eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015 Mali ve Seçimli Genel Kurulları

Cevapla Cevapla Sayfa  123 72>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
Online Durum: Offline
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 2015 Mali ve Seçimli Genel Kurulları
    Tarih: 15/May/2015 saat 22:05
Mevcut Yönetim;2015 yılı Olağan Mali Kurulu ile,2016 Yılında yapılacak olan Seçimli Olağan Genel Kurulunu öne alarak,OLAĞANÜSTÜ şekline çevirerek 31 Mayıs 2015 tarihinde yapma kararı almış bulunmaktadır.
Camiamıza hayırlı olması dileklerimle.Buyurun.
Yukarı
MOD Liste gör
Deneyimli Yazar

Moderatör
  Alıntı MOD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2015 saat 10:48
31 Mayıs'da yapılacak olan genel kurul ve adaylarla ilgili mesajlarınızı bu başlıkta yazınız.

Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2015 saat 11:57
Umarım hayırlı olur, ayrıştıran değil birleştiren bir genel kurul olur. Bana göre içinde bulunduğumuz durum mevcut adaylarla içinden çıkamayacağımız bir durum. İlkeleri ve amaçları önceden belirlenmiş uzlaşı ile geniş tabanlı bir yönetim kurulmadıktan sonra durumumuz çok fazla değişmez. Anca devlet vergi borcu ve cezası affı çıkarıp, TFF tüm takımlar için düşük faizli uzun vadeli kredi verirse anca toparlarız. İş yönetimdeki 3-5 kişinin altından kalkabileceği boyutu çoktan aşmış. Kimse de cebinden çıkarıp o kadar para vermez, verirse faizi ile geri alır. Zaten ana sıkıntımız faiz sarmalı içinde debelenip duruyor olmamız gelen para faize gidiyor. Önceden yapılan hataların hesabının sorulmayışı da açıkçası beni umutsuzluğa itiyor.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
montana Liste gör
Yazar

Furkan Ç.
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2015 saat 12:41
Sn. Hoşcan'ın üyelikleri tabana yayacağız deyip, giriş ücretini 1000 TL yaptıktan sonra;
bir kesim bunun faydalı olduğunu, kulübün daha fazla para kazanacağını iddaa etmişti!

Şu oy kullanacak üyelerimizi bir görsek bakalım...!
5bin üyemimiz mi, 6bin üyemiz mi olmuş?
-montana26-
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2015 saat 12:41
Mesut Hoscan yonetiminin boyle bir karar almasi cok iyi oldu.

"Mesut Hoscan" basliginda, Hoscan'a epey salladilar ; oysa Eskisehirspor'un "Baskan adaylari" olarak genis bir secenege sahip OLMADIGINI yazmistim birkac defa.

"Cook aday cikar" efsanesi ne kadar dogrudur, gorecegiz.

Eskisehirspor icin hayirli olur Insallah

1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2015 saat 13:00
Levent Karaca için yazacağım çok şey var.
Levent bekle o zaman forumu bırak şehire giremeyeceksn
Yukarı
levent1001 Liste gör
Yazar

levent
Yer: Germany
  Alıntı levent1001 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2015 saat 13:23
Degerli Arkadaslar
Bir baskan adayi olarak bazi projeleri acikladim ama bazi Zit goruslu Insanlar bunlari kotuye cekiyor.Ben istiyorumki burada fikirlerinizi tartisalim.
Benim sadece amacim bana atilan bu iftiralari curutmektir.
Bundan boylede buradaki uyeligimi sonlandiracagim
Demekki bir kere daha anlamis oldum Hickimseye guvenmemek gerektigini.
Esist arkadas beni tanimadan sadece watsup tan yazismalar yaptik seninle ve bunu Sen kotuye kullanmak istiyorsan senin bilecegin iş. tehdit Vari yaziyorsun.Bu bir suctur.
Neyse hakkimda isteyen istedigi gibi dusunebilir ve yazabilir. Kimse kimseye bir sey soyleme hakki yoktur.
Allahu Teala herkesin gonlunu gonlune gore versin.
Saygilar sunuyorum.
Selamlar
Levent Karaca
TÜRKMEN TOKAT KÖYÜ ESKISEHIR
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2015 saat 14:12

Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2015 saat 14:13
Alıntı yapılan ender_26esk

biz nasıl bir camia olduk böyle. başkan adayı doğru düzgün çıkaramıyoruz. veya yaşları 50 yi geçmiş abilerimiz bize örnek olacakları yerde birbirlerini karalıyorlar bu sayfalarda.

başka Eskişehirspor yok. bir olalım hep beraber bu takımın düzlüğe çıkması için ne gerekiyorsa yapalım. taraftar görevini yapsın yönetici yöneticiliğini.

Müjdat Abinin dediği gibi ayrıştıran değil birleştiren bir genel kurula ihtiyacımız var.

uzlaşmacı insanların başarılı olduğu bir genel kurul olur inşallah. gidişatımız iyi değil yoksa.
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2015 saat 15:13
ES ES için mi savaşacağız yoksa KİŞİSEL ÇIKARLAR için mi birbirimizi yiyeceğiz ...Bir hafta içinde adaylık için somut adımlar atılmaz ise sezon ortası ortalığı yıkanların ben bu işi yaparım diyenlerin art niyetli olduğunu düşüneceğim.İnşallah elle tutulur icraatlarla aday olurlar tabi olacaklarsa...Zaman kısa değil zaman yok artık...Bu gemi daha fazla dalga dümene dayanamaz.Somut adımları bekliyoruz aday olacak kişilerden...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 72>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır