eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ArmaSevdası Liste gör
Yazar

Soner
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ArmaSevdası Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2015 saat 16:39
Aslında bu işi beşiktaş maçına bırakmamak lazım toplanarak tesislere gitmek bizler için hayırlı sebep onlar için tedirginlik sebebidir sabrımızın kalmadığını bilsinler.. Bizler skor taraftarı değiliz bizler atalarımızdan abilerimizden aldığımız emanete sahip çıkıyoruz bizim amacımız isteğimiz her maçı kazanmak sürekli gol atmak değil bizim sizlerden isteğimiz o forma ıslanacak sırılsıklam olacak son damlasına kadar savaşacaksın ölümüne oynayacaksın işte o zaman taraftarı karşınızda değil arkanızda bulursunuz
ESKİŞEHİRSPOR.!
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2015 saat 11:43
Alıntı yapılan CK_26

Renktaşlar burada herkes birbirini kiriyor incitiyor halbuki hepimiz birbirimizi disarda görsek oturup konuşsak konulari inanin çoğumuz gülüp geçeriz birbirlerimize. Ayrica herhengi bir organizasyon durumunda herkes (bende dahil) "toplanma yok mu?" gibisinden birilerinden bekliyor herşeyi herhangi bir toplanma aninda sadece şu forumda yazan 70-80 kişi gelse ve herkes yaninda 1-2 kişi getirse kalabalik olarak bir yerlerde maç seyredebiliriz yada tanişmak içinde toplanabiliriz hem birbirimizi tanir hemde organizasyonlarda daha etkin oluruz. Hem disarda birbirimizi
tanidigimizda burada kirici cümleler pek olmaz forum eski günlerdeki gibi sen sakrak olur.

Hiç kimse pek takmamis, anlasilan herkes klavye basindan kurtaracak Eses'i.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2015 saat 10:21
Yayınlanma Tarihi: 01.10.2015 11:25

IHA

Bursa’da çıkan olayda başından yaralanan Eskişehirspor taraftarını Bursaspor’lu yöneticiler hastanede ziyaret etti.
Eskişehirspor taraftarı Emre’nin Göktaş’ın başından yararlanmasına çok üzüldüklerini ifade eden yeşil-beyazlı kulüp yöneticisi Ahmet Eraslan "Başkanımız Recep Bölükbaşı ve yönetim murulu üyelerimizin geçmiş olsun dileklerini iletiyorum. Bizlerin yaşanan bu üzücü olaydan haberimiz yeni oldu ve hemen ziyaretinize geldik. Münferit bir olay neticesinde Emre tedavi görüyor. Maç öncesinde yaşanan bu münferit olayı Bursaspor taraftarına mal etmemenizi rica ediyorum. Eskişehirspor ile Bursaspor arasında yıllardan beri gelen güzel bir rekabet var. Karşılaşma öncesinde Eskişehirspor yönetim kurulu üyeleriyle de yemekte bir aradaydık. Ancak genç taraftarımız Emre’nin başına talihsiz bir olay geldi. Emre’nin tedavisi süresince bizler yanınızdayız. Tekrar kendisine ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum” dedi.
Tedavisi devam eden Emre ise “ Öncelikle buraya kadar gelip beni ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Sizin de belirttiğiniz gibi talihsiz münferit bir olay yaşadım. Kesinlikle Bursaspor taraftarına mal etmiyorum. Zaten bir kişinin yaptığı bir olaydı. Gelip beni yalnız bırakmadığınız için tekrar çok teşekkür ediyorum” dedi.
Göktaş’ın ailesi ziyaretten dolayı Eraslan’a teşekkür etti.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2015 saat 11:32
Sadece Emre kardesımız degıl.. Benım gordugum 2 arkadasımıza daha ısabet ettı tas hatta su bıldıgımız kaldırım taslarındandı . Park tarafından çevık eslıgınde gıderken hemde . Inegolde dakıkalarca bekleteceklerıne keske stat etrafında guvenlıgı saglasalardı . 3 cevık ne yapabılır ? Bız gelen taslar sonrasında gerı donduk ondekı 3 cevık adeta kosar adımlarla gıdıyordu bagırmasalar durmayacaklardı bıle .
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2015 saat 04:23
Alıntı yapılan Güray26ES

Bursa’da çıkan olayda başından yaralanan Eskişehirspor taraftarını Bursaspor’lu yöneticiler hastanede ziyaret etti.
Olay gazetesi bu habere fotograf ile birlikte yervermis:
http://www.olay.com.tr/tam-kadro-ziyaret/45347/
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2015 saat 17:17
Eskişehirspor taraftarı mı ? artık yok öyle bir şey. orda olupta bağırmayan trpkisini göstermeyen herkese yazıklar olsun
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
Başbakan Pirlo Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı Başbakan Pirlo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2015 saat 18:12
geçen hafta gittiğim bursa deplasmanında bursaspor taraftarları maçtan önce maç esnasında öne geçseler bile yönetime gereken tepkilerini koyamadılar tüh yazıklar olsun bizlere bir bursaspor taraftarı kadar olamıyoruz

bugün maçta taraftarımızdan utandım ne kadar da aciz bir taraftarımız var
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Yer: Turkey
  Alıntı kayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2015 saat 18:16
Bi Skibbeyi bile gonderemiyoruz ya yaziklar olsun bize
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
mert.ES Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
  Alıntı mert.ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2015 saat 18:20
Karşılıklı beste bile giremeyen iki tribün grubu ile hiçbirşey yapılamaz, sadece 20 dakika karşılıklı bağırdık, kalan dakikalar herkes kendi keyfine,

takım düşme potasında düşmesi garanti diye bakılıyor şampiyon biz olacağız bu sene diye anlamsız bi beste 20 kişi ile söyleniyor.

takım rezil futbol oynuyor tribün lideri denen insanlar kendi arasında goy goyunda eğlencesinde

2-0 geri düşmüşüz istifa diye bağıranları üzerine adamlarını salıp bağıttırmamaya çalışıp. sanki bağırsak maç çevirecekmiş gibi havadalar.

önce tribün lideri değişmeli mantıklı ve taraftarı düşünen kendini düşünen değil...
Yukarı
boffin25 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı boffin25 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eki/2015 saat 18:24
bursa 2 0 önde olduğu halde stad istifa diye inledi. bizde 50 60 kişi le istifa diye bağırıyoruz.ne haliniz varsa görün bir şey demiyorum
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır