eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015 Mali ve Seçimli Genel Kurulları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 72>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alyans9999 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan Nalbant
Online Durum: Offline
  Alıntı alyans9999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2015 saat 21:55
Erkan abi galiba Facebookda.
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2015 saat 22:22
ama nerede?ne yazayım da ulaşayım?engellenmelere alışığım da
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2015 saat 22:45
ben Camiamıza samimiyetle sesleniyorum.
iki sene öncesine kadar seçimli Kongre yaşamamış bir Camiayız biz.
iki sene önce bunun;zevkini,heyecanını ancak yaşamış bir Camiayız biz.

bu Camia hep yok sayılmış,hotel odaları,masalar ya da bizlerin bilemediği yerlerde işler bağlanmıştır.
ha şimdi bazı sözde bilmişler"bu Yönetim anahtarları.Belediye Başkanları'na,Emniyet Müdürlerine teslim etti;şu kurtardı bu kurtardı lafazanlığına girebilirler"
eee... bende soruyorum?kimin kabahati?şunu da soruyorum?o kişiler borçlu bir Camia teslim ettiler mi?

alanlar ne halt etti?kimse gölgeye kaçmaya kalkmasın.güneş altındayız.bu Camianın gölgesini,serinliğini yok edenler bir yere kaçmaya kalkmasın.

şu anda tek isteğim var.başımıza bela olan pazarlıklı değil;seçimli kongre istiyorum.çatır çatır bir Kongre istiyorum.çokmu?
Yukarı
tükenmiş nefesler Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı tükenmiş nefesler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2015 saat 23:03
Alıntı yapılan levent1001

Degerli Arkadaslar
Bir baskan adayi olarak bazi projeleri acikladim ama bazi Zit goruslu Insanlar bunlari kotuye cekiyor.Ben istiyorumki burada fikirlerinizi tartisalim.
Benim sadece amacim bana atilan bu iftiralari curutmektir.
Bundan boylede buradaki uyeligimi sonlandiracagim
Demekki bir kere daha anlamis oldum Hickimseye guvenmemek gerektigini.
Esist arkadas beni tanimadan sadece watsup tan yazismalar yaptik seninle ve bunu Sen kotuye kullanmak istiyorsan senin bilecegin iş. tehdit Vari yaziyorsun.Bu bir suctur.
Neyse hakkimda isteyen istedigi gibi dusunebilir ve yazabilir. Kimse kimseye bir sey soyleme hakki yoktur.
Allahu Teala herkesin gonlunu gonlune gore versin.
Saygilar sunuyorum.
Selamlar

Levent Bey lütfen söylediklerimi yanlış anlamayın ama sizi kastedmeden;

Allah'ın yüce adını ağzına alarak, halka Kuran-ı Kerim ile mitinglerde şov yaparak hiç bir icraat yapmayan başbakanlar, bakanlar gördü bu gözler

telefonda ayetlerle dalga geçen bakanlar işitti tapelerde bu kulaklar

o yüzden amaçlarınıza dini alet etmeden sayısal-gerçekçi plan ve projelerle gelirseniz; Eskişehirspor taraftarları olarak çok mutlu olacağız..
Sevdan Bir Ateş...
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2015 saat 00:23
Alıntı yapılan kartES

o sayfa nerede?bende yazayım isterim.
bilhassa kendisiyle tanışıp konuşmayı daha fazla isterim.
yardımcı olursan sevinirim.

facebookta levent karaca yaz orada çıkar zaten
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
ramazan Liste gör
Yazar

şahin
  Alıntı ramazan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2015 saat 00:24
Yeni gelecek başkandan isteğim kulübü özel bir şirket gibi özerk bir hale getirmesi ve dış denetçiler tarafından, denetimin sağlanması. Ama biliyorum ve üzülüyorum ki; kim gelirse gelsin, bu kulübü kendi çıkarlar için kullanacaktır. Bunun önlenmesi ancak devlet tarafından çıkarılacak yasalarla mümkün ve umuyorum ki bu yasalar yakın bir tarihte yürürlüğe girip, ülke futbolunu bir düzene sokar.
Düştüysek kalkarız.
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2015 saat 06:14
Alıntı yapılan yıldırımrıdvan

Alıntı yapılan kartES

o sayfa nerede?bende yazayım isterim.
bilhassa kendisiyle tanışıp konuşmayı daha fazla isterim.
yardımcı olursan sevinirim.

facebookta levent karaca yaz orada çıkar zaten

her taraftan çıkıyormuş
aman,benden uzak Allah'a yakın olsun.
gerçekten ciddi adayların çıkması gerekiyor.oyun oynanmayacak.bu Camiayı üç yıl yönlendirecek,temsil edecek bir yapı seçilecek.şakası yok.
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2015 saat 08:20
Levent Bey'i cesaretinden ötürü tebrik ederim. Ama, gökten zembille inip Eskişehirspor'a başkan olunmaz. Bir vizyonunuz ve beraber çalışacağınız bir ekibiniz olması gerekir.Kimlerle birlikte ESES i yöneteceksiniz, etrafınızda kimler var. Tribnünlerde ES ES sevgisi ile heyecanlanan birkaç genç taraftarın desteği ile bu iş olmaz.
Derseniz "ben kendimi tanıtmak, heyecan olsun diye, reklamım olsun diye bu işe giriştim", onda da nerede duracağınızı bilmeniz gerekir. İşin içinde vezir olacağım derken rezil olmak da var.
since1965
Yukarı
SeRHaN Liste gör
Yazar

SERHAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı SeRHaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2015 saat 08:27
Alıntı yapılan kartES

ben Camiamıza samimiyetle sesleniyorum.
iki sene öncesine kadar seçimli Kongre yaşamamış bir Camiayız biz.
iki sene önce bunun;zevkini,heyecanını ancak yaşamış bir Camiayız biz.

bu Camia hep yok sayılmış,hotel odaları,masalar ya da bizlerin bilemediği yerlerde işler bağlanmıştır.
ha şimdi bazı sözde bilmişler"bu Yönetim anahtarları.Belediye Başkanları'na,Emniyet Müdürlerine teslim etti;şu kurtardı bu kurtardı lafazanlığına girebilirler"
eee... bende soruyorum?kimin kabahati?şunu da soruyorum?o kişiler borçlu bir Camia teslim ettiler mi?

alanlar ne halt etti?kimse gölgeye kaçmaya kalkmasın.güneş altındayız.bu Camianın gölgesini,serinliğini yok edenler bir yere kaçmaya kalkmasın.

şu anda tek isteğim var.başımıza bela olan pazarlıklı değil;seçimli kongre istiyorum.çatır çatır bir Kongre istiyorum.çokmu?
BiZ EsKiŞeHiRLİyİZ
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2015 saat 11:54
Süpriz bir aday daha çıksa, projeleriyle gelse..
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 72>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır