eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 2.Hafta Eskişehirspor 4 - M.Sivasspor 2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2015 saat 21:51
Yeni transferlerimiz genç çocuklar Gekas haeiç bizim taraftar olarak onlari bu sezonun ilk iç saha maçında hoş karşilayip motive etmeliyizki havaya girsinler taraftarda hiç kimsede takima inanç yok bari futbolcular inanip konsantre olup bizide havaya soksunlar... Laval. Defederico. Engin. Anıl. Erkut .Emre Gural kadroda kesin olsun isterim kkalin kafali Skibbe gene mal mal bi kadroyla çikmazsa galip geliriz belkide Şimdilik susuyoruz ve destekliyoruz taraftar olarak sonuna kadar sabredip destekleyecegiz günah tamamiyla bizden gitsinde baktık olmuyo zamani gelince çok guzel konuşuruz
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2015 saat 21:57
Herkes kadroyu unutup açık tribünün dolduğunu ve bağırarak maça başladığımızı düşünsün ; zamanında bundan çok daha kalite olarak kötü kadrolarla oynadık fakat ruh vardı ama onu da bu sene biz aşılamalıyız.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
nahre26 Liste gör
Yazar

Erhan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nahre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2015 saat 00:35
Süper lige ilk çıktığımız yıl kadromuz inanın daha deneyimsiz ve yetenek olarak şimdiki kadrodan daha düşüktü ama biz taraftarlar o kadar yürekten sımsıkı kenetlenerek bağırıyorduk ki takımıda kenetliyorduk bu sezon lütfen öyle bir sezon olsun bırakın ona buna sallamayı
iyi günde sevmedik ki kötü günde terkedelim
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2015 saat 00:58
Alıntı yapılan nahre26

Süper lige ilk çıktığımız yıl kadromuz inanın daha deneyimsiz ve yetenek olarak şimdiki kadrodan daha düşüktü ama biz taraftarlar o kadar yürekten sımsıkı kenetlenerek bağırıyorduk ki takımıda kenetliyorduk bu sezon lütfen öyle bir sezon olsun bırakın ona buna sallamayı
Katiliyorum. Bu seneki kizginligimiz genelde (isbilmezliginden dolayi) yonetime ve bir miktar da (tercihlerinden dolayi) teknik kadroya. Ancak, futbolcularimiz iyi niyetli, takimimiz basariya ac, onlara sirt cevirmek olmaz. Geriye bir tek Passolig engeli kaliyor, malum sebeplerden dolayi ona basindan beri karsiyiz ama ulkede bircok yanlis goz gore gore yapilmasina ragmen duzelmiyor / geri donusu olmuyor, bu tabloyu gordukten sonra da idarecilerin bu konuda olumlu / bizi tatmin edecek adim atacaklarina inanmiyorum acikcasi.
Yukarı
br_65 Liste gör
Yazar

Melih Y.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı br_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2015 saat 04:55
Alıntı yapılan matt

Alıntı yapılan nahre26

Katiliyorum. Bu seneki kizginligimiz genelde (isbilmezliginden dolayi) yonetime ve bir miktar da (tercihlerinden dolayi) teknik kadroya. Ancak, futbolcularimiz iyi niyetli, takimimiz basariya ac, onlara sirt cevirmek olmaz. Geriye bir tek Passolig engeli kaliyor, malum sebeplerden dolayi ona basindan beri karsiyiz ama ulkede bircok yanlis goz gore gore yapilmasina ragmen duzelmiyor / geri donusu olmuyor, bu tabloyu gordukten sonra da idarecilerin bu konuda olumlu / bizi tatmin edecek adim atacaklarina inanmiyorum acikcasi.

Benim umudum tukeniyor. Yanlis anlasilmasin ne futbolcudan ne hocadan ne de yonetimden kaynakli. Taraftar illa benim istedigim olsun benim istedigim futbolcu alinsin benim istedigim hoca gelsin diyor Olmayinca da agzina ne geliyorsa soyluyor. Bu takimin hocasini futbolcusunu yorar. Adamlar iyi niyetli birseyler icin cabaliyor taraftar hocayi topcuyu asagiliyor. Umarim xsadece gelip burda yazanlar boyle dusunuyordur. Biz aslinda sadece formalitede dusmedik. Bu taraftar armasini tasiyan futbolculari asagilamaya basladigi gun onlara inanmadigi sahip cikmadigi gun dustuk.. super ligte oynasan ne yazar ptt de oynasan..

Birlik beraberlik taraftarlarin bireysel kaprisleri yuzunden bozulmaya basladi. Ilk kivilcim gecen devre arasinda oldu. Ama Gencler macini kazandik bi de gs kupa maci her sey duzeldi. Benim kizdigim nokta bu taraftar artik sahaya olumlu yonde etki edemiyor aksine takim, taraftari atesliyor taraftar takimi degil.

Biri gencler biri mersin biri rize biri yilmaz vural biri hikmet karaman vs vs hayrani. Hic eskisehirspor hayrani yok... sanarsin can atanlar yalcinlar serkan balcilar ibrahim ozturkler gelse bu takim sampiyon olacak...
Yukarı
EMRE 26 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Antigua And Barbuda
  Alıntı EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2015 saat 10:03
Sakarya'dan geleceğim maça. Allah'ın izniyle maçı alacağız inşallah. Artık onu bunu eleştirmeyi bırakalım. Sene sonuna kadar takıma sonsuz destek ve sonunda protesto. Takımı desteklemeden düşüren çok arkadaşımız var maalesef. Biz en kötü durumumuzla taraftarla çok almış taraftarız. İnşallah pazar günü de öyle olacak.
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2015 saat 10:31
Eyy ruh ! Geldiysen masaya bir kaç kez vur !!
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2015 saat 10:38
Alıntı yapılan lvntkrgl

6-7 bin kişiyle o ruhu cagirabiliriz bence .
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2015 saat 10:57
Alıntı yapılan ecayirli26

Alıntı yapılan lvntkrgl

Skorla ilgilenmeden... Topcualra takılmadan sadece ESKİŞEHİRSPOR için yapılacak 90 dakika tezahurat once sivası bitirecektir...
GERÇEK ESKİŞEHİRSPOR tribunu ile ölü bile dirilip sahada paşalar gibi top oynar...

Protestonun son dudukten sonra yapılması... gerekirse stad gece yarısına kadar terkedilmeyip protesto oyle yapılmalı...

UNUTULMAMALI ki maç esnasındaki protesto oncelikle kendine güveni olmayan futbolcumuza etki edecektir... Olan kapasitesi de darmadağın olacaktır...

Lütfen ama lütfen protestonuzu maçın ardına saklayın...

ESKİŞEHİRSPOR'un tek umudu kaldı oda 12. ADAM....

Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
boffin25 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı boffin25 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2015 saat 11:19
Alıntı yapılan cavki

Alıntı yapılan ecayirli26

Alıntı yapılan lvntkrgl

Skorla ilgilenmeden... Topcualra takılmadan sadece ESKİŞEHİRSPOR için yapılacak 90 dakika tezahurat once sivası bitirecektir...
GERÇEK ESKİŞEHİRSPOR tribunu ile ölü bile dirilip sahada paşalar gibi top oynar...

Protestonun son dudukten sonra yapılması... gerekirse stad gece yarısına kadar terkedilmeyip protesto oyle yapılmalı...

UNUTULMAMALI ki maç esnasındaki protesto oncelikle kendine güveni olmayan futbolcumuza etki edecektir... Olan kapasitesi de darmadağın olacaktır...

Lütfen ama lütfen protestonuzu maçın ardına saklayın...

ESKİŞEHİRSPOR'un tek umudu kaldı oda 12. ADAM....

ne protestosu bizim maçlarda protesto gol yedikten sonra başlar gol atınca son bulur kimse kimseyi kandırmasın bence tribünü yönlendiren aşkı şehirde 300 400 kişi var alteste 400 500 kişi geri kalan taraftarımız sadece kalabalık gösteriyor stadı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır