eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İbrahim Halil Öner

Cevapla Cevapla Sayfa  123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: İbrahim Halil Öner
    Tarih: 26/Tem/2015 saat 19:21
Tavşanlı Linyitspor, Eskişehirspor'un genç forvet oyuncusu İbrahim Halil Öner'ı 1 yıllığına kiraladı. İbrahim 1996 doğumlu. İbrahim geçen sezon u19 ve u21 liglerinde toplam 22 gole imza atmış.

Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2018 saat 22:48
Arşive baktım, yeni buldum, sabırla çalışmanın meyvesi. Birkaç pozisyona girdi, şutları iyi, yer tutması iyi. Inşallah daha da gelişir.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2018 saat 09:45
i.halil sende bir ışık görüyorum
bu maçta oynayacağın içime doğmuştu.
başarıların daim olsun
Yukarı
Karadağlı Liste gör
Yazar

Hasan Ak
Yer: Düzce
  Alıntı Karadağlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2018 saat 10:46
Çok maç eksiği var..
Nitelikli eğitim en büyük katma değerdir.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2018 saat 11:28
ben hızını isteğini çok beğendim gerçi kuzey kale arkasındaydım çok uzaktım hep oynamasını istedim başarılar dilerim.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2018 saat 18:42
Benim Mehmet Özcan ile beraber en beğendiğim futbolculardan birisi. Tamam gol atamadı falan ama çok koşuyor. Sonuna kadar mücadele ediyor. İleriye atılan çoğu topu indiriyor, topu ilerde tutuyor. Topu ilerde tutmak bizim takımımız için çok önemli. Gazişehir maçında galiba sakatlandı umarım ciddi değildir. Alternatifi büyük ihtimal yoktur.
Yukarı
yasin333 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı yasin333 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2019 saat 03:05
Kusura bakmasın hakkı ödenmez gerçekten hava toplarında falan çok iyi prea yapması mükemmel ama golcülük yok ve oyun zekası pek iyi değil.Belki kendisini geliştirir genç takım varken mecburen pres yapmak zorundaydı ama şimdi oynarsa yine ona top getirenler olacak gücünü fazla harcamasına gerek kalmayacak.
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2019 saat 10:00
Özellikle sosyal medyada İbrahim Halil ÖNER'in performansı hakkında eleştiri sınırını dahi aşan çeşitli yazılar okuyorum. Ben de kendimce bu konuda bir şeyler yazmak istedim. Her şeyden önce sevdiğim bir söz ile başlayayım konuya "YOLA ÇIKTIKLARINI YOLDA BULDUKLARINLA DEĞİŞMEYECEKSİN"

Peki… Bakalım, sene başında “YOLA ÇIKTIĞIMIZ” 21 yaşındaki futbolcumuz neler yapmış?
- 23 Lig maçımızın tamamında ilk 11'de sahaya çıkmış (Tüm maçlarda forma giyen diğer oyuncumuz da Mehmet Özcan)
- Bu maçların bu maçların 17 tanesinde 90 dakika oynamış, toplam 1915 dk. ( 25 maçta 17 tane 90 dk. Maç çıkarmak bir santrafor için çok zor bir istatistik)
- 5 gol ve 2 asisti var (25 gol attığımız düşünülürse attığımız her 3 golün birinde direkt katkısı var)
- Benim izlediğim maçlarda İbrahim Halil ile ilgili dikkatimi çeken şey bu maçların genelinde hücumda pres yapması (yani sürekli koşuyor)
- Lucescu tarafından genç aday kadroya çağırıldı. Oynadığı maçta hat trick yaptı...

Bu verilerden sonra tekrar dönelim İbrahim'i değerlendirmeye... İbrahim'in oynadığı santrafor genel olarak kanat oyuncularından sonra en çok yorulan mevkidir, hele bir de İbrahim gibi sürekli pres yapıyorsanız. Bu mevkinin oyuncuları çok faule maruz kalır, sakatlık riski yüksektir. Formsuzluklar aynı şimdiki gibi daha bariz gözükür, bir anda istenmeyen adam olabilirsiniz. Bu nedenle Real Madrid, Barcelona gibi takımlarda bile süper bir santrafor her maç hem de bunun çoğunu ilk 11 olarak oynayamaz. (Suarez ve Benzema gibi kaliteli ayaklara bakabilirsiniz) En azından 1-2 maç dinlendirir hoca ya da sakatlık, formsuz olduğunuz haftalar olur...

İbrahim ise bu sezon "gık" demeden her maç sahaya çıktı... Bazı maçlarda sedyede oyundan alınsa da ertesi maç yine gıkını çıkarmadan sakat sakat ve yorgun yine maçını çıkardı. Bakın dikkat edin daha hiç lig tecrübesi olmayan, 21 yaşındaki bir gençten bahsediyorum...

Geçmiş böyle bir de geleceğe bakalım... Kaan Gül'ü saymazsak ve Çapa hoca şapkadan tavşan çıkarıp yeni bir santrafor icat etmezse İbrahim dışında elimizdeki tek santrafor Emre Güral... Bir kere her şeyden önce zamana ihtiyacı var, o zamanı bulsa bilse ne yapacağı muamma... İbo iyi Emre kötü demek istemiyorum. Formamızı terleten her oyuncu, iyi niyetle mücadele ettiği sürece başımızın üstünde yeri vardır... Emre'nin gelişine sevinsem de gidişini (lig bitmeden ve ligte kalma umudumuz varken gitmiştive ayrı kaldığı süreçte bize yaşattıklarını da bir kenarda tutuyorum.).. Gelsin, zaten Emre’yi tekrar bağrımıza bastık ama bu abartılı ilgi ve alkış "YOLA ÇIKTIĞIMIZ" İbrahim'e de aynı zamanda bir ayıptır... Neyse konuyu dağıtmayayım özetle Emre'nin hazır olmamasından dolayı geçmişte olduğu gibi bugün de, gelecekte de İbrahim'e ihtiyacımız var...

Peki ne önerirsin derseniz: İyi bir santrafor olma yolunda giden, gayretli, çalışkan fakat şu an formsuz olan kardeşimizi Adana Demirspor maçında her tribün ayrı ayrı çağırıp alkışlayalım. Sosyal medya hesaplarını kapatacak kadar etkilenmiş, morale ve desteğimize ihtiyacı var... Tribün liderlerimiz bu konuda çok duyarlı insanlar... Onların desteğiyle ve organize etmesiyle İbrahim'i yeniden kazanalım... Futbolcusunu 2 gol kaçırınca sırtını dönen ve üç günlük transfere yeni oyuncak alınan çocuk gibi özel ilgi gösteren istanbul seyircisi gibi olmayalım... Çağıralım her tribüne tek tek alkışlayalım İbrahim'i...

Sahip çıkalım bizim çocuğumuza, Ne dersiniz?

Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2019 saat 10:28
Engin Abi ellerine sağlık

Adana Demir maçında tribüne çağıralım destek olalım, moral verelim. İbrahim in mücadelesi yeter.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2019 saat 14:51
Skor taraftarlarına inat Halil İbrahim !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır