eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 Sezonu Forma Tedarikçisi Nike

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9101112>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gocmen Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: ABD/Seattle
Online Durum: Offline
  Alıntı gocmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2015 saat 09:15
Formaların çocuk bedenleri de olacak mıymış, bilgisi olan var mı? Kendime aldırıp oğlana aldıramazsam büyük olay çıkar evde.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2015 saat 10:04
Nike forma almama konusunda her sezon başı konuya yazıyorum ama yazdıklarım sadece Eskişehir'e gidinceye kadar geçerli.Yine dayanamayıp alıyorum elde değil.Ne kadar Esstore ve formaların kalitesizliği konusunda hemfikir olsak da başka EsEs yok.Umarım seneye Puma,Macron veya Lotto tarzı bir firmayla anlaşırız da herkes içine sine sine alır formaları.

Damalı damalı gezeriz artık maç günü.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2015 saat 10:22
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Nike forma almama konusunda her sezon başı konuya yazıyorum ama yazdıklarım sadece Eskişehir'e gidinceye kadar geçerli.Yine dayanamayıp alıyorum elde değil.Ne kadar Esstore ve formaların kalitesizliği konusunda hemfikir olsak da başka EsEs yok.Umarım seneye Puma,Macron veya Lotto tarzı bir firmayla anlaşırız da herkes içine sine sine alır formaları.

Forma güzel kusura bakmayın çoğunluk damalı formayı çok beğendi sadece fiyatında sorun var.
Damalı forma çok başarılı olmuş bursalılar bile beğendi bizim formayı kendi formalarını eleştiriyorlar.
İlk kez sizden duydum beğenmedim diye bence sizde beyaz formadan alabilirsiniz oda renk olarak kalite duruyor hem çok afilli desen sevmiyorsanız tarzınıza uygun
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2015 saat 10:27
Sadece eleştirmiş olmak için o mesajı yazmadım.Yanlış anlama olduysa baştan düzelteyim belki ben ifade edemedim.Formanın dizaynına herhangi bir olumsuzluk olarak algılamayın,damalı derken işin esprisi bi yana.Sadece anlayamadığım nokta 50.Yıl gibi bir önemli sezonda en azından Nike yerine Macron,Kappa veya Lescon,Lotto tarzı bir firmayla anlaşıp sadece bize özgü,katalog ürünü olmayan,kulübün ve taraftarın mazisine uygun yıllarca giyilecek bir forma yaptırılamaz mıydı?Nike ile yapılan anlaşmanın detayları daha önce yazılmıştı ama çoğu üye zaten olumsuz bulmuştu.

Ben de bu sezon forma alacağım yine o konuda herhangi bir sıkıntım yok.En azından o kadar insanın formaya almaya hevesli olduğu(en azından 50.Yıl anısına) bir sezonda forumdaki arkadaşların tasarımlarından birinin seçilip yapılması hoş olmaz mıydı?
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2015 saat 10:40
Örnek olarak Macron firmasının sırf Lazio için özel tasarımı;(başka hiçbir kulüp giymedi sanırım zaten kartal da amblemleri)

Nike veya Adidas gibi büyük markalarla değil de Macron,Kappa veya Hummel (daha   sayabiliriz) vs firmalarla anlaşmak bu yüzden mantıklı.Çünkü firma da yeni bir pazara girip reklam yapmak için daha çok özenecektir ki daha önce bahsedilmişti bundan.

Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2015 saat 23:02
Alıntı yapılan Sürgünn

Forma güzel kusura bakmayın çoğunluk damalı formayı çok beğendi sadece fiyatında sorun var.
Damalı forma çok başarılı olmuş bursalılar bile beğendi bizim formayı kendi formalarını eleştiriyorlar.
İlk kez sizden duydum beğenmedim diye bence sizde beyaz formadan alabilirsiniz oda renk olarak kalite duruyor hem çok afilli desen sevmiyorsanız tarzınıza uygun
damalı formada logonun basıldıgı hızaya bakarsak ne kadar kalıtelı oldugunu anlarız(!) formalar sıradan seyler abartılacak bırsey yok
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2015 saat 23:19
Damalıyı ben de beğenmedim, rally yarışları geliyor aklıma o formayı gördüğümde, çok basit duruyor gibi. Farklı bir tasarım olduğu için çoğu kişinin ilgisini çekmiş

Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2015 saat 07:53
damalı forma alınır.adidasın çubuklusundan sonra en beğendiğim tasarım bu .gerçekten hoş ve güzel trübündede çok iyi görünür.
Yukarı
Keçedayı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Keçedayı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2015 saat 17:09
Alıntı yapılan ULTRAS_ESES

Alıntı yapılan Sürgünn

damalı formada logonun basıldıgı hızaya bakarsak ne kadar kalıtelı oldugunu anlarız(!) formalar sıradan seyler abartılacak bırsey yok
Aha benim gibi düşünen biri varmış. Çok şaşırdım. En basit işe gösterilen özene bakınca geri kalan işlerdeki başarısızlığı anlamak güç değil.
Bizim ülkemizde Avrupa'ya kıyasla estetiğe neredeyse hiç önem verilmiyor. Bunu her iki tarafı da iyi bilen biri olarak söylüyorum. Bizim yöneticilerimiz Avrupa'da oraya buraya gittiklerinde kulüp mağazalarını bir gezseler belki birşeyler kaparlar ama nerede.
Eskişehirsporlu yöneticiler şirketleşmekten, gelişmekten, başarıdan bahsediyor ya, en baba komedi filminden daha komikler farkında değiller...
Yukarı
aykut_26_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

AYKUT KARACA
Yer: eskişehir
  Alıntı aykut_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2015 saat 14:36
Antreman ürünlerinin mağzaya ne zaman geleceği hakkına bir bilgisi olan var mı acaba?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9101112>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır