimiz çok zor.

Bu kadro PTT'de bile küme düşer. Dün 3 yediğimiz takımın kalecisi bizim KOVA KAYACANdı. bunu unutmayın

Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2015 saat 09:48
Mevcut Yönetim İstifa Kararı Almadıktan Sonra El Kol Bağlı; Bu Takım Geçmiş Sezonlarda 34 Haftada 45-55 Arasında Puan Topluyordu Geride Daha 25 Hafta Var ve 33-35 Puan Daha Toplayacak Kapasite Şehir Olarak, Taraftar Olarak Var Yeter ki Devre Arası Düzgün Transferler Yapılsın ....
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2015 saat 09:59
Yazdım da sildim. Benim hiç ümidim yok. Ülke olarak raydan çıkmışız. Çoğunluk aynı düzenin yolcusu. Kimse birbirinden hesap sormaz. Eğer geçici çözüm gerekse, parası cebinde birisi gelecek, devre arasında iyi transferler yaparak takımı ligde tutacak.
Her zaman her yerde
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2015 saat 09:59
İstifa demekle olmuyor sayın taraftarlar PROTESTOOOOO nerde Unieses Bandoeses vs... ortak bır bıldırı yayınlansın adalarda basın acıklaması yapılsın event açılsın facebook tan filan neferın tutumu!!!!! bu konumu ne bılmıyorum belkı onlarda katılır
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2015 saat 10:05
2. yarıya ümitlenmemiz için takımın en azından 15 puanla bitirmesi lazım ilk yarıyı GS'ye de büyük ihtimalle yenileceğimizi düşünürsek 10 maçı 4 puanla geçen takım kalan 7 maçta ne yapabilir ? Ne savunmamız savunma ne hücum hattımız iyi , haftalardır gol atamayan Kayseri'den hem de son 15 dakikasını 10 kişi oynamış bir takımdan kendi sahamızda 3 gol yedik savunma elek gibi gol atana kadar akla karayı seçiyoruz özgüveni bitmiş son derece vasat bir kadromuz var . Elbette 10 haftada bu işi salalım havlu atalım demiyorum biz taraftar olarak olaya el koymalı ve elimizden gelen ne varsa yapmalıyız yönetimi yollamak için eylemler yapmalı bu arada takımı da motive etmeliyiz . Ancak şu da bir gerçekki işimiz inanılmaz derecede zor . Bizleri bu durumlara düşüren her kim varsa hesabını sormak zorundayız kimsenin yanına kalmamalı yaptıkları hiçbir şey olmamış gibi çekip gidemez kimse . Son 8 senede neler döndü herşey detaylıca araştırılmalı sağlam bir yönetime kavuşmak zorundayız ama bu kongre üyeleri ile bu nasıl mümkün olacak bilemiyorum .
Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
  Alıntı turşucu hurşit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2015 saat 10:11
Devre arasına kadar bir şekilde bu oyuncularla gideceğiz, yapacak birşey yok. En iyi verimi nasıl alabiliriz bunu düşünmemiz lazım.

MOTİVASYON tek çözüm.

BOŞCAN BEN BECEREMEDİM DİYİP DEFOLUP GİDECEK
Yukarı
EgoEs Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
Yer: Turkey
  Alıntı EgoEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2015 saat 10:48
görüldüğü kadarıyla takımda vazgeçmişlik var.Futbolcular unmotive şekilde maça çıkıyor,teknik kadro puanlar tabirini kafasından silmiş sadece 1 puanı kovalıyor.
taraftar haklı olarak kendisine vaadedileni bekliyor, bulamayıncada tepki gösteriyor.Yönetim borcu sıfırlama sevdasına elinde para edebilecek ne var ne yoksa satma ve fazladan ödediğini düşündüğü paraları kısma derdinde takımın dibini eşiyor.
Küçük bir şirket yada şahıs için kulübün borcu olan 50m dolar çok büyük bir para gibi görülebilir , ama büyük bir şirket yada yıllık 40m dolar ciro potansiyeli olan bir süper lig takımı için çok abartılacak bir rakam değil.Spor kulüplerinin en büyük gelir kaynağı sportif başarı sonucu elde ettiği hakedişlerdir.Bu ligde üst sıralarda yer almak , avrupa kupalarına katılmak ve bunların sayesinde parlatma şansı bulduğu tarık , veyselgibi oyuncuları astronomik rakamlarla pazarlamakla olur.
Ama malesef mesut hoşcan izlediği korkak politika ile takımın bu potansiyelini
sıfırlamıştır.
Bu saatten sonra bence yapılması gereken şeyler sırasıyla şöyledir:
1- Mesut Hoşcan derhal genel kurulu toplayıp yönetimi devretmeli.Bu saatten sonra yönetimde kaldığı her maç kendisine yapılan protesto takımı etkileyecek.
2-Takıma kazanma alışkanlığını geri kazandırmak için hafta arası amatör yada alt lig takımlarıyla idman maçları ayarlanmalı.
3- Futbolcuların motivasyonunu arttırmak için faaliyetler planlanmalı içerdeki tüm maçlar sıradan lig maçı değilde sanki süper lige yükselme son maçıymış gibi görülerek ona göre kareografiler ve etkinlikler düzenlenmeli, galibiyet primleri arttırılmalı.
4-İlk yarı sonunda 15 puana ulaşabilirsek devre arası toko khalifa muarem gibi gereksiz transferlerle yollar ayrılıp tavan ücret saçmalığına son vererek yerlerine boşta olan kaliteli isimlerle kısa vadeli sözleşmeler yapılmalı.
Ama en önemlisi bu yarıyı 15 puanla kapatabilmek için içerdeki tüm maçları final maçı gibi görüp takıma destek olmaktır.
Bu yarı 15 puanı toplayıp 2. yarı takviyelerle 40 puana ulaşabilirsek ligde kalıp önümüzdeki yıl daha akıllıca bir yönetimle geçmiş yıllardaki potansiyelimizi yakalayabiliriz.
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.
Yukarı
Furkan2696 Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
  Alıntı Furkan2696 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2015 saat 12:56
1 - Yönetim istifa etmeli.
2 - Sarar Eti Peyman gibi Eskişehir'in önde gelen Kuruluşları takıma sahip çıkmalı.
3 - Taraftar olarak Antremanlar Dahil tam destek verilmeli.
4 - Gereksiz topçular gönderilmeli.
5 - Oyuncu önerisine yazdıklarım gözden geçirilse zaten Takım kesin kurtulur.
6 - Futboldan anlayan birisi gelmeli.
7 - Sahte kişiler yerine gerçekleri ile devam edilmeli.
8 - Tavan taban saçmalığı kalkmalı   
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~
Yukarı
GLADYATÖR Liste gör
Yazar

erman
Yer: uşak
  Alıntı GLADYATÖR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2015 saat 13:45
bir zamanlar youlanın bonservisi alındığında halil ünal tapusunu aldım tapusunu diye bir söz söylemişti ve youla o sezon güzel işler yapmıştı eyy mesut hoşcan sen ne verdin bu takıma daha hala istifa etmiyorsun biz takım iyiyken halil ünala istifa diye bağıran bir taraftardık şimdi takım kötü senin şehire girmemen gerekirken burnumuzun dibinde yaşıyorsun cümle aleme rezil ettin bu büyük camiayı 9. haftada son sıradayız sivas maçından sonra herkes utanacak dedin evet doğru söylemişşsin bulunduğumuz yerden utanıyoruz elin başakşehiri vs taraftarı yok adamlar avrupa oynuyo bu klup bu arma bu taraftar bunları haketmediği için utanıyoruz
Yukarı
skipper Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: istanbul
  Alıntı skipper Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2015 saat 13:53
Bu saatten sonra sihirli değnek değeceğini inananlar kendini kandırıyorlar bence.
Transfer falan kurtarmaz,bu takım bu kadro ile kalan maçlardan 6 puan bile çıkaramaz.
Futbolcuların da inancları bitmiş heves yok mücadele yok.Stres de cabası.çok panik oluyorlar.
O sebeple düşecek takıma bence transfere gerek yok.
Şayet ilk yarı bizim kümede kalmamız için en az 15-18 puan toplamamız lazım ki şuan 4 puanımız var.
Bu da demektir ki 10 haftada alamadığımız puanları 7 haftada almamız lazım.
Bu işin matematiği olmaz elbetteki ama gerçekten mevcut şartlar dahilinde bizim bu ligde kalmamız imkansız.
Ayrıca bu ligi hakeden futbol,kalite,futbolcu hiçbiri yok.
Dün İsmail hocanın kullandığı bir cümle ve taraftarın bir sözü işi özetledi.
İsmail Hoca: Mevcut şartlarda elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
Taraftar: Efsane takımın anasını s......
Çok acı, çok sinir bozucu, kahredici ama bu saatten sonra bu ligde kalacağımıza inanmıyorum.
Süper ligde sevmedik ki düşünce bırakalım,tek sitemimiz bizi bu hale getirenlere..
Her zaman ne şartta olursa olsun sonuna kadar armanın peşindeyiz dönen Kahpedir Kahpe..
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır