eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTransfer Dönemi | 2015-2016

Cevapla Cevapla Sayfa  123 660>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oguzhaneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Konu: Transfer Dönemi | 2015-2016
    Tarih: 08/May/2015 saat 10:20
Sezonun sonuna gelinmesiyle transfer haberleri tekrar hız kazandı. Bugün bazı gazetelerde çıkan haberle başlayalım.

Eskişehirspor'da Ben Arfa bombası

Yeni sezonu düşünen Eskişehirspor'da flaş iddia. Kırmızı-Siyahlılar'ın Fransız yıldız Ben Arfa ile anlaşma sağladığı öne sürüldü. Bonservisi elinde olan oyuncu hakkında yönetim ise şimdilik sessiz

Gelecek sezonun planlarını yapmaya başlayan Eskişehirspor Yönetimi, iç ve dış transfere en erken başlayan takım olmuştu. Sözleşmesi biten kiralık oyuncular Mori ve Ömer için girişimlere başlayan Kırmızı- Siyahlılar hakkında Fransız basınından taraftarı çok heyecanlandıran bir haber geldi.

Es Es’in, uzun yıllar Premier Lig’de forma giyen Fransız yıldız Ben Arfa ile anlaştığı iddia edildi. Son olarak Fransa’da Nice forması giyen, teknik heyetle yaşadığı anlaşmazlık nedeniyle sözleşmesi iki ay önce fesh edilen 28 yaşındaki futbolcunun Eskişehirspor Yönetimi’nden gelen teklifi kabul ettiği ve gelecek sezon kariyerine Süper Lig’de devam edeceği belirtildi.

‘Ses çıkmadı’

Yerel basında büyük yankı uyandıran, sosyal medyada Eskişehirli futbolseverler arasında günün en çok konuşulan konusu olan bu haberle ilgili Kırmızı-Siyahlı yönetimden bir açıklama gelmedi. Taraftarlar ise olumlu karşıladı.

Kaynak: Fanatik, Haber 7

Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2015 saat 14:07
En büyük transfer iyi başkan ve iyi yönetim olur.
Yukarı
turkkartal Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞABAN ŞEN
Yer: BALIKESİR
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2015 saat 15:10
Alıntı yapılan champions26

En büyük transfer iyi başkan ve iyi yönetim olur.
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2015 saat 15:27
Önder Özen'in Emre Güral,Akaminko,Lawal'ı yeni sezonda kadrosunda görmek istediği söyleniyor.

Taraftarımız hemen karalama kampanyası başlatmalı bu üç futbolcu hakkında!!!
Ne garip taraftarımız oluştu.Hemen herkese gitsin de gitsin.
Yerlerine gelecekler çok mu iyi olacak sanki 4.liglerden gelen adamlardan yığacaklar kadroya.
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2015 saat 15:35
Alıntı yapılan ESdat

Önder Özen'in Emre Güral,Akaminko,Lawal'ı yeni sezonda kadrosunda görmek istediği söyleniyor.

Yerlerine gelecekler çok mu iyi olacak sanki 4.liglerden gelen adamlardan yığacaklar kadroya.

Akaminko'nun kendisini sahada göreceksek kalabilir,Lawal bence bulunmaz hint kumaşı değil bir futbolcu çalım atıyor diye takımda tutulmamalı bana göre oyunu okuyamıyor ve top kayıpları büyük sorunlar yaratıyor.Bu iki oyuncu verimli olmayacaksa takıma gidebilirler bunun adı karalama politikası değil bana göre takımın yararını düşünmek.
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2015 saat 15:52
mesut ve skibbe giderse genel kurulda olursa farklı bir isimde başkan olursa tadından yenmez
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2015 saat 16:04
Alıntı yapılan emirhan26

Alıntı yapılan ESdat

Akaminko'nun kendisini sahada göreceksek kalabilir,Lawal bence bulunmaz hint kumaşı değil bir futbolcu çalım atıyor diye takımda tutulmamalı bana göre oyunu okuyamıyor ve top kayıpları büyük sorunlar yaratıyor.Bu iki oyuncu verimli olmayacaksa takıma gidebilirler bunun adı karalama politikası değil bana göre takımın yararını düşünmek.

Akaminko gidince iyi zamanındaki Akaminkodan bahsediyorum bu yönetimin ondan daha iyisini getirebileceğini zannediyor musunuz cidden.Zaten Diegoda gidiyor ideal defansımız dağıtılıyor.Mustafa da gider.Seneye Sezgin ve Berkayla devam.
Lawal gitsin tabi size Toko veya Onur o mevkide yeter.
Emre de gitsin,Mori de gidiyor olsun Mirkan var nasıl olsa.
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2015 saat 16:23
Bence şu anda çıkan haberlerin hepsi uydurma menejerler tarafından futbolculara piyasa oluşturmak amacıyla çıkan haberler.Lig biter ondan sonra ne yaşanır ona bakmak lazım.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2015 saat 16:28
Alıntı yapılan ESdat

Alıntı yapılan emirhan26

Alıntı yapılan ESdat

Akaminko gidince iyi zamanındaki Akaminkodan bahsediyorum bu yönetimin ondan daha iyisini getirebileceğini zannediyor musunuz cidden.Zaten Diegoda gidiyor ideal defansımız dağıtılıyor.Mustafa da gider.Seneye Sezgin ve Berkayla devam.
Lawal gitsin tabi size Toko veya Onur o mevkide yeter.
Emre de gitsin,Mori de gidiyor olsun Mirkan var nasıl olsa.

Yazımı tam olarak anlamamışsınız.Akaminko'nun eskisi gibi döneceği ne malum Diego daha kısa süren bir sakatlıktan çıktıktan sonra eski performansından çok uzak ayrıca göndermeyi düşünseler ara dönemde gönderirlerdi diye düşünüyorum.Nasıl ara dönemde Mustafa takviyesi yapıldıysa mutlaka yine bir takviye yapılacaktır.Defansımız hep aynı oyunculardan oluşacak diye bir şey yok bence.Mustafa'ya da gelmeden önce herkes olumsuz yaklaşmıştı şu anda defansı toparlayan adam o.Dediğiniz 3 oyuncu vazgeçilmez değil takımda giden her oyuncunun yerine yenisi mutlaka alınacaktır bu kadronun çoğunu Skibbe oluşturmadı.Size tek katılabileceğim kısım Toko konusu.
Yukarı
cemege Liste gör
Yazar

Cemal
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2015 saat 23:56
Yeni transfer döneminde yönetimden tek isteğim : kariyeri ne olursa olsun üç büzüklerden hiçbir KAŞAR futbolcuyu ESESimizin kapısından içeri sokmamaları...
ATAM İZİNDEYİZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 660>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,969 saniyede hazırlanmıştır