eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

#diegoyuyedirmeyiz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2015 saat 08:45
bahadır unalan farklı , başkan farklı konuşuyor.diego yu da boffini de harcayacaklar.
mesut birşeylerin kokusunu almıştır. diego bizim cefakar fevakar oyuncumuz. bu mesut un oyunu. herkesin dikkatine...
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2015 saat 08:54
Diego'nun taraftarla olan ilişkilerini biliyoruz.Biz onu çok seviyoruz, o da bizi çok seviyor. Kimsenin buna itirazı yok. Tribüne koşması, taraftara el sallaması bizim gönlümüzü fethetmeye yetiyor.Taraftarlar olarak çok yaşa Diego dememiz bizi sevmesi için yeterli. Ama klüple ilişkilerine gelince kazın ayağı başka. O zaman "profesyonellik" ilk planda. Yüksek ücret almak zorunda,ödemeleri gecikmesiz yapılmak zorunda, izin talepleri asla geri çevrilmemeli,bütün istekleri eksiksiz gerçekleştirilmeli.Kısaca tam bir profesyonel.Bugün ES ES ise yarın başka bir takım olmasının kendisi açısından hiçbir farkı yok.
Taraftarımız Diego , ya da diğer oyuncularımızı bu gözle görüp, futbolcular için çok anlamlı olmayan duygusallığı bir kenara bırakırsa bu oyuncuların takımda kalıp kalmaması konusunu daha sağlıklı değerlendirebiliriz.
since1965
Yukarı
£$£$ Liste gör
Usta Yazar

Aydın
  Alıntı £$£$ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2015 saat 09:03
ıyısını alamıyosan yerıne neden gıdecekmıs ?Gidecek olan yonmetım takımı nerden nereye getırdı.
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2015 saat 09:32
Alıntı yapılan eda2626

Başkanın açıklamasından tam metin http://t.co/Gy7FNEEhMH

Alıntı yapılan esesin askeri

Başkan açıklamış``aidiyet duyguları gelişmemiş´´diye. 
Aidiyet: Bir insan, kendisini bir yere ait hissetmiyorsa, orada ne gelişme olur ne de sağlıklı süreçlerden söz edilebilir diye açıklanır. 
O zaman bu arkadaşa yol vermeliyiz duygusal davranmamalıyız. 

Bu mesut denen şahsiyet istiyor ki adama para vermeyim ama adam sesini cikarmasin. Çıkarırsa aidiyeti gelismemistir ona gore. Ulan senin neren gelişmiş sizin bu takima gram sevginiz ve aidiyet duygunuz varsa ben bu sevdadan vazgecerim
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2015 saat 09:34
Diegonun aldığı para ile ilgili iki taraf karşılıklı anlaşmadınız mı ?
Adam size zorla bu parayı vereceksiniz mi dedi ?
Şimdi kıvırtmanın anlamı ne ?

Siz elemanlarınızın maaşını geciktiriyormusunuz ? Sayın Hoşcan !
Yada sene sonu zam yapmak yerine geçen sene çok maaş verdim , bu sene maaşlarda indirim yapıyoruz deyip indirim yapmayan elemanlarınızı işten mi çıkarıyorsunuz acaba ?

Bir futbolcuyu beğenmezsiniz ,performasın düştü artık çalışamayağız dersiniz olur da yok aidiyet duygusuymuş ,parası geçikince huzursuzluk çıkarıyormuş falan !!!

Yakışmıyor ...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
ahmetbalkan Liste gör
Yazar

ahmet
Yer: Turks and Caicos Islands
  Alıntı ahmetbalkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2015 saat 10:06
Alıntı yapılan karargah26

Alıntı yapılan eda2626

Alıntı yapılan esesin askeri

Başkan açıklamış``aidiyet duyguları gelişmemiş´´diye. 
Aidiyet: Bir insan, kendisini bir yere ait hissetmiyorsa, orada ne gelişme olur ne de sağlıklı süreçlerden söz edilebilir diye açıklanır. 
O zaman bu arkadaşa yol vermeliyiz duygusal davranmamalıyız. 

Bu mesut denen şahsiyet istiyor ki adama para vermeyim ama adam sesini cikarmasin. Çıkarırsa aidiyeti gelismemistir ona gore. Ulan senin neren gelişmiş sizin bu takima gram sevginiz ve aidiyet duygunuz varsa ben bu sevdadan vazgecerim
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2015 saat 10:28
Sus be artik Mesut göndermek istediğin her adama boq attin.Erkan Zengin ben bu takimda kalmak istiyorum derken yildirma politikası uyguladilar adam sonunda gitmek istiyorum deyince karaktersiz damgasi vurdular. Diegoda sira. Kendini buraya ait hisseden ne kadar adam varsa yollayin.Erkan Hürriyet Diego.Harbiden boşuna Boşcan deniyorlar sana..
Yukarı
akıncıspor Liste gör
Yazar

Kaan
Yer: İstanbul
  Alıntı akıncıspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2015 saat 10:41
Hiç heves bırakmadınız insanda.
Şuan sadece biz biliyoruz içimizdeki kepazeliği, lig başlayınca ilk maçta farkı yiyince bütün Türkiye görecek.

İlk mesajımın böyle iç karartıcı bir mesaj olmasını hiç istemezdim.
Yukarı
ulm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: Eskisehir
  Alıntı ulm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2015 saat 11:03
Alıntı yapılan akıncıspor

Hiç heves bırakmadınız insanda.
Şuan sadece biz biliyoruz içimizdeki kepazeliği, lig başlayınca ilk maçta farkı yiyince bütün Türkiye görecek.

İlk mesajımın böyle iç karartıcı bir mesaj olmasını hiç istemezdim.

yürü git mubarek günde kim kimden fark yiyiyor
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              
Yukarı
scream1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
  Alıntı scream1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2015 saat 17:16
Afiyetle yedirdik. Şimdi izliyoruz. Forumda bir kaç sayfa ahlar vahlar sürer sonra ortalık durulur. Sonuç olarak diegoyu yediler daha kimleri kimleri yiyecekler ve biz hiç bişey yapmadan izlemeye devam edeceğiz. Büyük taraftarada bu yakışır...
''Tapmadık Asla Paraya Pula!''
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır