eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015 Mali ve Seçimli Genel Kurulları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 69707172>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2015 saat 17:48
Alıntı yapılan tepebaşılı26

Hoşcanın yeni yönetim listesini bilen varmı arkadaslar aranızda

M. Hoşcan
Ahmet Yalçın
Ahmet Zeyrek
A. E. Sarar
A. İhsan Demirhan
Armağan Oturanel
Bahadır Ünalan
Bilge Koşbatur
Doğuş Başkan
Ertuğrul Dindar
İbrahim Eldem
Mehmet Arı
M. Yavuz Akpınar
Rıza Soydaş
Serkan Gülel
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2015 saat 17:57
Çok şükür halil ünal seçilmedi. Eğer seçilseydi ilk icraatı bugün estv'de kendisi hakkında dönen reklamı cebinden ödemek yerine artık başkanım nasıl olsa diyip reklamın faturasını eskişehirspor adına kestirirdi. Böyle bir zihniyete izin vermedikleri için genel kurul üyelerinede teşekkür etmek gerekir.

Mesut başkanıda tebrik ediyorum. Aldığı oylarla halil ünal'ı ikiye katlayıp dürüm yaparak göndermiş oldu kongre salonundan.

İnşallah halil ünal zihniyeti bir daha karşımıza çıkmazda önümüzdeki seçimlerde daha iyi yönetebilecek adayların önü açılır.
Yukarı
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2015 saat 18:19
H. Ünal ile M. Hoşcan'ı aynı kefeye koyanları anlamakta zorluk çekiyor, Hoşcan'ın kötünün iyisi olarak adlandırılmasını da haksızlık olarak görüyorum.

Eksikleri ve hataları olduğu muhakkak.

Ancak popülizme sarılmak yerine (kulübü daha da büyük borçlar altına sokarak taraftara şirin görünmek gibi), ki çoğu yönetici için bu tuzak çok cezbedicidir, daha uzun vadeli çözümler araması bile büyük bir artıdır hanesinde.

Beyan olunan ve tahmin edilenin çok üstünde bir borç yüküyle çalışmaya başladığını, Passolig gibi yalnız ülke futbol tarihinde değil dünyada örneğine az rastlanır bir darbeye maruz kaldığını unutmamak gerekir.

Ayrıca mucize beklemek doğru değil, önümüzdeki sezon da en az bu sezon kadar zorlu geçecektir.

E. Sağlam'ın ayrılışına kadar geçen 1,5 sezonluk sürede dibe vurulduğunu, daha düşük maliyetli ve verimli bir takım ve kenar yönetimine geçilmesiyle yatay bir çizgiye ulaşıldığını, bu yatay çizgide bir sezon daha seyredileceğini, yeni stadyuma geçilmesi ve (dilerim) paso uygulamasına son verilmesiyle çizginin yukarı doğru döneceğini düşünüyorum.
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2015 saat 18:59
Ertuğrul Dindar AKP Tepebaşı ilçe başkanı olan kişi değil mi?
Yukarı
HakanTekkalmaz Liste gör
Yazar

HAKAN TEKKALMAZ
Yer: ESÇANAKKALE
  Alıntı HakanTekkalmaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2015 saat 19:17
Eskişehirspor'umuz için hayırlı olsun, başkan artık daha rahat çalışacak ve 2 yıl bize yaşattığı sportif başarısızlığı ve stresi unutturmak için de çok iyi bir takım yapacaktır inşallah ben bunu umud ediyor,inanıyor ve güveniyorum Allah utandırmasın,gün birlik günü herşeyi unutup ileriye bakalım başka ESKİŞEHİRSPOR yok herşey ESES'im için
Tatar2648 marmariseses
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2015 saat 19:45
Alıntı yapılan kartES

bugünün özelliği nedir?
bugün başkan isminin konuşulacağı gün değildir.
delegasyonun kendisini test edeceği gündür bugün.
balık hafızalımıyız değilmiyiz in ortaya çıkacağı gündür bugün.
tencerelerin kapaklarıyla her zaman buluşamadığını ispatlamak günüdür bugün.
bu Camia bunu başarır.adım gibi eminim.

bu sabah yazmıştım.bunu başaran Delegasyona teşekkür ederken,bu Camiayı tanıdığımdan dolayı,kendimle gurur duyuyorum.
seçim sonuçlarının Camiamıza hayırlı olmasını dilerken,artık bazılarının çenelerini kapatmalarını umuyor/talep ediyorum.
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2015 saat 19:51
Alıntı yapılan kartES

Alıntı yapılan kartES

bugünün özelliği nedir?
bugün başkan isminin konuşulacağı gün değildir.
delegasyonun kendisini test edeceği gündür bugün.
balık hafızalımıyız değilmiyiz in ortaya çıkacağı gündür bugün.
tencerelerin kapaklarıyla her zaman buluşamadığını ispatlamak günüdür bugün.
bu Camia bunu başarır.adım gibi eminim.

bu sabah yazmıştım.bunu başaran Delegasyona teşekkür ederken,bu Camiayı tanıdığımdan dolayı,kendimle gurur duyuyorum.
seçim sonuçlarının Camiamıza hayırlı olmasını dilerken,artık bazılarının çenelerini kapatmalarını umuyor/talep ediyorum.

Olur muuu?

Onlarin ceneleri musalla tasina kadar kapanmaz....

Onlar Baskan'dan daha cok Kulup yonetmeyi...

Skibbe 'den daha iyi Teknik Direktorlugu..

Kaleciden daha fazla kaleciligi.....

,Defansi,Orta Sahayi,Gol atmayi herkesten daha iyi bilirler

VIDI VIDI etmezlerse olmaaaaz

1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2015 saat 21:01
Herkes hakaret etmeden görüşünü dile getirebilir.MUHALEFET her zaman olmak zorunda eleştiri yapıcı oldugu takdirde her zaman fayda sağlar.İnsanlar elbette DÜŞÜNCELERİNİ dile getirecekler.YANLIŞA YANLIŞ DOĞRUYA DOĞRU diyeceğiz..Herşey güllük gülistanlık değil.Az çok herşey ortada.Önümüzde zorlu bir süreç var takımın yarısı gidici çok ciddi takviyeler yapmazsak düşeriz bu işin şakası olmaz.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
esk__26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskisehir
  Alıntı esk__26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2015 saat 21:16
Halil Ünal ile karsılastırırsak Mesut Hoscan daha iyi bir secim fakat  YETERSİZZz..
Kongre konusmasında  onumuzdeki sezon sunu yapıcaz bu sekilde  kaynak saglıyacagız 50. yılda hedefimiz şu stadı su sekilde dolduracagız stad su tarihde bitecek seklinde hicbirsey konusmadı.

Mali genel kurulda  onumuzdeki sezon gelirler 100 kusur mılyon olarak gosterilipte
Transfere ayrılan butce 16 milyon oldugunu soyledın
Elimizdeki her gecen gun eksilen kadro+16 milyonnn ????????

50. yılımızda da hedefimiz ligde kalmakmı olucak sayın baskan

Yukarı
turkkartal Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞABAN ŞEN
Yer: BALIKESİR
  Alıntı turkkartal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2015 saat 21:45
ESES,ime hayırlı olsun.İnşallah son iki senedir olanlardan ders alınır.Devre arasındaki başkan adaylarının meydanda gözükmemesi de üzüntü verici.Adamlar resmen camia ile dalga geçmişler.İnşallah bu seneki durumları bir daha yaşamayız.Bu senede takımın çoğu kiralık olacak gözüken o.
KALBİMİZE DÜŞMÜSÜN BİR KERE....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 69707172>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır