eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 Sezonu Forma Tedarikçisi Nike

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Online Durum: Offline
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2015 saat 23:46

bursanın formalarıda ayrı bi ilginç puma da sapıtmış
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 00:02
Yarın açıklanacak olan formaların modelleri, umarım 3 tane olur;

1-Challange Jersey keşke diyorum.

2-Energy III Jersey

3-Precision III Jersey buna banko diyorum

4-Sash Jersey sarısına ikinci banko

5-Tropy II Jersey bu sezon giydik.

6- Striped Division Jersey bu sezon giydik çubuklu.

7- Striker III Jersey geçen sezon giydik.

8- Victory Jersey bu sezon giydik.

9- Park Derby Jersey bu sezon mercan ve mavisi satışa çıktı

10- Park V Jersey
ANTİ-BİZANS
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 00:07
Hocam dediklerine ek bir 50.Yıl forması olsaydı güzel olurdu futbolcular için değil belki ama taraftara çıksaydı en azından .
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 00:17
Keşke bunlar anca alevli tişört bastırsın..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 01:30
Alıntı yapılan EsBoraEs

Alıntı yapılan MKemal

http://www.eskisehiryenigungazetesi.com.tr/spor/yenis-sezon-formalari-gorucuye-cikiyor-h11796.html

Eğer yeni sezon formalar bunlar ise ;

4 ve 8. resimler ilk sezonumuzdaki, 8.resimdeki ise efsane "KIRMIZI ŞİMŞEKLER" olarak adlandırılmamızı sağlayan, Türkiye'ye bizi tanıtan formadır. (50.yıl forması olmalıdır)

7.resimdeki forma da oldukça güzel, İnşallah bunlar seçilmiştir.

Yok Kemal abi o formalar bizim içimizden çıkma ya Starsky ya da bidon26 yapmıştı, öyle hatırlıyorum. Bizden alıp haber diye yapmışlar işte, nike vermez o kalıpları bize..

Evet ben yapmıştım geçen sene yanlışım yoksa <

gelecek sezon için de bunları yapmıştım

Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
Keçedayı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Keçedayı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 02:36
Yönetimden bir kaç kişiyi (küfür veya hakaret etmeden) eleştirmemin akabinde üyeliğim (Starsky) açıklama yapılmadan dondurulmuştu. Yeni bir hesapla yeniden buradayım.

Forma sadece forma değil. Bir insanın bir işi ne derece ciddi bir şekilde yapıp yapmadığını görmek için estetiği ne denli önemsediğine bakmak gerekir.
Belki en çok yorum yaptığım konu forma konusudur. Eskişehirspor bir şiket gibi profesyonelce idare edilecekse ilk etapta en asgari şey olan ve dışarıya karşı bir "şirket" hakkında bir fikir veren ilk şey formadır.
Oyuncular, teknik heyet, taktik, sistem hakkında yıllarca konuşuruz ve bir arpa boyu yol alamayabiliriz (nitekim öyle de oluyor) çünkü yönetimsel hatalar bunları doğuruyor.
Eskişehirspor bir markadır; bunu ego tatmini olsun veya hoş bir slogan olsun diye söylemiyorum. Bu bir gerçek. Arkasındaki kitleyle, kayıtsız şartsız bu markaya olan güvenle, Eskişehirspor çok güçlü bir marka. Bugün dünya ekonomisinde, birazcık itibar kaybında, bir muallak bir durumda yatırımcı parasını çekiyor ve şirketler iflas ediyor.
Futbol kulüpleri böyle değil. Futbol kulübü yönetmek başka sektörde herhangi bir şirket yönetmek çok daha basit.
Bugün bu marka değerinin farkında olmayan bir yönetimimiz var ve malesef bu marka değerine yakışan, bu markanın geleneklerini yansıtan bir (1!) forma üretmekten aciz insanlar tarafından yönetiliyoruz.
Teşekkürler Mesut Hoşcan ve büyük yönetim kurulu üyeleri...
Yukarı
latilES Liste gör
Yazar

Levent
Yer: İZMİR
  Alıntı latilES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 09:07
Alıntı yapılan Bidon26

Alıntı yapılan EsBoraEs

Alıntı yapılan MKemal

http://www.eskisehiryenigungazetesi.com.tr/spor/yenis-sezon-formalari-gorucuye-cikiyor-h11796.html

Eğer yeni sezon formalar bunlar ise ;

4 ve 8. resimler ilk sezonumuzdaki, 8.resimdeki ise efsane "KIRMIZI ŞİMŞEKLER" olarak adlandırılmamızı sağlayan, Türkiye'ye bizi tanıtan formadır. (50.yıl forması olmalıdır)

7.resimdeki forma da oldukça güzel, İnşallah bunlar seçilmiştir.

Yok Kemal abi o formalar bizim içimizden çıkma ya Starsky ya da bidon26 yapmıştı, öyle hatırlıyorum. Bizden alıp haber diye yapmışlar işte, nike vermez o kalıpları bize..

Evet ben yapmıştım geçen sene yanlışım yoksa <

gelecek sezon için de bunları yapmıştım

Iste olmasi gereken formalar. insan bakmaya doyamiyor. Eline sağlık. Ama maalesef bu formalari sadece tasarimlarda gorebilecegiz.
Sen ES Kİ Efkarımız dağılSın.
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 09:22
Alıntı yapılan EsBoraEs

Yarın açıklanacak olan formaların modelleri, umarım 3 tane olur;

1-Challange Jersey keşke diyorum.

2-Energy III Jersey

3-Precision III Jersey buna banko diyorum

4-Sash Jersey sarısına ikinci banko

5-Tropy II Jersey bu sezon giydik.

6- Striped Division Jersey bu sezon giydik çubuklu.

7- Striker III Jersey geçen sezon giydik.

8- Victory Jersey bu sezon giydik.

9- Park Derby Jersey bu sezon mercan ve mavisi satışa çıktı

10- Park V Jersey

1 ve 3. çok güzel keşke bizim olsa
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 09:53
Özel forma falan olmayacak arkadaşlar yine atlet tarzı formalarımız olacak,boşuna heyecanlanmayın
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 10:47
Yukaridaki formalar olsa kosa kosa gider alir insanlar. Ama bizimkilere yine 5 sene onceki modelleri kaktirirlar
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır