eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 Sezonu Forma Tedarikçisi Nike

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101112
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sinanes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı sinanes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2015 saat 14:43
kalan tüm damalı formaların üzerinde eti yazısının üzerinde lekeler var??
söylenen sol üsteeki arma basıldığında 2 ye katlandığı için izin ortadaki eti armasına geçmiş.. varmı böyle bişi yaa
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2015 saat 15:12
Alıntı yapılan sinanes26

kalan tüm damalı formaların üzerinde eti yazısının üzerinde lekeler var??
söylenen sol üsteeki arma basıldığında 2 ye katlandığı için izin ortadaki eti armasına geçmiş.. varmı böyle bişi yaa

Ben de eve gelince fark ettim :/ demek orda da fark etsek değiştirme imkanı olmayacaktı. Hafif bi yuvarlak gibi bişey var logonun üstünde.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
gokhanbey26 Liste gör
Yazar

Gökhan ALAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı gokhanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2015 saat 07:26
Yönetim in bu sezon hiç bir futbol klubünün giymeyecek dediği damalı formayaı Antalyaspor Hentbol takımına giydiriyor.
http://antalyaspor.com.tr/07/haberler/item/959-hentbolde-3-onemli-imza.html
İnadına EsEs
Yukarı
larrikin Liste gör
Yeni Yazar

Burak Ünver
  Alıntı larrikin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2015 saat 19:42
Bugün aldım formamı beklediğimden kaliteli çıktı. Yorumlarda eleştirilmiş ama ben gayet kaliteli buldum. Herhangi leke katlama izi vs yok. Sadece 50. yıl logosunda katlama izi var oda sıkıntı değil. Tek sorun Eskişehirspor'un mağazasında verdikleri poşet pazarcı poşeti gibi ya poşetmi bastıramamışlar anlamadım ?

Yukarı
Keçedayı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Keçedayı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 02:57

Yukarı
Keçedayı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Keçedayı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 02:58
Yazarak anlatmaya çalıştık olmadı. Bu sefer de böyle deneyelim. Belki amblemi basan hırt görür de kafaya dank eder.

Çocukların formalarına da dikkati çekerim...
Yukarı
skipper Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: istanbul
  Alıntı skipper Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2015 saat 09:14
Damalı formanın S bedeni yok.Bekliyoruz acaba sezon boyunca olcak mı? Ayrıca internet alışverişinde formanın arkasına yazı yazdırmak istesek öyle bir seçeneğimiz de yok sanırım. Bir işi düzgün yapın be. Ulan destek olalım diye donumuzu bile burdan alıyoruz değsin bi kere düzgün iş yapın. Diğer formaların da bazı bedenleri yok.
Yukarı
EsEsliEkin Liste gör
Yeni Yazar

Ekin Berke Baran
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsEsliEkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2015 saat 12:02
Siz hangisinden alıcaksınız? Ben damalı ve kırmızı arasında kaldım da ?
ES-Kİ-ŞE-HİR
Yukarı
AShen Liste gör
Usta Yazar

Ali
Yer: Hatay
  Alıntı AShen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2016 saat 18:29
Milli takım için yapılan kırmızı forma, tam bizlikmiş. Hatta milli takımdan daha çok bize yakışır. Seneye düşünülebilir bence...
E S E S
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2016 saat 19:42
Bizim düz kırmızı formamizin rengi yanlış değil mi?

Benim bildiğim kırmızı renk, kiremit kırmızısı olmalı (yanlış im varsa düzeltin)

Birde formalarimizin arkasindaki yazi ve numaralar neden Beyaz değil?

Kırmızı formanin arkasindaki Siyah yazılar hiç okunmuyor
Damali formadaki sari renk ise ahengi bozuyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101112

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır