eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

#diegoyuyedirmeyiz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
Online Durum: Offline
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2015 saat 19:11
Alıntı yapılan ender_26esk

Kızılcıklı dediğin gibi sen kabul edebilirsin. ama işveren seni tüü-kaka ilan eder seni malzeme unsuru olarak görürse sende uyuz olup indirime gitmemiş olabilirsin.

Aslolan işveren değildir. İştir yapılan görevdir. Burda işverenin hoşcan olduğunu düşünürsek. Diego verilen ücrete razı gelse okey dese belkide yönetim değişince en değerli en vazgeçilmez en el üstünde tutulan topçu olacaktı.

Zaten taraftar tarafından ne kadar sevildiğini biliyordu. Kaldığı takdirde bu sevginin kat kat artacağınıda tahmin etmeliydi.

Eskişehir
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2015 saat 19:13
kardeşim düşüncene saygı duyuyorum ama işveren hoşcan olamaz. o sadece görevli olur. belirli süreliğine görev almış birisi. kısacası babasının çiftliği gibi yönetemez külübü. Diego yu gönderirse daha kaliteli birini getircek ki 50. yılımızda güzel bir takım izleyelim.

işveren hoşcan değildir olamaz da. işveren taraftardır. esas olan taraftar.
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2015 saat 19:19

kardeşim düşüncene saygı duyuyorum ama işveren hoşcan olamaz. o sadece görevli olur. belirli süreliğine görev almış birisi. kısacası babasının çiftliği gibi yönetemez külübü. Diego yu gönderirse daha kaliteli birini getircek ki 50. yılımızda güzel bir takım izleyelim.

işveren hoşcan değildir olamaz da. işveren taraftardır. esas olan taraftar.

Diyorsun ki iş veren seni tüü kaka olarak gösteriyor. Sonra işveren taraftar diyorsun.

Sizin dediklerineze göre işveren yönetimdir. Taraftarda sendika gibi düşünün. Ne kadar baskı yaparsa yapsın işverene bazı şeyleri değiştiremez.

Her neyse 200bin için gittiyse canı sağolsun. Boşuna dil dökmeye tartışmaya gerek yoktur bence
Eskişehir
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2015 saat 19:24
kardeşim ben onu örnek vermek için verdim. kendimizden de örnek verdim maaş filan. kısacası Mesut Hoşcan bu külübü babasının çiftliği gibi yönetemez.

öncelikle seçim çalışmasında ÖNCE GÜVEN diyen birisi yaptıklarıyla çelişiyor mu çelişmiyor mu? Diego gider Mongongu gelir bunlar sorun değil. sürekli değişim olacak. Diego nun gidişine bağlamayalım olayı. Diego nun gidişini eleştirenler artık bıktığı için eleştiriyor. sadece olayı Diego veya Ahmet e Mehmet e bağlamak yanlış.

benim için ve genel olarak eleştirenler için konu Diego nun gidişi değil. Mesut Hoşcan ın yönetim tarzı.
Yukarı
1965es Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
  Alıntı 1965es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2015 saat 19:25

Hüseyin Abi sakatlık futbolun doğasında var. o zaman sözleşmeye sakatlanırsan alacağın ücrette indirim yapacaksın gibi bir madde koyulur.

normal çalışandan örnek verdik. Grip oldum verimim düştü maaş almıyor muyum?

özellikle dediğiniz sakatlık başladığı zaman olur. sakatlık süreci geçmiş bitmiş ondan sonra. bu ne perhiz derler.

sevgili renkdaşım,
bu yapılan işin riskidir milyon eurolar bu yüzden veriliyor, kulubumuzde durmak istemeyen futbolcu bir puntuna getirip kaçıp gitti. kulupte istemediği oyuncunun sözleşmesini fesh edebilir bunlar farkklı mevzular

asıl problem diegonun sözleşmesi bitmişken mevcut yönetimin sözleşme yenilemesi ve sonrada bunu değiştirmek istemesi iş burada kopuyor

diegonun verimsiz olduğunu biliyordun neden imza attırdın 1.1 milyon euro verdin performansa dayalı bir sözleşme yapılabilir diego eski günlere döndüğünde primlerle 1.1 milyon euroyu verebilirdin nasılkı geklasta farklı bir sözleşme yaptın diegodada yapılabilrdi ogünkü anlaşma acaba seçim yatırımımıydı
demezlermi

aynısı boffine de yapıldı sözleşme yenilenid ve şimdi kulup bul deniliyor

eğerki ortada bir takım sorunlar varsa basın sözcün bunları bir takım açıklıklar getirmeli

futbolcuyu taraftarın önüne at demiyoruz ama bazı gerçekleride hepimiz bilmeliyiz

şimdi diego eğer antalyada bildiğimiz diego gibi oynarsa ve bunu ilk maçtan itibaren yağparsa o zaman ne düşünmeliyiz bunu sorgulayın , diegonun gitmesini
değil

İlk NefES Son NefES
Yukarı
cavki Liste gör
Deneyimli Yazar

Tahsin CAVKAYTAR
Yer: Istanbul
  Alıntı cavki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2015 saat 19:27
Alıntı yapılan 26

Kızılcıklı dediğin gibi sen kabul edebilirsin. ama işveren seni tüü-kaka ilan eder seni malzeme unsuru olarak görürse sende uyuz olup indirime gitmemiş olabilirsin.

Aslolan işveren değildir. İştir yapılan görevdir. Burda işverenin hoşcan olduğunu düşünürsek. Diego verilen ücrete razı gelse okey dese belkide yönetim değişince en değerli en vazgeçilmez en el üstünde tutulan topçu olacaktı.

Zaten taraftar tarafından ne kadar sevildiğini biliyordu. Kaldığı takdirde bu sevginin kat kat artacağınıda tahmin etmeliydi.

İş işveren ilişkisine çevirirsen olayı şunu unutnaman gerek... işletmeleri sanayi ve hizmet üzere ikiyr ayırman gerek...
Sanayide aslolan makinelerdir ve asgari ücretle adam çalıştırırsın çokta kalifiye adam olmasada olur... kalifiye eleman sadece üretim kapasitene etki eder...

Hizmet tabanlı üretim yaptığında ise eleman kilit rolu üstlenir... seni vezirde eder rezilde...
Restoranda garsonun hizmeti iyi ve güleryüzlü yapmazsa en iyi yemeğide yapsan işletmen uzun ömürlü olmaz...

Futbolcun mutlu olmazsa yüreğiyle oynamazsa verim alamazsın...

Gonulsuz ilişkiden çocuk olmaz...

O yuzden insanın emeği hammadden ise personeli baştacı edeceksin ve en iyi personel sende olacak...

Sen sevdadan otesin ESESim..
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2015 saat 19:28
aslında bende senin söylediklerini demek istiyorum Hüseyin abi. yukarda da yazdım benim itirazım diego ahmet mehmet değil. Hoşcan ın amatör yönetim tarzı.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2015 saat 20:25
Diego antalyada bence konu saçma oldu kapatılsın satildigina ben gerçekten çok Üzgünüm ama gitti artık
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
chapman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

h.ç
Yer: Konya
  Alıntı chapman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2015 saat 21:27
Kapatılmasın! Sürekli en üstte bu başlık olsun.
Es - Es
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2015 saat 14:59
Çatır çatır yediler daha ne yapacağız
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır