eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015 Mali ve Seçimli Genel Kurulları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 72>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2015 saat 15:59
Alıntı yapılan levent1001

Degerli Arkadaslar
Bir baskan adayi olarak bazi projeleri acikladim ama bazi Zit goruslu Insanlar bunlari kotuye cekiyor.Ben istiyorumki burada fikirlerinizi tartisalim.
Benim sadece amacim bana atilan bu iftiralari curutmektir.
Bundan boylede buradaki uyeligimi sonlandiracagim
Demekki bir kere daha anlamis oldum Hickimseye guvenmemek gerektigini.
Esist arkadas beni tanimadan sadece watsup tan yazismalar yaptik seninle ve bunu Sen kotuye kullanmak istiyorsan senin bilecegin iş. tehdit Vari yaziyorsun.Bu bir suctur.
Neyse hakkimda isteyen istedigi gibi dusunebilir ve yazabilir. Kimse kimseye bir sey soyleme hakki yoktur.
Allahu Teala herkesin gonlunu gonlune gore versin.
Saygilar sunuyorum.
Selamlar

Levent abi,yYanlış hatırlamıyor isem Maradona vb. ünlü eski oyuncular sözleşme imzalamıştınız. Yönetime gelirsem 40 milyon lira veya dolar tam emin değilim ben lira diyeyim. Sıcak para ile geleceğinizi söylemiştiniz. Bu 40 milyon lira siyaset üzerinden mi gelecek? Yoksa gerçekten Eskişehir'i seven işadamlarından mı? Maradona gibi teknik direktör berbat ötesi olan bir adam yerine Skibbe ile görüşme yapmayı düşündünüz mü? Sonuçta şuanki teknik direktör o ve bizdeyken başarılı olan bir adam. Skibbe diyelim ki kalmak istemedi. Maradona yerine Önder Özen gibi potansiyeli yüksek teknik direktörler getirmek daha mantıklı olmaz mı? Yaşlı oyuncular yerine geniş gözlem ağı kurularak takip edilen oyuncuların getirilmesi daha mantıklı olmaz mı?
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2015 saat 16:08
Birlik beraberlik güzel seyler yanliz bizler Eskisehirli ve Eskisehirsporlu olarak cok pasifiz bunu kabül etmek kendimizle yüzlesmek gerek bazi seyleri yazmak ve baskalarindan istemekten beklemekten öteye gidemiyoruz.

En basiti yeni stadyumda degisiklikler istiyoruz birkac yüz kisi toblanib stada gidilmiyor.

Maclarin 5- 10 TL olmasini isteyenler nerdeyse yanina köfte ekmek istemedigi kaliyor.

Kombine 160 TL kac kisi aldi.. Stada giden tafaftarlarin biraktigi birkac lira kötü tezahürata gidiyor, Taraftar olarak ne yapiyoruz?

Ondan sonra sehirden tasin altina eline sokacak yeni adaylar bekliyoruz bende bekliyorum. Kimseden cit yok...

Ondan sonra sözüm ona adaylar türüyor.

Yönetimindeki Listeyi sorarsin Avrupa kasarlarinin Transfer listesinden bahseder. Biz pahali Istanbul kasarlarindan kurtulduk derken, Nede olsa Avrupa oyuncularinin menajer parasi daha uygundur Klübü hic borca sokmaz.

30-40 Milyar Finans kaynagini yardim diye takdim eder bunun faizi nekadardir Klübün borcunu ne kadar artirir buna matematik lazim.

DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: bitlis
  Alıntı bravemurat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2015 saat 16:24
Vakit az olmasına rağmen hala neden adaylar ( varsa) ve projeleri ortaya çıkmıyor
SÖZ KONUSU ESES İSE GERİSİ TEFERRRUATTIR
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2015 saat 16:43
La bi başkan adayı burda yazımı yazarmiŞ. Yazarsa olacağı bu
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2015 saat 18:55

MUHALEFET BAŞKANINI ARIYOR

Ciddi bir muhalefet ile karşı karşıya kalan Önce Güven Grubu olağanüstü genel kurul kararı alarak eleştirilerin önüne geçti. Muhalefet ise şimdilik sessiz. Bu sessizliğin ardında ise alternatif başkan arayışları yer alıyor.
Bu haber 2015-05-16 14:56:22 SONHABER

Sezonun ilk yarısında oynanan Sivasspor karşılaşması ile başlayan eleştiriler sonrasında muhalefet kanadı yeni yönetim arayışları için düğmeye bastı. Bu arayışlar zaman zaman medyaya yansısa da somut bir adım atılmadı. Ancak gelen eleştiriler ve Önce Güven Grubu içinde yaşanan huzursuzluk Başkan Mesut Hoşcan’ı olağanüstü genel kurul kararı almaya zorladı. Fakat bu karar sonrasında yaşanan gelişmeler beklenilen gibi olmadı.

Muhalefet var başkan yok

Hoşcan ve ekibinin Eskişehirspor’un geleceği adına yönetimden gitmesi gerektiği yönünde tavır takınan bazı isim ve gruplar bu görüşlerinde hala ısrarcı, ancak ortada büyük bir sorun var. Bu isim ve grupların destekleyebileceği bir başkan adayı henüz ortaya çıkmış değil.

İsimler havada uçuşuyordu

Bir dönem Nebi Hatipoğlu’nun adı başkanlık için ön plana geçti. Ancak bu isimden bu doğrultuda bir açıklama şuana kadar gelmiş değil. Bir diğer başkan alternatifi olarak anılan isim Halil Ünal olurken, bu isminde Eskişehirspor üyeliği tehlikede. Yapılacak olan olağanüstü genel kurulda bu isminde kulüpten ihracının isteneceği öğrenildi.

Tekgöz Hoşcan’ı destekliyor

Çok fazla sayıda kişinin başkanlık için ön plana sürdüğü ancak olumsuz yanıt aldığı kişilerin başında gelen Erdoğan Tekgöz ise doğrudan yönetimde yer almasa da, hala Mesut Hoşcan’dan yana tavır sergiliyor. Son zamanlarda adı başkanlık için en çok geçen isim olan Gürdal Abacı ise henüz beklediği desteği bulmuş görünmüyor.  Önce Güven Grubu’ndan ayrılarak yeni yönetim arayışları sürdüren isimlerde henüz  başkan bulma sorunu çözmüş değil. İstifası sonrasında sert çıkışlar yapan Akman’ın ne yapacağı belirsizliğini korusa da, camianın gerekli olan desteği vermesi zor görünüyor. NSK Eskişehir Basket Sponsoru Sinan Özeçoğlu da son günlerde adı geçen kişiler arasında yer alıyor.

Şimdilik tek isim Levent Karaca

Başkanlık için adaylığını sosyal medya üzerinden duyuran, daha sonra Eskişehir’e gelen ve düşük tesirli başkanlık adaylığı ile yeterli reytingi yapamayan Levent Karaca’nın hala başkanlık ısrarı sürüyor. Nasıl bir liste ile çıkağı bilinmeyen Karaca’nın aday olması halinde renkli bir kongre Eskişehirspor Camiasını bekliyor.  

Peki başkanlık neden
bu kadar tehlikeli!

Önce Güven Grubu 103 milyonluk borç ile devraldığı yönetimde, ekonomik olarak ciddi sıkıntılar yaşadı. Bizzat Başkan Hoşcan, tarafından finans kurumlarının aldığı faiz defalarca dile getirildi. Ve şuanda Eskişehirspor’un borcunun 115 ile 120 milyon arasında bir rakam olduğu tahmin ediliyor. Bu Eskişehirspor gibi mali kaynak bulmakta zorlanan bir kulüp için oldukça fazla bir rakam. Bu durumun üstüne bir de bu sezon hem TFF’nin, hem de UEFA’nın mali kriterler konusunda tolerans gösterilmeyeceğini ve yeni mali kriterlerin hayata geçirileceğini bildirmesi koltuğu ateşten gömleğe çeviriyor. Ebette tek sıkıntı bu değil. Delegasyon yapısı da yönetime aday başkanların gözünü korkutuyor. Hoşcan Yönetimi’nin delege bilgilerinin duyurusunu yapması muhtemel başkan adaylarına cesaretlendirici bir etki yapabilir.  

DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
  Alıntı bravemurat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2015 saat 19:08
yer kaplamasın diye kopyalamadım mehmet abi.Paylaştığın yazı durumu çok güzel özetlemiş.Hani sezonun başından beri istifa istifa diyenlerden tık yok,çok ilginç.Seçime 14 gün var ama ortada ne başkan adayı ne de projeler var.Noldu bu adaylara
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2015 saat 19:33
Murat yukarida yazdim herkes herseyi hazir ariyor biz Taraftarlarda Eskisehrimizde paraya para demiyen ve kazanan o kadar Isadamimz var kimsenin malinda mülkünde gözümüz yok Allah daha cok versin.Isterdimki Sehrimizin vitrini olan yüzbinlerimizin gönül ve deger verdigimiz ESES;e bir el atsinlar sahibsiz kalmasin su kalan ömrümüzde basarilarini görelim Ekmek kazandiklari bu sehre bunu borclu olduklarini düsünüyorum.

Kimseden 5- 10 kisi toplanib yapin diyen yok Müjdatin degindigi gibi elbirligi olsunlar...

Onu birakda murat kücük fakat önemli bir detay var Baskan adayimiza burdan Kongre üyesi olub olmadigini sormustum son iki Hazirun Listesinde ismini göremedim adayliga soyunmadan önce herhalde üye olmayi unutmus neyse haftaya anlariz Liste cikinca...
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
bravemurat26 Liste gör
Usta Yazar

murat
  Alıntı bravemurat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2015 saat 19:38
Alıntı yapılan gündüzlerli26

Onu birakda murat kücük fakat önemli bir detay var Baskan adayimiza burdan Kongre üyesi olub olmadigini sormustum son iki Hazirun Listesinde ismini göremedim adayliga soyunmadan önce herhalde üye olmayi unutmus neyse haftaya anlariz Liste cikinca...

Bende hibe mi edeceksiniz 40 milyonu dedim,yok hibe değil değil dedi.Demirörende bjkye 100 milyonla geldi ama bjk hala adamın borcunu ödeyemedi.Ne yapayım ben öyle parayı
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2015 saat 21:37
Eskisehirspor baskani buyuk cogunluk tarafindan sevilen sayilan bilinen biri olmali...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2015 saat 22:19
Alıntı yapılan bravemurat26

Vakit az olmasına rağmen hala neden adaylar ( varsa) ve projeleri ortaya çıkmıyor
Daha mevcut yönetim kurulu seçimli genel kurul kararını Alıp resmi siteden açıklayalı 3 gün oldu muhakkak ki Eskişehirspor un duayenlerinden birisi hazırlığını yapıp yönetim kurulu üyelerini açıklayacak ve aday olacaktır ....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 72>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır