eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015 Mali ve Seçimli Genel Kurulları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 72>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2015 saat 12:12
ben Nebi Hatipoğlunun başkan olacağını düşünüyorum.kulübe sahip çıkacaktır.
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2015 saat 09:58
Bugün işsizlikten boş boş gezinirken bunu buldum nette. Aslı astarı var mı ki? Çok amatörce hazırlanmış : http://www.youtube.com/watch?v=XUMCXK1MfXQ
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2015 saat 10:22
Alıntı yapılan Erkan26

Bugün işsizlikten boş boş gezinirken bunu buldum nette. Aslı astarı var mı ki? Çok amatörce hazırlanmış : http://www.youtube.com/watch?v=XUMCXK1MfXQ

Projeleri Mantıklı Kim Olduğunu da Söyleseymiş; Niye İleride Kimliğini Açıklayacakmış ....

Lafla Peynir Gemisi Yürümüyor, Bir Video da Ben mi Yüklesem Ne Yapsam Youtube'a ....
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2015 saat 10:29
Alıntı yapılan Erkan26

Başkan adayını bulduk.

İşin şakası projeler güzel ama gerçekleştirebilir mi işte o soru işareti.O kadar gelir elde etmesi biraz zor gibi geldi.
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2015 saat 10:30
on gün kalmış seçime ileride açılkayacğım diyor...İlginç..
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
Yer: Turkey
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2015 saat 10:59
Erkan26 isimli arkadaşımız youtube'daki videonun amatörce hazırlanmış olduğunu düşündü.Bence çok profesyonelce hazırlanmıştır.Bu gelişmelere çok üzülüyorum.İsmini açıklamaktan çekinen kimselerden bize yarar geleceğine inanmıyorum.Eğer mevcut yöneticileri eleştirmek isteyen varsa önce ismini açıklamalıdır.Aksi halde kullandığı yöntem herkesi töhmet altında bırakır!Bence kafamızı fazla yormayalım!Kalbimizdeki bu büyük sevgiye zarar gelmesin!Bu sevgi bizimle birlikte yaşasın!Gözlerimizi kapatalım!Kulaklarımızı tıkayalım!Ve konuşmayalım...
Ateş Ülker
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2015 saat 11:16
yok abi çok amatörce
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2015 saat 11:34

@AtesUlker

Benim amatörce dediğim, bu denli bir olay için çok hafif kalan bir çalışma. Bu forumda ben dahil bundan daha iyi işler çıkarabilecek insanlar var. Ve ne bileyim bir proje sunumu böyle olmamalı.  Ha zaman kısıtlı vs. ise problem yine de yerel basın toplanır, daha uygun bir platformda, daha uygun bir şekilde bunlar anlatılabilir.

Ha bahsettiği projeler çok makul projeler, gerçekleştirilmeyecek herhangi bir şey yok. PTT 1. Lig takımı Altınordu, buradaki bir çok şeyi gerçekleştirmekte zaten.

Stadyum isim haklarını kaç yıllığına verecek? Bunları belirtmemiş. O kadar gelir elde etmesi zor değil ama bunları kaç yıllığına vereceği önemli. Mesela Bursaspor Lacoste firması ile 10 yıllığına 35 milyon € 'luk anlaşma yapmaya çalışıyor.
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2015 saat 22:57
Ocak ayında kıyamet koparken , herkes göreve hazırız demeçleriyle gazetelerde , tvlerde gezerken şimdi bu sessizlik ne... Alın size er meydanı .
Lafa gelince fena eserler, icraata gelince pamuk şekerler
Kim pamuk şeker , kim ESer göreceğiz .
pek yakında...
Yukarı
vadisehirli Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK TUNA
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı vadisehirli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2015 saat 23:24
Alıntı yapılan Essfor

on gün kalmış seçime ileride açılkayacğım diyor...İlginç..

bizim pancarcı halil ünal olmasın bu sakın..:))
ESKİŞEHİRDE SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 72>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır