eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fanatik Gazetesinin Ayıbı...

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Fanatik Gazetesinin Ayıbı...
    Tarih: 03/Kas/2007 saat 15:35

Türkiye ve ESKİŞEHİR'in en çok sattığına inandığım spor gazetesi olan Fanatik gazetesinin yaptığı bir olumsuzluğu sizlerle paylaşmak istedim...

Türkiye'nin ''Kırmızı Şimşekler'' olarak tanımış olduğu ESKİŞEHİRSPORumuz tarihi,taraftarı ve başarıları ile günümüzde bile herkesin sempati duyduğu bir klüp olduğu bir gerçektir...

Ana sayfasında yılda en fazla 1-2 kere yer veren...Ligimizin yer aldığı sayfada sayfanın yarını bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az veren bir gazete olduğunu hepimiz biliyoruz...

Ancak benim gördüğüm bir olumsuzluk da şudur ki ;

Takımımızdan haber yer aldığı zaman koydukları amblem ile ne yazık ki bizim gerçek amblemimizin uzaktan yakından alakası yoktur...TFF 1.LİG sayfasında yer verdikleri 18 takımdan 17sinin amblemi kusursuz koyulmasına rağmen maalesef bizim amblemimiz olan sarı arka fon üzerinde kale ağlarını andıran çizgiler ve onun üzerinde kırmızı E ve siyah S harfleri ile takımımızın meydana gelmesindeki 3 takımı anan 3 yıldızlı amblemimimiz yerine beyaz arka fonlu siyah E harfi ve kırmızı S harfi bulunan baştan savma bir amblem kullanıyorlar...

Belki içinizden çok mu önemli diyenler olabilir ancak bana göre mazisi,taraftarı olmayan takımların amblemi kusursuz yapılmış ŞANLI ESKİŞEHİRSPOR'un ise ambleminin değişik olması benim için önemli kılıyor bu konuyu...

Espark'a asılan sarı lacivert bayrağı indirttirip yerine ESES bayrağı astıkları gibi,türkcell afişlerini e-postalarla tepki gösterdiğimiz gibi şimdi de Fanatik gazetesine gerçek amblemimimizi  yayınlamaları için ahlak kurallları çerçevesinde seviyeli e-postalarla tepkimizi dile getirmeye davet ediyorum...

Umut ediyorum ki yarından itibaren GERÇEK logomuzu Fanatik gazetesinin sayfalarında görürüz...

e-posta adresi: bilgi@fanatik.com.tr

Ayrıca amblemimizden bi haber olan gazeteye e-posta yollarken gerçek amblemimize de yer verebiliriz...Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
sft_eses Liste gör
Yeni Yazar

fevzi
Yer: Turkey
  Alıntı sft_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 15:57

İstanbul basını ne olacak...

ALAYINA İSYA ÖLÜMÜNE ESES!!!
http://www.mizahgazetesi.com
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 16:12
+1
Belki Bir Gün!
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 16:26
ben mesajımı attım ve ektede gerçek amblemimizi yolladım. herkes atsa fena olmaz
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
dogan Liste gör
Yazar

doğan
Yer: Afghanistan
  Alıntı dogan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 16:32
bende bir mesaj yolladım. umarım faydası olur.
afgan doğan
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 16:40

Şu amblemi bi benimseyemediler gittiler.Sadece fanatikte değil bir çok gazetede , internet sitesinde fark ediyorum değişik değişik amblemler kullanıyorlar bizle ilgili haberlerde.Bu orjinal gerçek amblem.Bazen bakıyorum " s" harfini kırık yapıyorlar,arka plandaki topun renki çok koyu sarı oluyor bazende beyaz yapıyorlar , amblemimizde bulunan yeşil - kırmızı  ve siyah yıldızların hepsini siyah yapıyorlar.Şimdide E harfini siyah S harfini kırmızı yapmışlar.Onlara göre önemsiz bir konu olabilir ama bize göre çok önemli bi konu.Tepkimizi belitmeliyiz saygılarımla.
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 17:06
yazık!!
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
eski_nfr Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

memet
Yer: Turkey
  Alıntı eski_nfr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 18:09
alla alla düzeltiririz bea..
ne zaman gelecek o buyuk gece turlar atacagız ESKİŞEHİRDE
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 13:25
Maalesef bugün yine istanbulspor maçıyla ilgili haberde ESES ŞOV!  başlıklı haberde yine yanlış amblem kullanmışlar...Allah sabır versin...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 14:15
evet bugünde aynı naneyi yemişler insaf ya insaff!!
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır