eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Spor Toto Süper Lig 2015-2016 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 189190191
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2016 saat 20:00
Başakşehir 2 Fenerbahçe 1

Başakşehirin yenmesi şu açıdan iyi Fener iddasız kalıyor Sivas son maçını kazanabilir. Sivas daha fazla asılacak Kayserispor maçına.

Ayrıca Başakşehir Avrupa kupalarına katılmayı garantiliyor. Bizim maçta iddasız olacak.

Dezavantajına gelirsek. Rize son maç Başakşehir ile oynayacak İddaasız Başakşehir evinde ne yapar soru işareti ?

Haftaya bjk Osmanlıspor'u yenmesi gerekli. Son hafta gs 5. sıra için iddaalı olması gerek. Çünkü Gs-Kayserispor maçı var.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2016 saat 23:15
Bu iddaa oranlati ne oyle. Trabzondan 6 yiyen rizenin orani iddiali antep karsisinda 1.50 . Kayseriye 1.55 vermisler. Ozellikle rizeye sastim hayirdir ayarli mi maclar bilmedigimiz olaylar mi dönüyor.
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2016 saat 23:53
Alıntı yapılan grezores

Bu iddaa oranlati ne oyle. Trabzondan 6 yiyen rizenin orani iddiali antep karsisinda 1.50 . Kayseriye 1.55 vermisler. Ozellikle rizeye sastim hayirdir ayarli mi maclar bilmedigimiz olaylar mi dönüyor.

İddaa şirketleri genelde bu oranları patlama ihtimali olan maçlara koyuyor.Cunku oran banko gibi gözükür ve ülkemizde çoğu kişi   bayiye gidip sadece oranlara göre kupon yapıyor.Insallah biz yeneriz..
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2016 saat 01:25
Onlar beraberlik oranları grezores.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2016 saat 01:34
Her şey bizim lehimize gelişiyor, şekilleniyor ama biz kazanamıyoruz maalesef.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2016 saat 13:46
Alıntı yapılan champions26

Başakşehir 2 Fenerbahçe 1

Başakşehirin yenmesi şu açıdan iyi Fener iddasız kalıyor Sivas son maçını kazanabilir. Sivas daha fazla asılacak Kayserispor maçına.

Ayrıca Başakşehir Avrupa kupalarına katılmayı garantiliyor. Bizim maçta iddasız olacak.

Dezavantajına gelirsek. Rize son maç Başakşehir ile oynayacak İddaasız Başakşehir evinde ne yapar soru işareti ?

Haftaya bjk Osmanlıspor'u yenmesi gerekli. Son hafta gs 5. sıra için iddaalı olması gerek. Çünkü Gs-Kayserispor maçı var.

Sanırım Başakşehir daha garantilemedi. Ama yüzde 99 gibi bir şey. Ben Rize-Antep maçından beraberlik bekliyorum ama son hafta Rize, Başakşehir'i yenebilir. Tabiki normal şartlarda Başakşehir, Rize'yi yenebilecek takım ama bunun yanında bizi de yenebilecek takım. Ya da Eskişehir'e bir kıyak geçeyim, Rize'yi düşüreyim isterse duruma göre bunu da yapabilir.

Her neyse biz kesinlikle kazanmalıyız. Bunun dışında bizi ilgilendiren tüm takımların maçlara berabere bitsin. HEr şey son hafta belli olsun isterdim.
Her zaman her yerde
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 189190191

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır